Skocz do zawartości

3XX Brak masy, spryskiwacz nie działa


Kamciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem,nie działa mi spryskiwacz(na początku działał bardzo kulawo słabo,jak by przerywał)wiec sprawdziłem po kolei:

-Na krótko działa idealnie

-Do wtyczki od pompki nie dochodzi masa,gdy ją podam cały czas działa pompka i wycieraczki tak jak bym trzymał manetkę.

-Gdy jest wszystko podpięte to ani wycieraczki ani spryskiwacz nie działa.Cisza

-Gdy odepnę wtyczkę od pompki wycieraczki po pociągnięciu manetki zachowują się tak jak przy spryskiwaniu czyli prawidłowo.

Bezpieczniki : 3,14,36,44 sprawdzone.

Co to może być?

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. Uzupełnij info o posiadanym modelu w profilu. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w tej chwili schematu ale masa może przychodzić z manetki i na tym odcinku masz przerwę

sprawdż to

 

Dokladnie masa przychodzi z manetki mialem to samo u siebie ostatnio. Sciag ten plastik nad nogani kierowcy i tam zobaczysz wtyczke od manetki wycieraczki. Rozepnij ja masz tam cztery piny. Wez sobie miernik uniwesalny z marketu za 10 zl i sprawdz co sie dzieje na tych pinach jak zmieniasz polozenia manetki. U mnie manetka nie podawala masy na pin odpowiedzialny za pompke spriskiwaczy. Wymania manetki zalatwila sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.