Skocz do zawartości

F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)


insane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Zawsze chętnie pomagam, jeśli tylko potrafię. Taka jest idea chyba każdego FORUM - by pomagać sobie, a nie gadać o "d*pie Maryni" :lol:

 

Pismo bym wysłał wpierw do DEALERa, bo on w pierwszej kolejności ponosi odpowiedzialność (i jest reprezentantem gwaranta czyli BMW AG w Monachium). Pisząc do centrali nie wskórasz za dużo - o ile odpiszą - zwrócą się do Dealera.

 

Chodziło mi o jeden miesiąc ciągłego stania lub notoryczne (te same!) powtarzające się przypadłości. Jeśli "nawiedzają" Cię różne przypadłości to wszystko dokumentuj (niech piszą do książki serwisowej co, gdzie i kiedy) - nie daj się udobruchać "szkoda na to czasu - damy Panu w nagrodę breloczek". Później te fakty można wyciągnąć przy sporze w sądzie.

 

Do sądu nie da się iść bez "dowodów" więc na pewno trzeba by nająć także dodatkowego rzeczoznawcę (z tym jest różnie - bo jest ich pełno i wielu zna się słabo na nowoczesnej technice), który oceni czy to nie nasze "widzimisię", czy rzeczywiście ten egzemplarz jest wadliwy.

 

Po tym co na razie opisałeś, mimo iż wkurzające, nie poszedłbym z tym do sądu, a raczej zbierał dowody. Smutne to, ale prawdziwe. rozumiem Twoje wkurzenie i frustrację - sam bym się jeszcze bardziej denerwował.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 823
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś z forumowiczów wie coś na temat stuków z lewego koła?

Ja zgłosiłem taką usterkę do serwisu już po 1tyś km, a serwis napisał maila do Bmw Polska o wymianę kolumny. W odpowiedzi dostali info, że taka wymiana nic nie da, ponieważ już było kilka takich wymian i stuki powracają. W związku z tym szukają recepty jak problem rozwiązać. Czy ktoś z Was ma jakieś info na ten temat? Sam nie wiem ile mam jeszcze czekać? Mama nadzieję, że w miarę szybko rozwiążą ten problem, bo z tego co wiem w x3 stuki zdarzają się bardzo często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czy możesz coś bliżej o tym napisać?

 

1. Jak często stuka?

2. Na jakim podłożu najczęściej?

3. Czy są okresy kiedy stukanie ustaje?

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po tym co na razie opisałeś, mimo iż wkurzające, nie poszedłbym z tym do sądu, a raczej zbierał dowody. Smutne to, ale prawdziwe. rozumiem Twoje wkurzenie i frustrację - sam bym się jeszcze bardziej denerwował.

Właśnie tak zrobię,będę zbierał dowody-raczej je fotografował.

 

Nie myśl,że mnie to nie kosztuje nerwy,strasznie się denerwuję.

Tak na marginesie od zarania jeździłem bmw,(odliczając czasy studenckie :wink: )może dlatego mieszkam w Heidelberg-sentyment do niemieckich aut,kto wie.Aaa dodam,że nigdy przenigdy na BMW się nie zawiodłem-do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz coś bliżej o tym napisać?

 

1. Jak często stuka?

2. Na jakim podłożu najczęściej?

3. Czy są okresy kiedy stukanie ustaje?

 

Stuki pochodzą z lewej strony przedniego koła podczas wjazdu lub zjazdu z krawężnika, na bruku czy podczas ruszania ze skręconą kierownicą. Z wyższym przebiegiem są coraz częstsze i coraz głośniejsze. Ustają podczas jazdy na równej nawierzchni. Z tego co mi wiadomo to Bmw pracuje nad poprawieniem tego feleru, ale kiedy coś wymyślą...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie wiem jak jest w Europie z wymiana samochodu, w USA (troche w zaleznosci od stanu) obowiazuje "lemon law" - 3 razy naprawa tej samej rzeczy / brak mozliwosci naprawy rzeczy / lub w sumie 30 dni samochod w serwisie = wymiana samochodu na nowy lub odkupienie starego przez BMW

