Skocz do zawartości

[INPA] czy jest mozliwosc obnizenia tylu w e39 touring


ruti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

Odkopalem stary temat, ale tak sie sklada, ze mialem z tym problem i nikt mi nie mogl pomoc. Sprawa sie wyjasnila .Zarowno w Impie jak i w Disie jest ta mozliwosc. Ty nie zmniejszasz cisnienia tylko auto obnizasz ,albo podnosisz- cisnienie zostaje takie samo. Bawilem sie impa i po godzinie samochod stal jak rozwcieczony byk :D ...nie umialem go wyrownac.Zrobilem to Disem.....bardzo prosta sprawa. Dis krok po kroku mowi ci co masz robic.Nie wiem czy to pytanie jeszcze jest aktualne, ale moze komus sie ta wiadomosc w przaszlosci przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

Odkopalem stary temat, ale tak sie sklada, ze mialem z tym problem i nikt mi nie mogl pomoc. Sprawa sie wyjasnila .Zarowno w Impie jak i w Disie jest ta mozliwosc. Ty nie zmniejszasz cisnienia tylko auto obnizasz ,albo podnosisz- cisnienie zostaje takie samo. Bawilem sie impa i po godzinie samochod stal jak rozwcieczony byk :D ...nie umialem go wyrownac.Zrobilem to Disem.....bardzo prosta sprawa. Dis krok po kroku mowi ci co masz robic.Nie wiem czy to pytanie jeszcze jest aktualne, ale moze komus sie ta wiadomosc w przaszlosci przyda.

 

 

czy kolega może napisać jak to zrobił w INPI-e ,gdzie to jest dokładnie

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie - czy ktoś wie, bądź ma jakieś info na temat jak seryjnie e39 ma być ustawione ?

 

ktoś pokręcił ustawienia i z jednej strony auto stoi niżej niż z drugiej, dostałem takiego wynalazka, żeby go ustawić ale nie chcę w ciemno kombinować

 

będę wdzięczny za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

E 39 ma chyba trzy rozne wysokosci , to zalezy od wyposazenia:normalne,M-technik i jeszcze jakies :) . To wszystko jest opisane krok po kroku w Disie jak to zrobic i sa tez wysokosci podane - mozesz sobie wybrac jakie chcesz. Musisz pomierzyc miarka odleglosc od sierodka piasty do brzegu blotnika...z obydwoch stron, wpisac wyniki i nacisnac "wykonac"- reszte robi Dis. Zakladam ,ze masz Kombiaka i tylne zawieszenie jest pneumatyczne.

Tej opcji w Disie musisz tutaj szukac

http://s3.imgimg.de/thumbs/111111dcbd6064jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.