Skocz do zawartości

Re: 320 klosze reflektorow...


swayze

Rekomendowane odpowiedzi

No dlatego kolego truteń ja pytalem Ciebie o te folie.Ale ja takiego zabiegu sie nie podejmuje oczywiscie:)Myslalem ze Ty tak robisz

 

Nie obrażaj mnie :) Od razu pisałem o piecowym jakbyś nie zauważył :twisted:

 

Pozdrawiam,

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
sorki pomyliłem dział

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po dlugiej walce z lampami udalo sie :D Krzyze wstawione,odblysnik czarny :D Dodam tylko ze jesli chodzi o lampy ZKW jest do trudniejsza sprawa o wiele mozna tak sobie katy swiecenia popsuc ze masakra;/ Efekt wyszedl zadowalajacy.Zaczalem zabawe o 17 teraz dopiero skonczylem :shock: Jutro wkleje kilka zdjec.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i tak, ale bardziej obstawiam że za krótko odczekałeś zanim zamontowałeś - całkowite wyschnięcie, tak aby było dobrze to jakieś 16-18 godzin.... Można to przyspieszyć wygrzewając opalarką :)

 

Z praktyki: od silikonu duuuużo lepszy jest czarny klej do akwariów, względnie klej do szyb.

 

 

Pozdrawiam,

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkleić jeszcze raz, oczyścić z silkonu, wygrzać/wysuszyć suszarką/opalarką i skleić na czarny klej akwaryjny.

Nie przesadź z ilością, bo jak dasz za dużo to wylezie na boki i będzie parszywy efekt. I nie spiesz się tym razem z montażem - zrób to dziś (rozklejenie, oczyszczenie, osuszenie, sklejenie) odczekaj do niedzieli z montażem (dla bezpieczeństwa) i powinno być git :cool2: Pozodzenia :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam,

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zwolennikiem i orędownikiem original zustand, ale takie delikatne mody mi naprawdę nie przeszkadzają, wygląda to nawet nieźle. Tylko, czy mi się wydaje, czy jeden krzyż jest lekko przekrzywiony??

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest lekko przekrzywiony gdyz krzyze sa robione pod lampy bosch'a, przynajmniej te ktore ja kupilem i w lampach ZKW te ktore ja mam zarowka od postojowek wchodzi w lampe w takiej obudowie plastikowej , jest ona dluzsza noz w bosch'a i troszke przeszkadza :( ALe naprawde jest to minimalnie widoczne :D Dzieki Za opinie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.