Skocz do zawartości

witam chodzi o czipa


wobmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziwnie zatytułowałeś wątek, kolego...

Najbliżej nas w Łomży jest podobno solidnie i ceny łomżyńskie :)

W Ostrołęce coś tam chyba dłubią koło Benzolu na targowej, ale raczej strach... :duh:

Najprościej przez Wyszków poleć do W-wy, masz 100km i tam na pewno znajdziesz coś dobrego (np. Masters Tuning Piaseczno :cool2: ), ale tanio nie będzie...Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze i odłożył na wizytę w MT :wink:

PZDR!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i jak w miare rozsadnych pieniadzach zrobicz chip tubibg bmw 530 z 2003r.Okolice mazowieckie zainteresowany jestem 230-250 km

Nie sprecyzowałeś czy chodzi o 530i czy 530d. Jeśli mowa o 530i to powiem tak - weź sobie ten chip, przewierć w nim dziurkę, do tego przywiąż jakąś ładną tasiemkę i powieś na lusterku wewnętrznym - będzie to dokładnie taki sam efekt "polepszenia" osiągów jak włożenie tego chipa do wolnossącego silnika benzynowego.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna ma coś 231KM, a napisał, że zainteresowany jest 230-250KM, wiec wiadomo, ze diesel.

Myślcie Panowie troche.

Po to są przede wszystkim takie rubryki jak "moje bmw" oraz "tytuł tematu" (którego POPRAWNE nazywanie narzuca regulamin forum) aby jasno i klarownie określić czego dokładnie dotyczy post a nie rzucać jakiś ochłap na zasadzie "a niech się sami domyślają". To forum BMW czy stowarzyszenia wróżek polskich...?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny maniak mocy. Kup sobie czipa z allegro i zajeździj szrota. Natomiast jeżeli chcesz poprawić osiągi to wybierz się do Kreatora Mocy na hamownie sprawdź co zostało z fabrycznych obietnic i jeżeli jest wszystko ok to na pewno zaproponują Ci jakiegoś fajnego virusa dla poprawienia dynamiki czyli wyrównanie przebiegów mocy i momentu oraz przyrost ok 20% momentu i oczywiście przyrost mocy jednak jest on zdecydowanie mniej ważny. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje zwrócić się do tego pana - http://www.bmw-diesel.pl/viewtopic.php?f=4&t=1316

wiem ze pewnie pojawi się za chwilę kupę tekstów typu niepewny ale warto najpierw poczytać posty w tym wątku

Może i warto jednak bądź co bądź to te chipy Bagora były głównie pakowane do TDSów i przez użytkowników tego właśnie silnika oceniane/testowane/komentowane. Sam z ciekawości w tamtym wątku ów forum zadałem pytanie (jeszcze jedna osoba także zadała takie pytanie) jak to się ma w przypadku silników CR jednak żadnej odpowiedzi nie uzyskałem więc uznałem, że w tych silnikach te konkretne chipy nie były przetestowane więc może nie warto ryzykować żeby być jednym z tych pierwszych. Ale może się mylę...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.