 

tydzien w serwisie to nie tak dlugo, masz F10, wiec jezdzij nia :)

 

dzisiejsze BMW niestety nie maja takiej jakosci jak poprzednie, np. e39 - ostatnio slyszalem o problemach w serii X, stuki / halas z okolicy slupkow: problemy ze spawami... BMW wymienilo juz kilka samochodow z ta przypadloscia, ale w tzw. miedzyczasie podobno wymyslili sposob na "naprawe" tego... jak mozna naprawic wadliwe spawy?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz coś bliżej o tym napisać?

 

1. Jak często stuka?

2. Na jakim podłożu najczęściej?

3. Czy są okresy kiedy stukanie ustaje?

 

Stuki pochodzą z lewej strony przedniego koła podczas wjazdu lub zjazdu z krawężnika, na bruku czy podczas ruszania ze skręconą kierownicą. Z wyższym przebiegiem są coraz częstsze i coraz głośniejsze. Ustają podczas jazdy na równej nawierzchni. Z tego co mi wiadomo to Bmw pracuje nad poprawieniem tego feleru, ale kiedy coś wymyślą...?

 

Mam dokladnie to samo, mi nawet podczas jazdy po dziurawych poslkich drogach - normalne dziury na polskich drogach, - normalna jezdnia - tez tak stuka. I tez TWIERDZI DEALER ze musi sie odwolac do BMW Polska. Oni nic nie moga i wogole to jest denerwujaca, zenujaca obsluga. WIESZ CO MI POWIEDZIELI - ZE TE STUKI NIE WPLYWAJA NA JAZDE, rozumiecie ? Placisz za auto grubo ponad 200 000 tys zl a otrzymujesz niemiecko - amerykanski bubel !!! Powinni od razu to brac i wymieniac be to stuki to nagminnie sie zdarzaja. Kto jeszcze ma stuki podczas zjazdu ze spiacego policjanta przy skreconych kolach lub jezdzie po dziurach? Prosze o info tutaj - moze odzielny temat zalozyc na te stuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w Europie z wymiana samochodu, w USA (troche w zaleznosci od stanu) obowiazuje "lemon law" - 3 razy naprawa tej samej rzeczy / brak mozliwosci naprawy rzeczy / lub w sumie 30 dni samochod w serwisie = wymiana samochodu na nowy lub odkupienie starego przez BMW

 

tydzien w serwisie to nie tak dlugo, masz F10, wiec jezdzij nia :)

 

dzisiejsze BMW niestety nie maja takiej jakosci jak poprzednie, np. e39 - ostatnio slyszalem o problemach w serii X, stuki / halas z okolicy slupkow: problemy ze spawami... BMW wymienilo juz kilka samochodow z ta przypadloscia, ale w tzw. miedzyczasie podobno wymyslili sposob na "naprawe" tego... jak mozna naprawic wadliwe spawy?

Tu mnie pocieszyłeś,bo dlaczego niby przepisy europejskie mają się tak radykalnie różnić od amerykańskich (w końcu płacimy więcej za nasze X-y niż amerykanie) załóżmy,że nasz "lemon law" jest w każdym przypadku nieco dłuższy :wink: to i tak mam prawo w końcu do wymiany auta na nowe(muszę się jeszcze w tej kwestii poinformować)choć ciągle mam nadzieję,że usterki wreszcie usuną i będę mógł moją X3 jeździć-bo cały ten proces z wymianą itd.mnie przeraża.

PS.mój pojazd nadal w serwisie,a jeżdżenie F10 nie sprawia mi frajdy-bo to nie moje(choć to doskonałe auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz coś bliżej o tym napisać?

 

1. Jak często stuka?

2. Na jakim podłożu najczęściej?

3. Czy są okresy kiedy stukanie ustaje?

 

Stuki pochodzą z lewej strony przedniego koła podczas wjazdu lub zjazdu z krawężnika, na bruku czy podczas ruszania ze skręconą kierownicą. Z wyższym przebiegiem są coraz częstsze i coraz głośniejsze. Ustają podczas jazdy na równej nawierzchni. Z tego co mi wiadomo to Bmw pracuje nad poprawieniem tego feleru, ale kiedy coś wymyślą...?

