Skocz do zawartości

adaptacja wyposarzenia z 750 do 730


kviatek80

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do klubowiczow. byc moze glupie ale zainteresowanie moje beemeczka jest od jakiegos czasu. planuje przelozyc kilka rzeczy do mojej 730 z modelu 750 . chodzi mi o webasto,kanape tylnia , rolete automatyczna i najwazniejsze klime automatyczna. prosze o odpowiedz czy jest to mozliwe,czy 730 ma odpowiednie wtyczki,czy potrzebuje dodatkowych czujnikow itd. z gory dziekuje za pomoc :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wszystko przekładasz ;] te BMW maja wszystkie wtyczki i złącza takie same. Sam wsadziłem teraz do siebie rolete tylnej szyby i kanape z podgrzewaniem, masażem, elektrycznymi zagłówkami i lodówka ;] jedyne co to musisz miec cześci i możesz wsadzać. Jedyne czego nie ma w każdym to wiązki audio, w jednej będzie HiFi DSP a w innej normalne audio, ale takto wszystko masz.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tego nie wiem. Wiem o wyposażeniu wnętrza ;]

Ale czujnika deszczu generalnie nie polecam, jak dla mnie syf, ja odłączyłem, odpalały mi się czasem same, bo tak chciały.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozliwe by było dodanie grzanej kanapy tylnej. kupuje kanape grzaną i wpinam i ma dziać. a gdzie włącza sie takie grzanie w tylnej kanapie? trzeba jakiś przycisk na konsoli zrobić, czy na obudowie kanpay jest ?
lepiej jeździć godzinę jak lord niż całym miesiącem jak dziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozliwe by było dodanie grzanej kanapy tylnej. kupuje kanape grzaną i wpinam i ma dziać. a gdzie włącza sie takie grzanie w tylnej kanapie? trzeba jakiś przycisk na konsoli zrobić, czy na obudowie kanpay jest ?

 

Takie rzeczy to tylko w erze ;) Trzeba by jakąś wiązke do kanapy położyć wtedy masz kostki do przycisków od podgrzewania które umieszczone są przy tylnej zapalniczce do sigaretów ;) ale jak zamierzasz wybebeszać 750 to dasz rade tylko cierpliwie wyciągaj wiązki a dasz rade :D Powodzenia

E38E39.pl Zapraszamy



http://forum.7er.pl/images/signatures/1472529404c02d57a7de6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu mam pytanie czy można założyć duży wyświetlacz z radiem i TV i NAVI do wersji gdzie wogule niema monitora,ewentualnie jakie przeróbki są z tym związane

 

Dla chętnego nic trudnego tylko czas plus chęć no i troszke waluty Ja w mojej miałem zwykłe radio z wyswietlaczem mid a teraz siedzi co prawda mała :( navi z DSP plus zmieniara na 6 cd ;0

E38E39.pl Zapraszamy



http://forum.7er.pl/images/signatures/1472529404c02d57a7de6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.