Skocz do zawartości

Granie w BMW e 90


andrzej23305

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje jakiś informacji na temat grania do bmw chodzi mi o skrzynie basowa i tak posiadam radio z iDrive i mam pytanie z kąt doprowadzić aux do bagażnika bo prąd nie ma problemu mamy w bagażniku akumulator to nie ma problem miejsce na wzmacniacz też jest tylko pytanie z kąt dźwięk czy z głośników pod siedzeniem (jest tam coś bo widziałem ze pisali na innym forum o tym) czy możne z tych głośników z tyłu a może jest jakieś wyjście w radiu na wierzchu proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje jakiś informacji na temat grania do bmw chodzi mi o skrzynie basowa i tak posiadam radio z iDrive i mam pytanie z kąt doprowadzić aux do bagażnika bo prąd nie ma problemu mamy w bagażniku akumulator to nie ma problem miejsce na wzmacniacz też jest tylko pytanie z kąt dźwięk czy z głośników pod siedzeniem (jest tam coś bo widziałem ze pisali na innym forum o tym) czy możne z tych głośników z tyłu a może jest jakieś wyjście w radiu na wierzchu proszę o pomoc

 

 

Mistrzu, weź to jeszcze raz sam przeczytaj i się zastanów jak my, zwykli szarzy ludzie mamy to zrozumieć?. Interpunkcja: to przecinki i kropki m.in. O ortografii nie wspomnę "z kąd"że:) trochę wczułem się w tekst i mniej-więcej wiem co chcesz wiedzieć. Znajdz najprostrzy schemat z systemem z przodu. Zazwyczaj robi się to tak, że kabel sygnałowy ciągnie się do wzmaka, czyli od radia, zazwyczaj radio ma wyjście, gdy jest fabryczne i go nie posiada to często używa się kostki i ona wyprowadza sygnał na chinche, taki konwerter się podpina. Chyba pisze dobrze, taki zarys. Głośniki do wzmaka i tyle. Sub też pod wzmacniacz. Chociaż nie rozumiem Twojego planu instalacji i ingerencji w serie ze skrzynią basową, ale niech Ci będzie. Jak ma dudnić to będzie. Zamykać temat a Ciebie zapraszam do google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce założyć skrzynie lub tubę zęby mi dudniło w bagażniku wiem że potrzebuje cos do grania i wzmacniacz i tyle ja wiem. najważniejsze dla mnie jest jak podłączyć sie pod radio bmw o to mi chodzi

 

odpowiadam Ci i jeszcze mało. Dobrze, że wiesz tyle że "potrzebujesz coś do grania i wzmacniacz" Weź gdzieś podjedź, napisz do kilku firm CA, radź sobie jakoś, ja zawsze z pytaniami audio pisałem do firm i większość odpowiadała. Tylko postaraj się o konstrukcję pytania, bo jak napiszesz tak jak tu to wyślą Cię na kurs ort. Większość ma tu radio seryjne i się nie bawi w tuby "zęby im dudniło" wyjmij radio i sprawdź co masz na wyjściu, a jeszcze lepiej podjedź do CA, bo jak zobaczysz kable to i tak nie będziesz wiedział z czym to się jje więc i tak nic Ci to nie da. Jak będziesz miał wszystkie klocki to już nie problem. Zrobić się da, koszt nie jest na pewno wielki. I litości proszę, pisz z jakimś słownikiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce założyć skrzynie lub tubę zęby mi dudniło w bagażniku wiem że potrzebuje cos do grania i wzmacniacz i tyle ja wiem. najważniejsze dla mnie jest jak podłączyć sie pod radio bmw o to mi chodzi

 

firm CA,

 

Sądzisz że on to ogarnie? Rozszyfruje ten skrót ? :mrgreen: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Nie.... Nie pisz do firm CAR-Audio bo i tak nie zrozumieją Twoich wywodów. A jak już musisz koniecznie mieć dudnienie to zmień sobie po prostu suby pod siedzeniami i tyle.

 

P.S. Podszkol się proszę w ortografii i interpunkcji, bo mi się mózg gotuje czytając te Twoje wypociny, a jeżeli wiesz że nie umiesz pisać to pisz ze słownikiem w rączce :oops:

 

Zęby maja Ci dudnić czy jaki Uj?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ortografii nie wspomnę "z kąd"że:) trochę wczułem się w tekst i mniej-więcej wiem co chcesz wiedzieć. Znajdz najprostrzy

 

Panowie proszę... :lol: przecież firefox ma spellcheck'a :)

 

Ooo hehe no i mi się zdarza, normalka, to od ostrzy;). Walnie się czasem byka, ale rzadko, nie piszę ze słownikiem, ale staram się uważać. Szybka odpowiedź pod napięciem, skupiłem się na treści;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnę że z taką ortografią można dojść do takich pieniędzy by kupić e90 hehe a tak na poważnie to kup sobie sub +wzmacniacz +kable a potem to tylko wszystko podłącz jak nie wiesz jak to oddaj to komuś kto się na tym zna bo jeszcze spalisz auto .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.