Skocz do zawartości

gokardy w warszawie


maczeta

Rekomendowane odpowiedzi

Na naszym torze cyklicznie odbywają się wyścigi otwarte, w których uczestniczyć może każdy świeżo upieczony kierowca gokartowy. Wystarczy “ wykręcić ” dobry czas który pozwoli zakwalifikować się do trzydziestki najszybszych w danym miesiącu, zapisać się na odpowiednią listę i kto wie ...? Senna też tak zaczynał ...

kiepski dowcip - zwłaszcza, że wiadomo jak skończył :roll:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Andrzejem... tym bardziej ze wiele wskazuje na to, ze wypadek Senny byl spowodowany uszkodzeniem kolumny kierowniczej jego bolidu...

http://www.ayrton-senna.com/s-files/start.html

 

Ja też się zgadzam.

 

Co do wypadku - jakiś czas temu na TVN Turbo leciał prgram dokumentalny na ten temat. Z tego co pamiętam to komputer też początkowo nie zarejestrował błędu przez jakąś usterkę.

 

Senna był genialnym kierowcą, zwłaszcza w deszczu jeździł niesamowicie. To nie był jakiś Schumacher, który bez całego zaplecza nie dałby sobie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRZEJ 540 - to nie jest kwestia poczucia humoru, ani ocena umiejętności Senny - nie wiem skąd tak daleko idące wnioski - nie kumam skąd wywnioskowałeś, że to żart z mojej strony

 

- nie o to tu chodzi, ale to chyba nie jedyny kierowca, który zaczynał na gokartach

 

nie sądzę, żeby kolesie od reklamowanego w tym topicu toru mieli złe intencje, ale moim zdaniem to kiepska reklama - zwłaszcza że Senna prócz wielu osiągnięć mocno kojarzy się właśnie ze swoim wypadkiem .... ale rozumiem, że Twoja niograniczona wiedza o osiągnięciach Senny pozwala Ci patrzeć na niego nie tylko przez pryzmat wydarzeń, które wielu osobom najsilniej utkiwły w pamięci

 

dalej zatem uważam, że reklamowanie się z wykorzystaniem nazwiska kierowcy, który zginął w wypadku (i właśnie ten fakt wielu osobom najbardziej się z nim kojarzy) jest kiepskim chwytem marketingowym, a conajmniej niestosownym.... a co masz udziały w torze imola?

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
PioterW nie znasz mnie a wypisujesz jakieś śmieszne teksty na temat mojej wiedzy i udziałów w firmie posiadającej ten tor. Jak możesz sobie przeczytać również inni odebrali Twoją wypowiedź o Sennie jako dosyć niesmaczną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.