Skocz do zawartości

sonda w36 320 m52b20 jaka


glmno

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro Witam padła mi sonda od 4-6cylindra jaka polecacie bo w sklepie mi polecili ngk „150zł”tylko ze bez wtyczki i z tym jest problem bo ma 4 przewody 2 białe czarny i szary chyba wiec jak to podłączyć pod wtyczkę? a i czy ona będzie pasowała kompa mam chyba simensa, co radzicie??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz M52 na Siemensie to masz Tytanową .Kable czerwony,żółty ,biały , i czarny

 

Poza tym odkręć maskownice wtrysków i powinny być 2 złącza sond.Tam się dowiesz jakie masz na 100 procent

http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz M52 na Siemensie to masz Tytanową .Kable czerwony,żółty ,biały , i czarny

 

Poza tym odkręć maskownice wtrysków i powinny być 2 złącza sond.Tam się dowiesz jakie masz na 100 procent

 

 

faktycznie takie są kolorki i co z zawiązku z tym podejdzie ta ngk czy nie bardzo i wydatek większy mnie czeka?? jak nie to o jką pytać jakie prametry powinna mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK sa bardzo dobre w dodatku to orginały :cool2: Masz pytać o sondę/y 5voltową. Ale ile ich masz tam pod maskownicą??? Jak masz 2 złącza to masz 2 na kolektorach wydechowych pownieneś je widzieć poniżej łącznika kolumny kierowniczej.
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącza są 2 i sondy są dwie mniej więcej wiem gdzie są :) mogę wymienić tylko jedna czy trzeba to wymieniać parami?? i jak to podłączyć bo jak będzie to ta co mi proponowali to ona ma 2 białe 1szary (lub żółty) i 1 czarny czy jakoś tak te kolorki wiec który do którego będzie te same kolory analogicznie ale te 2 białe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącza są 2 i sondy są dwie mniej więcej wiem gdzie są :) mogę wymienić tylko jedna czy trzeba to wymieniać parami?? i jak to podłączyć bo jak będzie to ta co mi proponowali to ona ma 2 białe 1szary (lub żółty) i 1 czarny czy jakoś tak te kolorki wiec który do którego będzie te same kolory analogicznie ale te 2 białe

Ta którą Ci zaproponowali jest sondą uniwersalną 1 voltową a ona nie będzie pasowała. Szukaj tytanowej 5V właśnie z tym czerwonym i żółtym kabelkiem. Skoro masz błąd tylko jednej sondy to wystarczy że wymienisz tylką tą jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko bo cena nowych sond trochę mnie powala a nie wiem czy moja buda zasługuje na nową :( co myślicie o używanych?? i jak ja w ogóle sprawdzić tylko podpinając pod kompa, czy jest jakiś inny sposób??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ja wpiąć i zobaczyć na live data. Chyba najlepiej w praniu zobaczyć ale ktoci to zrobi. tez padłem jak wymieniałem dałem 150 funtów za 2 czyli 700zł ale mam spokój teraz i się nie martwie :cool2:
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.