Skocz do zawartości

3XX Nowe tarcze i klocki i brak hamulców....


szybki708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj odebrałem auto z serwisu po wymianie tarcz i klocków. Wymieniałem komplet bo stare tarcze były już krzywe. Sądziłem że teraz bede miał hamulce jak żyleta co sie okazało z hamowaniem jest problem jakiego wcześniej wogóle nie było. Mianowicie pedał hamulca łapie bardzo późno, trzeba docisnąć go do samego końca aby auto zaczęło hamować, w dodatku jest dziwnie zbyt miękki. I teraz tak sie zastanawiam czy mechanicy coś skopali czy tak ma być przy nowych tarczach i klockach. Wcześniej pomimo zużytych klocków auto hamowało 100razy lepiej. Problem zauważyłem po przejechaniu ok 15km od odbioru auta.

 

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sam postaram sie wszystko sprawdzić w garażu na tyle na ile bede mógł, pojeżdże troche i ewentualnie zajrze do nich za dwa dni aby sprawdzili mi to wszystko jeszcze raz.

 

A druga sprawa to taka że założono mi tarcze i klocki jakichś tanich zamienników, myślałem że Ci z serwisu sami bedą wiedzieć co założyć najlepiej więc nie zgłaszałem uwag, moje rozczarowanie było podczas odbioru auta gdy usłyszałem śmiesznie niską cene, a najlepsze jest to że jest to jeden z najbardziej renomowanych serwisów w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile zaplaciles jak mozna zapytac??Ostatnio kupowalem do swojego compacta tarcze sportowe MIKODA nawiercane i nacinane za dwie zaplacilem z przesylka 230 zl,na forach wyczytalem ze w tej cenie naprawde jest to dobra oferta.Teraz jeszcze tylko klocki musze dokupic mysle max do 150zl/kpl,czytalem ze do moich tarcz najlepiej ATE lub FERODO choc koles od tarcz Mikody polecal mi klocki firmy MINTEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.