Skocz do zawartości

Doposażenie w sam ekran 16:9


Soundbar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość kupienia samego ekranu 16:9 do E39 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obecnie mam Radio Business CD (szeroki wyświetlacz i pełny komputer) Auto to E39 530D 06/2000.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość wymiany obecnego radia na sam ekran. Bez dokupywania modułu GPS, GSM, TV i innych?

Innymi słowy, czy mogę po prostu zamiast radia wrzucić tam sam monitor będzie to działać(poza funkcją nawigacji, gsm, telewizji?)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam możliwość kupienia samego ekranu 16:9 do E39 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obecnie mam Radio Business CD (szeroki wyświetlacz i pełny komputer) Auto to E39 530D 06/2000.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość wymiany obecnego radia na sam ekran. Bez dokupywania modułu GPS, GSM, TV i innych?

Innymi słowy, czy mogę po prostu zamiast radia wrzucić tam sam monitor będzie to działać(poza funkcją nawigacji, gsm, telewizji?)

 

Pozdrawiam.

 

Nie będzie działać, monitor to tylko monitor, końcówki mocy i układy radia w przypadku monitora są w module radiowym w bagażniku, wpisz w allegro BM54 lub BM24. A dodatkowo żeby cokolwiek wyświetlało potrzebny czytnik navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wszystko zalezy ile chcesz wydac na to kasy. Tu masz calosc:

 

http://allegro.pl/dynavin-bmw-e39-e53-x5-i2043986587.html

 

Ja tez osobiscie zastanawialem sie do swojej E46 nad takim rozwiazaniem, ale wydatek na zestaw np. DYNAVIN za 1600PLN to kupa kasy :duh:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze ten model nie odczytuje danych z kompa... wiec nie miał byś dostępu do spalania, dystansu itd. Jedynie taka funkcje posiada D99. Dzwoniłem do tej firmy co sprowadzają to maja w promocji za 3200 :) normalnie 3400 :D Edytowane przez manieksw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.