 

Mam dokladnie to samo, mi nawet podczas jazdy po dziurawych poslkich drogach - normalne dziury na polskich drogach, - normalna jezdnia - tez tak stuka. I tez TWIERDZI DEALER ze musi sie odwolac do BMW Polska. Oni nic nie moga i wogole to jest denerwujaca, zenujaca obsluga. WIESZ CO MI POWIEDZIELI - ZE TE STUKI NIE WPLYWAJA NA JAZDE, rozumiecie ? Placisz za auto grubo ponad 200 000 tys zl a otrzymujesz niemiecko - amerykanski bubel !!! Powinni od razu to brac i wymieniac be to stuki to nagminnie sie zdarzaja. Kto jeszcze ma stuki podczas zjazdu ze spiacego policjanta przy skreconych kolach lub jezdzie po dziurach? Prosze o info tutaj - moze odzielny temat zalozyc na te stuki?

Na temat stuków nie mogę Ci pomóc,bo moje auto stoi więcej w serwisie niż nim jeżdżę z powodu innych usterek,ale kto wie może w przyszłości i to mnie dopadnie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj włączyły mi się światła mijania, choć było jasno i powinny się palić tylko te do jazdy dziennej i się świecą coś nawaliło miał ktoś taki problem i jak go rozwiązać ?

Pozdrawiam

Marek

Kolego maroX3 czy naprawili Ci gdzieś tą usterkę? Ja wczoraj wróciłem z serwisu z takim właśnie problemem + start/stop (pisałem o tym). Generalnie spuścili mnie na drzewo. Doradca serwisowy przedstawił mi po krótce sposób działania systemu - ponoć na podczerwień i powiedział, że skoro komputer nie pokazuje usterki, to wszystko jest ok. Światła mijania palą mi się przez 99% czasu nawet w słoneczny dzień. Jakby kogoś zainteresowało, to zleciłem też założenie chlapaczy. Niestety jakość montażu pozostawia trochę do życzenia. W sumie obsługą (poza dobrą kawą) jestem mocno rozczarowany. Może warto byłoby tu założyć taki mały ranking ASO BMW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj włączyły mi się światła mijania, choć było jasno i powinny się palić tylko te do jazdy dziennej i się świecą coś nawaliło miał ktoś taki problem i jak go rozwiązać ?

Pozdrawiam

Marek

Kolego maroX3 czy naprawili Ci gdzieś tą usterkę? Ja wczoraj wróciłem z serwisu z takim właśnie problemem + start/stop (pisałem o tym). Generalnie spuścili mnie na drzewo. Doradca serwisowy przedstawił mi po krótce sposób działania systemu - ponoć na podczerwień i powiedział, że skoro komputer nie pokazuje usterki, to wszystko jest ok. Światła mijania palą mi się przez 99% czasu nawet w słoneczny dzień. Jakby kogoś zainteresowało, to zleciłem też założenie chlapaczy. Niestety jakość montażu pozostawia trochę do życzenia. W sumie obsługą (poza dobrą kawą) jestem mocno rozczarowany. Może warto byłoby tu założyć taki mały ranking ASO BMW ?

 

 

Ja jestem bardzo mocno rozczarowany X3 ( jakoscia tego wszystkiego, auta bardzo ciekawe, ale za duzo jest niedorobek - a serwis pozostawia wiele do zyczenia. W ktorym Ty serwisujesz samochod? Ten ranking serwisow to bardzo dobry pomysl. Moim zdaniem zaloz odzielny temat na ten ranking ! Podzielam ten pomysl w 100%. Moim zdaniem czasami serwis DACII jest lepszy niz BMW, najbardziej mnie denerwuja idiotyczne porownania i pieprzenie glupot w stylu " wie Pan teraz to auta projektuja ksiegowi i czas dobrych samochodow minal" co za pieprzenie - w aucie za ponad 200k ksiegowi projektuja auto? To od ilu bedzie ok 400k, 600k ? Lub inny doradca jeszcze wie Pan u Pana ta czesc sie rusza no tak, ale w innym tez sie rusza. No jasny gwint przeciez to jest auto na gwarancji, nowy model - tu nie ma wszystko sie ruszac, stukac, huczec, gwizdac... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

