Skocz do zawartości

[E87] Krótka antena dachowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kupione w Citroenie ,założone ,wszystko ok -ogólnie antenkę oceniam pozytywnie ,dzisiaj przetestowana w trasie ,chyba ciut słabsza od zwykłej ,ale za to ładniejsza ;)

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

  • Odpowiedzi 98
  • Wyświetleń 32,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
na trasę zakręcać tą długą :)
Opublikowano
uuu to ładnie przepłaciłem .... ja dałem 26 zł

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano

Tak dla chętnych i gotowych wydać troszkę więcej kasy:

 

BMW ma w swojej ofercie krótką antenę sportową - ja sam posiadałem taką. Oczywiście nie jest ona tak mała (105mm), ale z zasięgiem nie było problemu.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UD91&mospid=50145&btnr=65_1788&hg=65&fg=30

 

Jeżeli ktoś ją chce zobaczyć w Warszawie, służę pomocą :8)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

87zł???

drogawa

Opublikowano
No cóż, nikt nie mówił że akcesoria BMW są tanie :D
Opublikowano

ładna, bardzo ładna!! powtórzę się - foto!!! :mrgreen:

 

a propos, jaka dlugosc ma ta krotka z citroena? krótsza jest sporo?

 

 

Tak dla chętnych i gotowych wydać troszkę więcej kasy:

 

BMW ma w swojej ofercie krótką antenę sportową - ja sam posiadałem taką. Oczywiście nie jest ona tak mała (105mm), ale z zasięgiem nie było problemu.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UD91&mospid=50145&btnr=65_1788&hg=65&fg=30

 

Jeżeli ktoś ją chce zobaczyć w Warszawie, służę pomocą :8)

Opublikowano
niestety dziś odczułem różnicę w odbiorze .Pojeździłem trochę i jednak odbiór mnie nie zadowala .W Łodzi "śnieżyły" stacje które normalnie odbierały mi perfekt ....

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano
Na ktorej antenie? Tej z citroena?
Opublikowano
tak .. na tej z citroena

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano
Dobrze że nie kupiłem, a patrzyłeś może na trasie lub poza miastem?
Opublikowano
na trasie też gubi zasięg ,chętnie kupię ori antenkę gdyby ktoś miał ....

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano
To dziwne.... u mnie po mieście na krótkiej antenie nic nie gubi sygnału... za to w trasie czuć troszkę gorzej (jeśli z niej zjedzie do jakiejś wsi :) ). Jeśli chodzi o radio.. jeśli chodzi o navi to zero różnicy.

E30, E36, E60, E87, F48

Opublikowano

może jakąś felerną trafiłem ,w końcu to od Francuza :P

ja słucham w radiu praktycznie tylko "czwórki" i niestety w Łodzi mi słabo odbiera

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano
kto ma tanio ? :)

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Opublikowano

zawiedzionym polecam bat z Peugeota 3008 jest identyczny w kształcie jak ori BMW ale krótszy o jakieś 10 cm i żadnych problemów z odbiorem.

Wygląda ładniej niż ori bo ten jest moim zdaniem nieproporcjonalnie długi, koszt w ASO Peugeot ok 18 zł

 

http://www.conceptcarz.com/view/photo/410990,17163/2010-Peugeot-3008.aspx

Opublikowano
To może Ty na CD cały czas jeździsz :D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
też wreszcie kupiłam nową antenkę. na razie jazda po krakowie więc nie czuję różnicy jakości dźwięku, ale.... za to jaka różnica jakości prowadzenia (chyba z 10 koni od razu przybyło), jak się do auta podchodzi, jak się z auta wysiada i rzuca okiem na mikruska na dachu, bezcenne! dawno nie miałam tak dużej przyjemności za 25 zł :wink: uwierzcie mi, jestem starą gadżeciarą, antenka jest BOSKA! dzięki chłopaki za pomysł :cool2:
Opublikowano

ja tez zakupilem... tyle ze kosztowala stanowczo mniej 19zl:) w ASO Citroena w Warszawie...

efekt dla kogos prawie niezauwazalny, a dla mnie bardzo mily dla oka:)

Opublikowano
chyba masz znizki! 21 netto w citroenie w krakowie, co daje 25 z groszami brutto. ale mnie okantowali :norty:
Opublikowano

"Takie małe" a jak cieszy :twisted:

"ori" bmw.

 

http://img690.imageshack.us/img690/7960/obraz707m.jpg

Edytowane przez rafals81

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.