Skocz do zawartości

Problem z haczeniem podwozia?


FortiDude

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, gdy wejdą np. 2 osoby na tylnie siedzenie, to nie raz na dziurach itp. coś z tyłu haczy - myślałem że tłumik, ale nic nie wygląda na to - myślę zbiornik, ostatnio miałem dziurawy i wymieniłem - ale nie widac żeby był przerysowany, a wisi wszystko dosyc wysoko..

Myślę nadkola - ale też wysoko są. Co by mogło jeszcze haczyc? Sprężyny mogą byc tak zużyte że opada o te 30cm?

Przypominam, że nigdzie nie widac by coś szorowało, żadnych oznak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedynie co może haczyć to tłumik lub ta wneka od koła zapasowego. Lub koła obcierają o ranty (jak masz np.alus os duzym odsadzeniu lub szerokie koła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mocno nacisne na tył samochodu to strasznie mocno lata... ale gdy przestaje to odrazu staje - poprzedni samochód gdy przestawałem chodził jeszcze chwile góra dół..

 

Patrzałem i koło zapasowe nie haczy.. dosyc słabo wygląda lewa strona od tego koła zapasowego, jest wbita troche i obrysowana, ale wygląda to na stare i to nawet bardzo. Nic świeżego.. Może chlapacze tak głośne są? najniżej wiszą od ziemi w sumie.

 

Może to by wina samych sprężyn? Czy tylko amortyzatory do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może masz po prostu mega glebę? :P

wnęka od koła nie ma możliwości haczenia o asfalt :roll: prędzej dyfer choć i on nie ma takiej możliwości...

Jak szeroką masz felgę? :twisted:

http://tnij.org/gsvg

włosy na głowie potargał wiatr :whistle:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=83461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, tylko ze u mnie pod wpływem obciążenia obcierały chlapaki. wymieniłem sprężyny i amory na nowe i nic nie pomogło, było dokładnie tak samo jak wcześniej... wkurzyłem się i skróciłem je ładnie o ok. 40mm. problem znikł i jest wszystko cacy:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.