Skocz do zawartości

Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?


jarek_pr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po oplatach zmiescisz sie w tej kwocie bez problemu jak dobrze sie rozgladniesz po europie a i w pl spokojnie znajdziesz cos w okolicach tej kwoty, znajomy sprzedal za 130k dosc fajne autko a latwo wcale bylo sprzedac, te auta jest bardzo ciezko sprzedac podobnie jak 535d, 550i itp za rozsadne pieniadze, wlascicielom te auta szybko sie nudza, stac ich na inne i czesto gesto chca pojezdzic czyms lepszym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po oplatach zmiescisz sie w tej kwocie bez problemu jak dobrze sie rozgladniesz po europie a i w pl spokojnie znajdziesz cos w okolicach tej kwoty, znajomy sprzedal za 130k dosc fajne autko a latwo wcale bylo sprzedac, te auta jest bardzo ciezko sprzedac podobnie jak 535d, 550i itp za rozsadne pieniadze, wlascicielom te auta szybko sie nudza, stac ich na inne i czesto gesto chca pojezdzic czyms lepszym

Irko, nie fantazjuj, pewne M5 z Europy to koszt ~35k EUR + opłaty (rocznik 2005, <100kkm), więc nawet w 150k PLN będzie się ciężko zmieścić. Wszystko co poniżej jest tzw "okazją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazje sie zdarzaja, wyplac mi za moje auto 80kola, dam ci od reki... chcesz? takie auta nie sprzedaja sie ot tak, ceny moga byc dowolne ale jak ktos ma kaprys przedac to zjezdza z ceny na maxa, jak chcesz to mamy Q7 2007 rok ABT salon polska, kupiona za 100tys we wtorek, 90tys przebiegu 3.0TDi, do odebrania bedzie za +/- 150tys :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to pokaż mi choć jedno ogłoszenie M5 E60 nie wymagającej wkładu finansowego i bezwypadkowej poniżej 100k PLN :8)

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do e92 którą był zaintesowany kolega . Duży plus dla ASO że przyznaje się jak auto wyglądało wcześniej , dla mnie tylko zagadka jest to iż gdybyś ty oddawał swoją e60 w rozliczeniu wyszukiwali by się wszystkie zaczynając od tego że np. jest sprowadzony a nie kupiony w Polskim salonie po każdą ryskę . A tutaj wzieli autko o którym wiedzą ile wiedzą nawet jednego zdjęcia nie mają jak wczesniej wyglądało . Jednak w tym przypadku jest jak prawie zawsze , ręka rękę myję . Chyba faktycznie dobry znajomy właściciela tego serwisu , skoro zgodził się na taki samochodzik aby wstawić do swojego salonu . Za ile właściciel tej e92 musiał ją sprzedać , salon nie weźmie takiego auta z takim silnikiem z myślą o zarobku 5 tys zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak chcesz to mamy Q7 2007 rok ABT salon polska, kupiona za 100tys we wtorek, 90tys przebiegu 3.0TDi...

ide spac.Bajek sie naczytalem to i senny jestem :mrgreen: :duh:

 

no widzisz, jeden robi rok na auto a inny miesiac a jeszcze inny pewnie tydzien, jest grupa ludzi, ktorym wisi za ile sprzedadza swoje bo nie maja ani czasu ani ochoty sie bawic w wyczekiwanie az ktos zechce zaplacic, sam swoje auta sprzedaje zazwyczaj za bezcen i tak pewnie bedzie z 535d, choc mam ja niecaly rok i napalilbym sie na jakies auto bardzo to jestem w stanie w ramach rozliczenia pewnie i za 60-70tys ja zostawic choc mnie kosztowala grubo ponad stowke, auta szybko sie nudza... Q7 bedzie przygotowana do sprzedazy w przyszlym tyg, jest to wersja z pomaranczowymi dodatkami, do czasu az sie nie sprzeda bedzie jezdzil tym kumpel bo sie zakochal ale jego milosc do samochodow tez nie trwa dluzej niz 3 miesiace tym bardziej, ze juz jezdzil lepszymi autami, cena 150k jest nadal dobra za auto z pelna historia, bezwypadkowe i serwisowane, miala byc docelowo dla mnie ale po 535 raczej nie wywarla na mnie szczegolnego wrazenia i moje oczy bardziej ida w kierunku e70 lub e71 bo przyzwyczailem sie do bmw

moje auto jest warte w okolicy 100kola patrzac na ceny... sprzedaj marzycielu za tyle :D czekaj pol roku az moze ktos ci da z 8dych a moze za rok uda sie sprzedac za 6

przyklad mojego jeepa, wersja na allegro 75tys, wystawilem za 65 zero telefonow, na szcescie bylem na wakacjach 2tyg w tym okresie i nie musialem go ogladac, gral mi tak na nerwach samym staniem pod domem, ze wystawilem za 49900 to zaczely sie telefony, finalnie wzialem 46 bo jeszcze odpalilem kumplowi za wystawienie auta i czas zmarnowany na umawianie sie z ogladaczami, poszlo odrazu a mi nie chcialo sie patrzec nawet na to auto i gralo mi na nerwach, ze miejsce zajmuje, ile musialbym czekac na chocby 70tys pln bo tyle kosztuja i czy kiedys bym sie w ogole doczekal?

