Skocz do zawartości

Poradnik kupujacego 535d-prosba o zrobienie.


krytek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Noszac sie zamiarem kupna 535d chcialbym byc mozliwie jak najbardziej przygotowany na sprawdzenie jak najwiecej rzeczy abym z czystym sumieniem byl pewny zakupu.

 

Prosze Was forumowiczow, szczegolnie wlascicieli 535d o wypisywanie rzeczy, czesci mechaniczne i elektryczne jakie i jak nalezy sprawdzic i ocenic czy sa dobre czy wadliwe......

 

Dziekuje

BMW 535d Msport 2008r, jak nowka :) .... juz moja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci pojechać do ASO chociażby z racji tego, że będziesz mógł wynegocjować o wiele niższą cenę niż proponuje Ci osoba sprzedająca. Jak wyjdzie coś co właściciel zataił, płaci właściciel, a jeżeli wszystko co powiedział się sprawdzi płacisz Ty (tak powinno być). Ja dzięki ASO wytargowałem 8000zł także polecam (jak wiadomo za wszystko w ASO płacisz dwa razy więcej i taką też wycenę naprawy Ci zaproponują, a to się wiąże z większym upustem cenowym). Kosztuje to około 600zł ale jak widać z mojego przypadku warte zachodu. No a po za tym radzę przed kupnem wsiąść do samochodu i go trochę „po katować” bo w tym modelu jedna z turbin potrafi się zawieszać (ja mam ten problem), a to długa droga do wyprostowania tego problemu. Powodzenia :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufać może nie można , ale możesz być pewien ze podadzą ci kiedy auto było i z jakim przebiegiem a to już dużo przy zakupie auta , kolega sprawdzał ost. Audi A8 która miałą cofana 3razy licznik :norty: a i mądry mechanik prześwietli dokładnie auto :) i możesz się dowiedzieć co było wymieniane itp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

....glownie to boje sie skrzyni biegow bo poraz pierwszy bede mial auto z automatem.

 

Czy w modelu 535d (rocznik 2005-2007 przed liftem) sa montowane rozne skrzynie automatyczne czy tylko jeden rodzaj (absolutnie nie znam sie na tym :) ) ......jesli rozne to jaki rodzaj, typ jest najlepszy i jak taka skrzynie sprawdzic czy nie ma jakis oznak uszkodzen czy zuzycia.... na zimnym czy cieplym silniku...??

 

Dziekuje za odpowiedzi

BMW 535d Msport 2008r, jak nowka :) .... juz moja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę, że skup się na tym żeby auto miało naprawdę niski przebieg a nie tylko na wyświetlaczu, to masz małe szanse wpakować się w g... Nie szukaj najtańszych ofert i jedź na sprawdzenie do dobrego, poleconego serwisu. Jak auto jest świeżo sprowadzone to masz prawie zerowe szanse, że ma autentyczny przebieg, bo by było za drogie żeby ktoś je w Polsce kupił. Mam niezły ubaw jak widzę te E60 diesel'e na allegro czy innym otomoto, które mają książki serwisowe itd. Jeżeli książka nie jest totalnie podrobiona to z kolei ma np ostatni wpis 180 tys w marcu 2009, a auto ma 185 tys km na liczniku. :D, bo dziwnym zbiegiem okoliczności jego właściciel nagle przez 1,5 roku zrobił 5 tys km, gdy w poprzednich latach robił 40-50 tys km rocznie. :D :D :D Co ogłoszenie na allegro to lepszy kabaret. ;) Najlepiej szukaj w Niemczech ale wtedy musisz się liczyć z konkretną kwotą za takie auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kolego krytek , kiedy bedziesz sprzedawal swoja e60 530d sport ? byc moze bylbym zainteresowany.

 

...juz sprzedalem jakis czas temu..... teraz mam autko przejsciowe :)

BMW 535d Msport 2008r, jak nowka :) .... juz moja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.