wczoraj włączyły mi się światła mijania, choć było jasno i powinny się palić tylko te do jazdy dziennej i się świecą coś nawaliło miał ktoś taki problem i jak go rozwiązać ?

Pozdrawiam

Marek

Kolego maroX3 czy naprawili Ci gdzieś tą usterkę? Ja wczoraj wróciłem z serwisu z takim właśnie problemem + start/stop (pisałem o tym). Generalnie spuścili mnie na drzewo. Doradca serwisowy przedstawił mi po krótce sposób działania systemu - ponoć na podczerwień i powiedział, że skoro komputer nie pokazuje usterki, to wszystko jest ok. Światła mijania palą mi się przez 99% czasu nawet w słoneczny dzień. Jakby kogoś zainteresowało, to zleciłem też założenie chlapaczy. Niestety jakość montażu pozostawia trochę do życzenia. W sumie obsługą (poza dobrą kawą) jestem mocno rozczarowany. Może warto byłoby tu założyć taki mały ranking ASO BMW ?

 

Widzę, że problem świateł jest popularny :duh: ja też to zaobserwowałem... powiem szczerze, ani mnie to ziębi ani grzeje. Szkoda się denerwować. Można z tym żyć. Niemniej jednak nie ma co odpuszczać. Jak poradzicie sobie z tym problemem to napiszcie proszę, pójdę Waszym przetartym szlakiem.

 

Odnośnie rankingu ASO to bomba! :!: Dawać nowy wątek!

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Światła same przeszły teraz jest wszystko O.K poproś , aby zaktualizowali ci cały soft będziesz zadowolony to będzie inny samochód dużo lepszy.....

Pytałem, ale nie chcieli mi softu zmienić, bo jeśli komputer nie wyświetla że trzeba to nie zmienią :-(. Możesz napisać u kogo zrobili Ci soft? Mi światła nie przeszły :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnimi czasy zaczął mi doskwierać świst z uszczelek bocznych drzwi zaczynający się już przy prędkości ok 80km/h, lub przy podmuchach wiatru. Podobnie słyszałem w testówce jeszcze przed kupnem x3, ale jak to jest - pomyślałem pewnie coś poprawią i będzie ok.

Po odbiorze auta zdziwiło mnie, że u mnie jest to samo, słychać świst w drzwiach kierowcy i pasażera. Wydawałoby się, że w tej cenie, w tej klasie...??? Dziwne. Czy ktoś z Was ma taki problem i jak sobie z tym radzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, ostatnimi czasy zaczął mi doskwierać świst z uszczelek bocznych drzwi zaczynający się już przy prędkości ok 80km/h, lub przy podmuchach wiatru. Podobnie słyszałem w testówce jeszcze przed kupnem x3, ale jak to jest - pomyślałem pewnie coś poprawią i będzie ok.

Po odbiorze auta zdziwiło mnie, że u mnie jest to samo, słychać świst w drzwiach kierowcy i pasażera. Wydawałoby się, że w tej cenie, w tej klasie...??? Dziwne. Czy ktoś z Was ma taki problem i jak sobie z tym radzicie???

Nie tylko Ty tak masz, podobno "ten typ tak ma"... wkurzające jest to maksa...

 

Nic z tym oficjalnie nie zrobisz to jak się dobrze przyjrzysz to jest napisane w warunkach gwarancji, że reklamacji dot. świstu powietrza się nie uwzględnia.

 

Chętnie bym się dowiedział jak sobie ktoś z tym poradził... wg mnie to jedyny istotny mankament.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Światła same przeszły teraz jest wszystko O.K poproś , aby zaktualizowali ci cały soft będziesz zadowolony to będzie inny samochód dużo lepszy.....