dasz mi za moje 80 kola? 100% bezwypadek, zaden element nigdy nielakierowany, wszystkie paragony na zakupione czesci, historia serwisowa, pelny M pakiet, serwisowany tylko w bmw, hud, tv i wiekszosc mozliwych bajerow z tamtego okresu, wymiana oleju nie co 30tys tylko co 10, wymienione wszystkie bolaczki e60 na nowe oryginalne choc nie byly jeszcze do wymiany, mialem kaprys miec nowe i zaplacilem za to 12tys na dzien dobry po zakupie bo pierwsza mysl byla taka, ze szybko mi sie nie znudzi i pojezdze tym autem dluzej a jednak szybko mi sie znudzilo, na allegro kilka sztuk, zadne wystawione nie ma takiego wyposazenia, kazde biore na serwis i bedzie do dolozenia min z 10tys, wiekszosc to skiely bo 6 z nich kumpel ogladal, wyciagnal z francji przedarta po boku za 60kola 06rok, niech go 70 wyjdzie to wszystko bez ewentualnych wymian kolektorow itp rzeczy, ktore leca w e60 bo tego jeszcze nie wie jakie koszta dojda, stoja wystawione od wiekow, moje dam ci z pocalowaniem reki za 8dych... lap okazje i bujaj sie potem ty ze sprzedaza takiego auta :D

zanim sprzedasz to ja juz pewnie kilka innych aut przelece bo zazwyczaj nie trzymam niczego dluzej niz rok a bywa, ze czasem i po 2 miesiacach sprzedaje jak mi sie znudzi a 535d juz mi sie znudzilo, nie mowie, ze jest zle ale jest duzo innych aut, ktorymi chcialbym pojezdzic, zanim zaczniesz kogos obrazac to zorientuj sie troche za ile mozna auta kupic jak juz jestes bardzo uparty albo z tego zyjesz, ja okazji nie szukam, jak mi sie cos spodoba i sie napale to kupuje a potem najczesciej zaluje bo szybko sie nudzi a kasa poleciala i tak bedzie z 535d bo z 4 dyszki w rok na pewno polece w plecy przy sprzedazy w sumie juz nadgryzionego zebem czasu auta, nie dosc, ze drogie w zakupie i utrzymaniu to jeszcze stare

 

Jak tak to pokaż mi choć jedno ogłoszenie M5 E60 nie wymagającej wkładu finansowego i bezwypadkowej poniżej 100k PLN :8)

tego nie moge zagwarantowac, ze nie bedzie wymagalo zadnego wkladu a wrecz wszystkie 5 letnie auta wymagaja wkladu chyba, ze stoja w garazach, wazne zeby zdrowe bylo i nietluczone, nie ogladalem zadnej bo mnie nie interesowaly, widzialem juz 2szt w belgii w podobnych pieniadzach byc moze skiely a mozliwe, ze nie, trzeba byloby blizej popatrzec na rynek M5 bo tez nie jest zbyt duzy, takie auta jak sie chce kupic to jest bardzo trudno ale jeszcze trudniej jest sprzedac za dobre pieniadze, pojezdzij i poogladaj bo narazie to nie mamy wiedzy na temat stanu wystawionych egzemplarzy bo wszystkie maja dopiski bezwypadkowy, full opcja itd, poza tym ciezko bedzie wyszukac auta w ogloszeniach za jakies dobre pieniadze, trzeba byc na miejscu, auta wjezdzaja na plac i odrazu sie wylapuje co cie interesuje, te, ktorymi nie sa juz zainteresowani handlarze wedruja wtedy do ogloszen, jest tu na forum handlarz to sie go zapytaj jak sie to robi bo nawet ze stanow sciagal jak kurs byl dobry, jak sam nie masz czasu to najlepiej jest miec kogos na miejscu zeby monitorowal caly czas sytuacje i wylapiesz cos w dobrej kasie jak czas Cie nie goni :wink:

Irko, nie fantazjuj, pewne M5 z Europy to koszt ~35k EUR + opłaty (rocznik 2005, <100kkm), więc nawet w 150k PLN będzie się ciężko zmieścić. Wszystko co poniżej jest tzw "okazją".

byc moze jest jak mowisz bo jak wspomnialem nigdy nie interesowalo mnie M5 to sie nie przygladalem w jakim stanie sa te auta, ktore cenily sie nizej widziane na polskim rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, namówiłeś mnie. za 50 000 PLN M5 E60 od Ciebie biorę. Może być niezatankowane do pełna. :mrgreen:

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, namówiłeś mnie. za 50 000 PLN M5 E60 od Ciebie biorę. Może być niezatankowane do pełna. :mrgreen:

 

Ja dam 53.000 PLN ;) i też nie wymagam pełnego baku - jednak ma być bezwypadkowe i na full serwisie aczkolwiek nie wiem czy bym się nie załapał na Twoje 535d w zbliżonej cenie (może ciut niższej bo to tylko Mpakiet) - myśle o BMW Irko :).

