Skocz do zawartości

Nowa 1 juz za 12 miesiecy :)


Mateush1685047805

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ha dziś dzwonili i zaprosili mnie na jazdę testową 17 września od Bawarii na Czerniakowskiej.

będe, obmacam, pocisnę, poinformuję :mrgreen:

 

Obyś się nie zakochał :mrgreen:

W sumie kasę na zaliczkę już masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna odsłona tym razem w wersji Performance + gadżety

http://moto.pl/MotoPL/51,88389,10270586.html?i=0

 

z prozdu i boku wygląda nawet fajnie, ale lakierownie tylnego dyfuzora do mnie nie przemawia, nie wiem o co im chodzi o lekkość, zadziorność?

wnętrze w alcantarze oczywiście fajne a z gadzetów to plecaki może podejdą do naszych emerytek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem, siedziałem, trochę się pobawilem elektroniką i komputerem pokładowym. Obie w wersji wyposażenia sport. Nowa jedynka jest większa od poprzedniej, bagażnik zdecydowanie większy, z tyłu trochę wiećej miejsca dla pasażera (mam 188 cm. wzrostu) ale największa rożnica jest w jakości wykonania, w wyglądzie deski rozdielczej, wsiadając później do E87 miałem wrażenie, że ten model projektowano za czasów rzadów Georga Busha Seniora :D Jeden model miał nawigację, drugi nie ale w obu był wyświetlacz (standardowo występuję wybierając radio proffesional) także nie posiadając nawigacji mamy także I-drive do obsługi komputera pokładowego a w nim bardzo dużo nowych funkcji, taki I-pod w wersji samochodowej :D , wyliczający np ile kilometrów więcej zrobilibyśmy na baku jadąc w trybie ECO porównując do trybu Sport z możliwością pokazania tego na wykresie z dwoma krzywymi, etc.

 

Bardzo wygodne fotele sportowe, nieco głębsze i z lepszym podparciem bocznym niż w E87. Jakość materiałów na dużo lepszym poziomie. Sam wygląd deski bardzo intuicyjny, skrzyżowanie designu z 5 F11 i 7 F01, nawigacja taka jak w obecnej 5-tce. W momencie zakupu tego modelu nie dostajemy ksiazki serwisowej, wszystko jest zapisywane w systemie auta i co jakiś czas przesylane do centralnego komputera zapisującego ww. dane. Fatalnie wygląda felga w pakiecie sport o wzorze przypominającej tą z M6-ek. Przypomina tanie podróbki z allegro. Super wygladają przednie światła po zapaleniu, ringi są białe takie jak w X5 FL i obecnej 5-tce, dodatkowo kierunkowskaz przedni jest ładnie wkomponowany w przednie lampy i po zapaleniu wygląda to bardzo gadżeciarsko.

 

Minusem jest cena. Wersja taka jak bym chciał wychodzi około 160 tys zł, bez nawigacji i automatu, dokładając 15 000zł kupuję 5-kę F11 z 2011 z dobrym wyposażeniem i przebiegiem około 10 000km z programu Premium Selection a za 140 000 kupuję 320xd z 2010 z Premium Selection z wyposażeniem ktore wartość auta nowego wywindowało do poziomu 230 000zł......ale nie każdemu potrzebne są takie auta. Ogolnie nowa jedynka baaardzo zyskuje na zobaczeniu jej na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o tyłu nowej jedynki??Prezentuje się lepiej niż na zdjęciach?

 

 

Patrzę ogolnie na bryłę całego auta. tył jest rzeczywiście podobny do VW Polo. Mi na zdjęciach podobał się srednio, na żywo lepiej. Przy zapalonych światłach bardzo przykuwają wzrok ledowe szlaczki w tylnich lampach. Ogolnie samochód wygląda bardziej przysadziście w porównaniu do E87, tak, jakby ktoś wziął na warsztat E87 i "porozciągał" ją na boki, wydłużając przy tym maskę i tył auta. Wyglad to kwestia bardzo dyskusyjna i indywidualna, mi się spodobał na żywo ten model. Kręciłem nosem jak widziałem na zdjęciach 5GT i X6 w fazach przedprodukcyjnych egzemplarzy łapanych w pełnym zamaskowaniu na ulicach miast a jak zobaczylem na żywo w ciekawiej konfiguracji to bardzo mi się spodobały. Tak jest też w tym przypadku. Wydaje mi się, że bardziej dyskusyjny jest przód auta niż tył. Nad nim przechodzi się do porżadku dziennego ale jak się popatrzy na całą bryłę to wszystko w tym wyglądzie ma sens. na pewno nie wygląda jak poprzednia generacja Kia Sportage, którą widząc na ulicy myślałem, że koreańscy inżynierowie mieli zapasy różnych części w magazynach i postanowili je wykorzystać sklejając Frankensteina jaki jest to auto :D Zresztą, więcej osób wypowie się po dniach otwartych dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie wiem. wszystko na swoim miejscu. do wyglądu trzeba się przyzwyczaić. mnie się podoba ale szału nie robi. po prostu fajna

 

co lepsze to jak zajechałem swoją czerwienią to ludzie bardziej się oglądali za mną niż za nową (białą) testówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.