Pytałem, ale nie chcieli mi softu zmienić, bo jeśli komputer nie wyświetla że trzeba to nie zmienią :-(. Możesz napisać u kogo zrobili Ci soft? Mi światła nie przeszły :-(

 

@droop3: jak to ma działać, że komputer powie, że trzeba zmienić soft??? Chyba, że masz jakieś połączenie Internetowe (a masz?)

 

@maroX3: daj znać kiedy i w jakim ASO Ci zmienili? Sami zaproponowali?

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnimi czasy zaczął mi doskwierać świst z uszczelek bocznych drzwi zaczynający się już przy prędkości ok 80km/h, lub przy podmuchach wiatru. Podobnie słyszałem w testówce jeszcze przed kupnem x3, ale jak to jest - pomyślałem pewnie coś poprawią i będzie ok.

Po odbiorze auta zdziwiło mnie, że u mnie jest to samo, słychać świst w drzwiach kierowcy i pasażera. Wydawałoby się, że w tej cenie, w tej klasie...??? Dziwne. Czy ktoś z Was ma taki problem i jak sobie z tym radzicie???

Nie tylko Ty tak masz, podobno "ten typ tak ma"... wkurzające jest to maksa...

 

Nic z tym oficjalnie nie zrobisz to jak się dobrze przyjrzysz to jest napisane w warunkach gwarancji, że reklamacji dot. świstu powietrza się nie uwzględnia.

 

Chętnie bym się dowiedział jak sobie ktoś z tym poradził... wg mnie to jedyny istotny mankament.

 

 

Według mnie też!!!, auto spisuje mi się naprawdę dobrze, jest to jedyny istotny mankament który mnie irytuję. Jeśli ktoś poradził sobie z tym problemem proszę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,

świsty naprawiają na gwarancji (wklejają gąbkę wygłuszającą w okolicy chłodnicy)polecam ASO Fus są najlepsi a softu nie boja się aktualizować u mnie po aktualizacji a było to parę dni temu samochód zmienił się nie do poznania kierownica zaczęła lżej chodzić wszystkie bolączki drobne zniknęły itp itd.oprogramowanie jest z października 2011

Polecam Fusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnimi czasy zaczął mi doskwierać świst z uszczelek bocznych drzwi zaczynający się już przy prędkości ok 80km/h, lub przy podmuchach wiatru. Podobnie słyszałem w testówce jeszcze przed kupnem x3, ale jak to jest - pomyślałem pewnie coś poprawią i będzie ok.

Po odbiorze auta zdziwiło mnie, że u mnie jest to samo, słychać świst w drzwiach kierowcy i pasażera. Wydawałoby się, że w tej cenie, w tej klasie...??? Dziwne. Czy ktoś z Was ma taki problem i jak sobie z tym radzicie???

Nie tylko Ty tak masz, podobno "ten typ tak ma"... wkurzające jest to maksa...

 

Nic z tym oficjalnie nie zrobisz to jak się dobrze przyjrzysz to jest napisane w warunkach gwarancji, że reklamacji dot. świstu powietrza się nie uwzględnia.

 

Chętnie bym się dowiedział jak sobie ktoś z tym poradził... wg mnie to jedyny istotny mankament.

 

 

Mam dokładnie to samo, te świsty od ok 80 km/h i to nie ze strony nerek, bo to juz mi naprawiono- tylko świst od strony przednich drzwi pasażera. O dziwo od kierowcy ich nie ma. U mnie na początku było nawet czuć obce zimne powietrze z zewnątrz. Świsty jest w ogóle w żadnym samochodzie nie akceptowalny. Mieliscie takie świsty kiedys w innych samochodach ? Ja nigdy - to po prostu jest produkt wadliwy do naprawy. Dajcie znać jak idzie Wam reklamowanie tego w BMW. Pozostaje do dyspozycji w razie checi kontaktu ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie:

