Skocz do zawartości

E60 545i wydech,


Jakobs1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem swiezo upieczonym wlascicielem 545 (oczywiscie szczesliwym) bo frajda z jazdy jest nieziemska,

ale do rzeczy wzsystko jest ok ale jednej rzeczy nie ma tego co mi sie w V8 podoba , dzwiek .

Chcialbym sie dowiedziec czy bez wydawania 6000 tys zl na eisenmanna sie obejdzie ,

tylko prosze o nie odpow typu jak cie stac na 545 to na wydechy cie tez powinno stac bo powiem wam ze i tak zonie wcisnolem ze tak duzo wcale nie lyka ale po ostatnim wyjezdzie do niemiec chyba sie kapnela i nie chce na razie jej draznic z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnaflow ma swojego dystrybutora w PL. Musisz złozyc zapytanie droga elektroniczną( przez telefon nawet nie dowiesz sie czy jest on dostępny) Co do ceny to kompletny układ co M5 to 8k, wiece 545 jakoś 5-6 myślę.... http://www.magnaflow.pl/

Mam także prośbę jak dowiesz się jaka jest cena to daj znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da, a efekt będzie napewno, nie wiem jak z osiągami... ja u siebie mam w Compakcie E36 cały układ od M3 E46 a jak wiadmo tłumik ten do małych nie należy :) efekt bardzo fajny, ładnie wygląda i świetnie brzmi :) na Twoim miejscu pokusiłbym się o taki wydech z amg z tym że musisz brać pod uwagę, że taki wydech z amg też tani nie będzie... ale napewno taniej wyjdzie niż nowy Eisenmann ;)

 

Edit:

 

tu masz Lorinser'a z Merca, na youtube ogladałem filmy pewnie nie z tym konkretnie wydechem ale brzmi fajnie, wygląda ładnie a w BMW pewnie da rady, tylko też drutować trzeba ;)

 

http://allegro.pl/mercedes-slk-171-4-rury-lorinser-amg-wydech-tuning-i1204482657.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
No i jka tam Jakobs, zamontowales wydech? Jestem z tych samych okolic, tez mam 545 i tez mam zamiar zalozyc wydech Eisenmanna lub Magnaflow. Jesli zalozyles to z checia podjade posluchac a jesli jeszcze nie to moze razem zlozymy zamowienie i dostaniemy jakis ciekawy rabat. Na razie dowiedzialem sie co do ceny Eisenmanna z podwojnym wydechem i gosciu zaproponowal 7100zl z montazem gratis. Troche duzo wedlug mnie. Daj znac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam

posiadam bmw e60 550i

Jaki polecacie wydech by uzyskac piekny dzwiek?:)

 

Slyszalem ze magnaflow i eisenmann sa najlepsze? zalezy mi zeby w trasie nie byl tez za bardzo uciazliwy, bo na youtube niektore wydaja sie az za mocne :)

 

Jakas nie tak droga firma jak mgmotorsports w PL godna polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.