Skocz do zawartości

e39 - pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nadszedl niestety czas na rozstanie się (chwilowe...) z BMW.

Autko zostalo sprzedane - nowemu nabywcy życzę wszystkiego najlepszego i dużo radości z użytkowania! Sam póki co przesiadłem się na przednionapędowca;)

Panie i Panowie z działu Forum - dziękuję Wam pięknie za wszelką okazaną pomoc i za konkretnośc wypowiedzi.

 

Postaram się również służyc "przyszłym pokoleniom" wiedzą, którą w trakcie użytkowania auta nabyłem.

 

Pozdr i raz jeszcze dzięki,

Oggy.

 

PS. sorry za offtopic;) niemniej - czulem sie zobowiazany do napisania tego posta;)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Opublikowano

Trzymaj się i szybko wracaj :)

Powodzenia!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Opublikowano

szkoda ...

a taki jeszcze mody chop boł ...

:D :D :D

Opublikowano
  • Członkowie klubu
I nadszedl niestety czas na rozstanie się (chwilowe...) z BMW.Sam póki co przesiadłem się na przednionapędowca;)

Jak mogłeś :!: :cry2: :duh:

ec2Wze6.jpg
Opublikowano
Obys jak najszybciej wrocil do smigla!
O Tempora! O Mores!
Opublikowano
Wroci , wroci bo kto raz zasmakowal BMW predzej czy pozniej wraca :twisted2: Powodzonka.
m3GreenHell
Opublikowano
  • Autor

wroce mysle juz na wiosne (okolo kwietnia) - albo z potworem albo z klasykiem;)

jakkolwiek - tak jak napisaliscie - smiglo uzaleznia:) Gdyby nie ciecia kosztow dalej bym benzyniakiem elegancko pomykal:)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Opublikowano

Ja powiem klasykiem z Alternatyw 4 kiedy chcieli Balcerka na odwyk dac i jego ziom od melanżu załamany mówił Balcerkowej:

"Już po Józiu... Szkoda go... Niezły był z niego herbatnik..." :mrgreen:

A dlatego akurat ten klasyk bo tu- jakby nie patrzec Oggy - idziesz na odwyk...

...odwyk od BMW.

Szybkiego powrotu do śmigła życzę.

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.