czy słyszycie czasem u siebie w swoich X3 20d AUT po puszczeniu gazu i spadku obrotów podczas jazdy (wolnej, przy nierozgrzanym silniku, np. podczas jazdy po drodze osiedlowej) metaliczny świst, gwizd? Jest to okolica 1500 - 2000 obr/min. Dźwięk nie występuje przy właczonym Neutral'u, tylko na Drive. Dwa razy już zgłaszałem problem w dwóch różnych serwisach i niestety nic nie znaleziono :( Pada po weryfikacji stwierdzenie: "Komputer nie zgłasza błędów. Słuchaliśmy turbiny i w okolicy koła dwumasowego nic niepokojącego się nie dzieje". Został mi jeszcze 3 - ostatni w tym mieście serwis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytając posty odnośnie tego jak i innych wątków zaczynam żałować, że zamówiłem X3.

 

- Bardzo dużo mozna znaleźć informacji o świstach, piskach,stukaniu, huczeniu, buczeniu i innych tego typu mankamentach ( osobiście mocno mnie denerwują w samochodach opisane wyżej dźwięki),

- Spalanie nie 5,6 l a 8,2 l średnio. ( spodziewałem się że to przesadzone dane, ale zakładałem góra 1,5l więcej).

- System audio hifi professional - podobno szału nie ma ( w swoim cooperze mam podstawową wersję audio - to dopiero jest porażka).

- Pęknięte reflektory, samodziałające lub nie działąjące światła w kabinie, coś z kierownicą itd.

- Serwisy BMW to juz tragedia - jedna pozytywna opinia z południa Polski - ja mieszkam na pólnocy.

- Jazda na run flatach do najprzyjemniejszych nie należy ( ale mam to samo w miniaku na 17' felgach i profilu 45) - dlatego zdecydowałem się na 17' a nie 18'.

 

Ogólnie można wpaść w depresję.

 

Mam nadzieję że ogólnie mimo wszystko jesteście jednak z tego samochodu zadowoleni i sprawia Wam przyjemność przemieszczanie się BMW X3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii, moja rada:

 

CZYTAJ FORUM Z PRZYMRUŻENIEM OKA.. :wink:

 

 

Nasza X3 - odpukać - jest bezawaryjna i to co tutaj na forum jest opisane ma się nijak do tego jak jest w rzeczywistości. Fakt, spalanie tego auta.

No ale jeśli kogoś stać na auto za 200 tysi to chyba spalanie nie jest priorytetem?! :mad2:

 

 

Także take it easy :8)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Czytając posty odnośnie tego jak i innych wątków zaczynam żałować, że zamówiłem X3.

 

- Bardzo dużo mozna znaleźć informacji o świstach, piskach,stukaniu, huczeniu, buczeniu i innych tego typu mankamentach ( osobiście mocno mnie denerwują w samochodach opisane wyżej dźwięki),

- Spalanie nie 5,6 l a 8,2 l średnio. ( spodziewałem się że to przesadzone dane, ale zakładałem góra 1,5l więcej).

- System audio hifi professional - podobno szału nie ma ( w swoim cooperze mam podstawową wersję audio - to dopiero jest porażka).

- Pęknięte reflektory, samodziałające lub nie działąjące światła w kabinie, coś z kierownicą itd.

- Serwisy BMW to juz tragedia - jedna pozytywna opinia z południa Polski - ja mieszkam na pólnocy.

- Jazda na run flatach do najprzyjemniejszych nie należy ( ale mam to samo w miniaku na 17' felgach i profilu 45) - dlatego zdecydowałem się na 17' a nie 18'.

 

Ogólnie można wpaść w depresję.

 

Mam nadzieję że ogólnie mimo wszystko jesteście jednak z tego samochodu zadowoleni i sprawia Wam przyjemność przemieszczanie się BMW X3?

 

Nie dołuj, wg mnie plusy przewyższają minusy i to z dużym naddatkiem - mnie X3 bardzo pasuje - i tak jak kolega wyżej napisał - nie ma co się sugerować tym co wszyscy piszą bo to nie jakaś nawałnica, a przypadki.

Edytowane przez wodzik2

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.