Skocz do zawartości

530D problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak tylko, że u mnie stało auto 2 dni bez odpalania przy tych mrozach
  • Odpowiedzi 57
  • Wyświetleń 6,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP91&mospid=47555&btnr=11_2316&hg=11&fg=15

element nr 18. możesz to wymienić pod chmurką, a czujnik najlepiej z ASO ok. 400-450 zł.

 

 

Cześć.

Jak sprawdzić czy działa ten czujnik? Mam podejrzenie przegryzionej wiązki kabli przez gryzoni i chciałbym wykluczyć wadliwe działanie czujnika, zeby na darmo nie wywalić 400zł.

Dysponuje multimetrem i oscyloskopem.

 

Czy to jest czujnik halla? i działa mniej wiecej jak system zliczania impulsow w ABS ?

Tak, to jest czujnik halla, ale czy sprawdzisz go miernikiem, tego nie wiem. DDE korzysta z niego tylko do rozruchu i najpewniej byłoby podpiąć się do DIS-a.

Na problemy z zapalaniem ma wpływ również czujnik prędkości obrotowej silnika, ten zamontowany z tyłu silnika w ok. koła zamachowego. Niestety, czasami objawy ich awarii nie są rejestrowane jako błędy, no chyba, że zostaną całkowicie uszkodzone.

 

 

DarioKa: Czy uszkodzenie czujnika wałka rozrządu bądz wału korbowego zaświeci w zegarach jakąś kontrolkę, błąd, cokolwiek?

Opublikowano

Powinna zaświecić się ChechEngine (nie wiem jak to jest z niemiecka), ale pod warunkiem całkowitego uszkodzenia. Większość jednak przypadków, to uszkodzenia czujników nie rejestrowane jako błędy. NIe wiem dlaczego tak się dzieje.

Musimy wiedzieć, że DDU korzysta z czujnika wałka tylko do odpalenia silnika. Jak już silnik pracuje, komputer używa tylko czujnika prędkości obrotowej wału. Większość przypadków uszkodzenia czujnika położenia wałka ssącego objawia się problemami z uruchomieniem silnika.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam!!!

Mam problem z pompa podprogową, a mianowicie auto 2 razy nie chciało mi zapalić, za każdym razem wystarczyło walnąć w osłonę tam gdzie jest pompa, i zaczynała ona pracować (buczeć). teraz takie pytanie czy mogą to być uszkodzone kable zasilające czy szukać samej pompy.

Czy szukać używki

http://allegro.pl/pompa-paliwa-pompka-bmw-e46-330d-320d-e39-530d-2-5-i1881057096.html

Czy regenerowanej:

http://allegro.pl/pompa-pierburg-bmw-land-rover-opel-7-28217-00-i1887506695.html

czy nowa:

http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-e38-e39-e46-e53-e65-33-xd-725-730-i1873568103.html

http://allegro.pl/pompa-paliwa-zasilajaca-bmw-e39-e38-e46-3-0d-i1868626237.html

http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-e39-e46-opel-land-rover-diesel-i1887006844.html

Opublikowano
Witam!!!

Mam problem z pompa podprogową, a mianowicie auto 2 razy nie chciało mi zapalić, za każdym razem wystarczyło walnąć w osłonę tam gdzie jest pompa, i zaczynała ona pracować (buczeć). teraz takie pytanie czy mogą to być uszkodzone kable zasilające czy szukać samej pompy.

Czy szukać używki

http://allegro.pl/pompa-paliwa-pompka-bmw-e46-330d-320d-e39-530d-2-5-i1881057096.html

Czy regenerowanej:

http://allegro.pl/pompa-pierburg-bmw-land-rover-opel-7-28217-00-i1887506695.html

czy nowa:

http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-e38-e39-e46-e53-e65-33-xd-725-730-i1873568103.html

http://allegro.pl/pompa-paliwa-zasilajaca-bmw-e39-e38-e46-3-0d-i1868626237.html

http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-e39-e46-opel-land-rover-diesel-i1887006844.html

Typowe objawy umierającej pompy. A to czy kupisz używkę, chińską podróbkę czy oryginał zależy tylko od Ciebie. Ja kupiłem oryginał.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie jedno jest pewne, ze pada pompa.

Chciałbym oryginał tylko mam problem ze dopiero co kupiłem części na przednie zawieszenie i poszło 1500 na to i znowu na pompę 600 to już mnie przerasta całkowicie.

 

A co z używkami?

Teraz która to podróbka chińska, czy lepiej Pierburga czy Bosh też może być.

Opublikowano

Wszystkie nowe w cenie 200 zł i mniej to tanie zamienniki.

Pierburg czy Bosch nie robi żadnej różnicy, bo producentem jest TI Automotive i to w dodatku w Bielsku-Białej. Ja kupiłem z Boscha, bo cena była trochę niższa.

Używka, jak używka, może pracować rok, może dłużej, ale za zwyczaj krócej. Te pompy mają żywotność przeliczaną na ok 200-220tkm, a większość aut, z których te używane pochodzą, ma właśnie taki przebieg, lub nawet większy.

Moja zdechła przy przebiegu niecałe 240tkm.

Opublikowano
  • Autor

Moje auto ma na stukane 319 tyś. więc nie dziwota ze odmawia posłuszeństwa.

Chyba zamówię tego boscha

 

http://allegro.pl/pompa-paliwa-zasilajaca-bmw-e39-e38-e46-3-0d-i1868626237.html

 

A jeszcze mam pytanie, jak ta pompa jest zamocowana, bo będę wymieniał u znajomego na kanale i chce się przygotować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.