Skocz do zawartości

Jakie są żarówki w liczniku ??? Naprawa pixeli


jarosjaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jedna żarówka w liczniku (BMW e39, 523, pełny wyświetlacz numeryczny MID) się przepaliła i nie podświetla mi okolic temp. zewnętrznej.

I mam pytanie jakie żarówki tam wchodzą. (chce kupić wcześniej bo jak rozkręcę to chcę włożyć je odrazu)

Dzięki i Pozdrw.

Edytowane przez jarosjaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to zarowki bezcokolowe W3W. Kup kilka, to zaden wydatek i wymien inne przy okazji, jezeli sa juz zaczernione. Wszystkich wymieniac nie warto, bo zywotnosc nowych moze okazac sie krotsza. Nie kupuj mocniejszych, W5W, bo uszkodzisz licznik od nadmiaru ciepla.

Szukaj czegos markowego, z napisem na szkle.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam mały problem zastanawiam się nad naprawą pixeli bo kilka mi nie świeci. Wiem ze trzeba dać nowe gumki do przyciśnięcia obudowy wyswietlacza i ze trzeba ponakłuwać każdą ścieżkę taśmy. Jedynego czego się obawiam to zdjęcia wskazówek aby zdjąć cyberblat. Czy jest jakiś inny sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troszkę czasu minęło ale postanowiłem wziąść się za naprawę tych pixeli. UDAŁO SIĘ. Licznik wkońcu pokazuje 100% pixeli.

Trochę wątpiłem w to że uda się tym sposobem naprawić a tu proszę jednak zaoszczędziłem 100 zł na nowy elastomer.

Natomiast naprawa MID-a radia panela środkowego nieudała się. (zrobiłem podobnie jak z licznikiem ale to nie pomogło).

 

dzięki i pozdrawiam.

jarosjaros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie zniechęcaj się ja dwa razy podchodziłem do radia po pierwszym razie straciłem jeszcze dwie ścieżki,byłem załamany ale za drugim razem udało się. pomocna jest dobra lupa lepiej widać ścieżki na taśmie no i przede wszystkim precyzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.