Skocz do zawartości

3xx Touring lampy tyl lift


sampras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy moze mi ktos wyjasnic dlaczego tak rzadko w Touring'ach wystepuja takie lampy tylne jak w ponizszm ogloszeniu:

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vs4xxgjmomii

 

Sam mam auto po lifcie a lampy tyl mam takie jak przed liftem - ale z tego co widze na drogach bardzo rzadko spotyka sie ten dugi (moim zdaniem ladniejszy) typ lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaję, to jeżeli chodzi o lampy tylne, lampe stop i kolor przednich i bocznych kierunkowskazów to nie ma znaczenia czy przed czy po lifcie. Są i przedliftowe E46 z białymi kloszami. Pomarańczowe wychodziły w serii, a białe jako wyposażenie dodatkowe z dopłatą. Dlatego więcej jest samochodów z pomarańczowymi kloszami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu lamp: moim zdaniem są nieoryginalne. Nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się, że tylne lampy w touringu przed liftem i po były zawsze takie same jak chodzi o układ świateł, a wersja ze zdjęcia jest podrabiana pod poliftowego sedana.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde moze cos w tym jest, ze lampy tyl po i przed liftem byly takie same, bo te ze zdjecia widzialem tylko kilka razy. Jaka szkoda, ze nie zrobili liftu lamp na takie jak ze zjecia :cry2: Zupelnie mlodszy tylek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu lamp: moim zdaniem są nieoryginalne. Nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się, że tylne lampy w touringu przed liftem i po były zawsze takie same jak chodzi o układ świateł, a wersja ze zdjęcia jest podrabiana pod poliftowego sedana.

 

Zgadzam się ;) w e46 touring nie oferowano takich lamp fabrycznie (z tego co się orientuję to także w coupe). Więc mamy doczynienia z zamiennikami :wink: bardzo fajnymi swoją drogą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie też dlatego nie za często widuje się takie lampy na ulicach ;) ja jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.