Skocz do zawartości

e60 montaz bi-xenonow skretnych


plastek3000

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

W bmw e60 mam zamontowane zwykle lampy , kupilem bardzo tanio led bi-xenon skretny i chce je zamontowac . Bylem w BMW dostalem caly zestaw co mam kupic . Dowiedzialem sie ze pod kierownica jest czujnik do skretnych , ktory jest seryjnie montowany , do tego trzeba kabel plus czujnik na wzhaczaach przod i tyl oraz modul no i przelacznik . OK wszystko fajnie tylko pytanie jesli kupie modul do xenonow skretnych to trzeba programowac ale skad mam wiedziec jaki przychodzi modul ??? Jeslikupie modul od e60 z bi skretnymi czy bedzie mozna wtedy przeprogramowac ??? Czy wiecie w okolicach Slupsk ktos to by zaprogramowal ewent. gdansk ???

A moze ktos by wiedzial kto to zrobi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

W bmw e60 mam zamontowane zwykle lampy , kupilem bardzo tanio led bi-xenon skretny i chce je zamontowac . Bylem w BMW dostalem caly zestaw co mam kupic . Dowiedzialem sie ze pod kierownica jest czujnik do skretnych , ktory jest seryjnie montowany , do tego trzeba kabel plus czujnik na wzhaczaach przod i tyl oraz modul no i przelacznik . OK wszystko fajnie tylko pytanie jesli kupie modul do xenonow skretnych to trzeba programowac ale skad mam wiedziec jaki przychodzi modul ??? Jeslikupie modul od e60 z bi skretnymi czy bedzie mozna wtedy przeprogramowac ??? Czy wiecie w okolicach Slupsk ktos to by zaprogramowal ewent. gdansk ???

A moze ktos by wiedzial kto to zrobi ???

Moduł będziesz musiał przeprogramować. Tylko pamiętaj że musisz kupić własnie moduł Xenon Dynamic bo ze zwykłego xenonowego modułu nic nie wyrzeźbisz.

Programowanie modułu będzie obowiązkowe bo musisz go "zapoznać" ze swoim autem :wink:

 

a powiedz jeszcze co miałeś na myśli pisząc LED bi-xenon ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tel do fachowca z Koszalina , zadzwonie i pogadam .... :D

... sa to bi ksenony skretna . nie led :)

.. wiem ze musze kupic modul ksenon Dynamic , tylko widzisz na podstawie nr vin BMW nie wie jaki kupic poniewaz w moim aucie sa zwykle swiatla , dlatego zaproponowali mi abym kupil u nich za 4500 euro caly zestaw a oni mi zaloza - takze ze szczerym usmiechem podziekowalem , Jest 6 lub 7 modulow do bi skretnych i jesli kupie powiedzmy modul ks-dynamic nr 61 32 9 112 629 ZE a okaze sie ze bedzie to 61 35 9 154 944 ZE lub jescze inny ( caly czas mowimy o module ks-cynamic !!! ) ???!!!!! Pytanie czy jesli wstawie obojetnie jaki modul ale KS-dynamic czy nie bedzie problemu z kodowaniem ??? Jesli jestes pewien ze kazdy z tych modulow komputer zaprogramuje to problem mam z glowy . wtedy juz sobie poradze .... oczywiscie i tak pogadam z Michalem z Koszalina ....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , najpierw skontaktuje sie z tym gosciem ...... a pozniej zobaczymy .... pomimo wszystko dzieki za wskaowki .... dam znac jak byl ostateczny wynik :):):):)

...... Zdrowych i wesolych Swiat

oraz

zdrowego i szczesliwego

takze

bezawaryjnego :)

NOWEGO ROKU !!!!!!!

Marcin - Slawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ponownie

Takze znowu powracam do tematu . Kontaktowalem sie z Michalem z Koszalina i sam stwierdzil ze ma problem . Zakupilem kompletny zestaw kabli i sam wszystko przerobilem . Musze jeszcze zamontowac czujniki na wahaczach , przelacznik swiatel i modul . I tu jest pytanie czy powinienem kupic modul xenon dynamic lwr czy xenon AHL ... czy ktos moze mi pomoc w tej kwestii !!!????? Zalogowalem sie na niemieckim forum i dowiedzialem sie ciekawych rzeczy ze po zamontowaniu bi-xenonow skretnych i wymianie modulu oraz przelacznika swiatel 80% ludzi z forum NIE musieli kodowac BI-XENON SKRETNY dzialal !!!!! . Wnioskuje ze w module byly zapisane dane ktore automatycznie ,,przeszly,, na autko i lampy dzialaly bez ingerencji komputerem ... czekam na Wasze opinie i informacje pomocnicze ...... nie ukrywam ze zalezy mina czasie bo autko stoi na hali :(

pozdrawiam

Marcin _ Slawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zarejestrowani
Jeżeli zakładasz same lampy bez poziomowania to podejdzie, za tydzień na weeken bede w Tychach jak chcesz to Ci zakoduje

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Spoko będę tam i tak dopiero na następny weekend ;) W razie co zapraszam bo daleko nie masz :twisted: :twisted:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
jezeli jezdzisz po uk to musisz kupic anglika. Ich sie nied przestawia z ruchu lhd na rhd tylko wyplaszcza sie strumien swiatla czyli zamiast swiecic tak __/___/ swiecisz tak --------

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
jezeli jezdzisz po uk to musisz kupic anglika. Ich sie nied przestawia z ruchu lhd na rhd tylko wyplaszcza sie strumien swiatla czyli zamiast swiecic tak __/___/ swiecisz tak --------

 

z tego co wiem z instrukcji E60 to zwykłe xenony można przestawić na prawą lub lewą stronę, czy się mylę??

 

poza tym sorry za OT ale duża jest różnica między xenonem skrętnym a zwykłym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Witam pozwólcie że podepne się pod temat. Regenerowalem u siebie odblysniki i po wymianie i złożeniu lampy nie skracają i nie otwiera się przesłona. Wszystko chodzi ładnie luźno ale silniczki od skrętu nie chcą A na przełączniku mruga zielona dioda a po podpięciu kompa nie ma żadnych błędów. Może ktoś pomóc w tej sprawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwólcie że podepne się pod temat. Regenerowalem u siebie odblysniki i po wymianie i złożeniu lampy nie skracają i nie otwiera się przesłona. Wszystko chodzi ładnie luźno ale silniczki od skrętu nie chcą A na przełączniku mruga zielona dioda a po podpięciu kompa nie ma żadnych błędów. Może ktoś pomóc w tej sprawie?

 

 

Już zrobione. Za słabo wpięte wttczki w lampach .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.