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jdef90 ale po co ty takie glupoty piszesz? juz masz duzo postow przeciez i nie musisz dobijac, w dwa lata nasadziles dwa razy wiecej niz ja za 5 lat siedzenia na tym forum :D zazwyczaj piszesz na temat i dobrze, ze tu jestes wiec nie musisz zmieniac formy wypowiedzi :wink:

post Prezioso pozostawiam juz bez komentarza bo ten w pol roku nabil niemal 300 z czego 200 zanim kupil bmw a mialo byc 2.0d potem moze jakas trojka, sedan odpada, bedzie kombi, potem benzyna z gazem itd :D zanim napiszesz kolego cos smiesznego to moge przytoczyc ci kilka twoich postow, w ktorych jasno okreslasz, ze nie stac cie na utrzymanie auta takiego jak 535d nie mowiac juz o M5 o czym sam wspominales wiec daruj sobie zawody w ilosci nabitych postow i pisz na temat a posmiejemy sie razem jak bedziesz chcial sprzedac swoje auto, bedziesz dluzej sprzedawal niz kupowales a kupowales dosc dlugo :wink:

 

nabic posta zawsze mozna ale nikogo konkretnego dalej nie ma, ze na zawolanie wyplaca mi 70 kola za 535d to chyba zaczne szukac dla siebie auta, smieszne rzeczy opowiadam przeciez a jak przychodzi co do czego to kupowac nikt nie chce, handlarze wyplacaja mi nie wiecej jak 60tys i to w rozliczeniu mialem takie propozycje bo za gotowke nikt nie chcial dac wiecej niz 5dych i mi juz do smiechu nie jest

czy 70 kola to nie jest okazja? zjechalem 10tys za dobe, lapie ktos okazje czy dalej nabijacie posty i M5 e60 chcecie po 50 kola? za 100 juz by pewnie nikt nie kupil ale popisac jest fajnie na forum :D

jak chcielibyscie cos szybko sprzedac to ile wam wyplaca za wasze furmanki? jedzcie i popytajcie to sie pozniej razem posmiejemy bo narazie dyskusja do nikad :D

z zycia wziete historie: jak bedziesz sprzedawal to koniecznie powiedz bo dobra fura i moge przejac... przychodzi decyzja o sprzedazy- nie no splukalem sie, dziecko mi sie rodzi, dom musze ocieplic, szkoda ze nie wczesniej bo kupilem skode itd, wszyscy chca kupowac jak nie jest do sprzedania a jak juz jest to tylko slychac- fajne autko ale... :D

Edytowane przez irko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

191 tys na ta chwile

BMW 535D 05' Biturbo 272KM i 560Nm

silnik M57N2

 

 

bluetooth

zestaw pod telefon iphone

iDrive

Head-Up Display

Automat Steptronic

Active steering

10 poduszek w tym boczne pasazerow z tylu

Felga 18' M-Double spoke 135

Alarm

Dwa podlokietniki

Immobilyser

M Sports Package

Satin Chrome

Szklany szyberdach elektryczny

Przyciemniane szyby, elektryczne z funkcja bezpiecznego domykania

Elektryczna roleta szyby tylnej

Rolety szyb bocznych

Welurowe dywaniki

Warning triangle and first kid

Lusterka elektrycznie ustawiane,grzane, samosciemniajace, elektrycznie skladane, z pamiecia

Lusterko wewnetrzne wsteczne samosciemniajace

Pakiet dla palacych

Pakiet oswietlenie

Uchwyty na napoje dla kierowcy i pasazera

Skorzana tapicerka dakota

Czarna podsufitka

Sportowe, elektryczne fotele z pamiecia dla 2 kierowcow

Podparcie ledzwiowe w fotelach przednich

Ogrzewanie foteli przednich

Ogrzewanie postojowe silnika i kabiny

Klimatyzacja automatyczna-dwie strefy+tyl o rozszerzonym zakresie

Interior trim strips, Alu Cube Pure

Spryskiwacze reflektorow

Parktronik przod-tyl

Reflektory bixenonowe

Reflektory skretne, doswietlanie zakretow

Cruise control

Kilometre speedo

Mocowanie do fotelików dziecięcych ISOFIX z tyłu

Telewizja

Telematics preparation

Navigacja Professional

BMW assist

BMW online

Sterowanie glosem

Zmieniarka na 6 plyt+ dodatkowy odtwarzacz CD

Czytnik DVD 2 strefa

HIFI system Professional DSP Logic7- 13 glosnikow

sportowe zawieszenie M

Wielofunkcyjna kierownica sportowa M ustawiana elektrycznie z pamiecia

Pakiet aerodynamiczny M

White direction indicator lighth

Wersja na niemcy

Czujnik deszczu z automatyczną kontrolą świateł mijania

Czujnik zmierzchu

Czujnik cisnienia w oponach

Multilanguage

Aktywne zagłówki z przodu

Control unit COP

Wywolanie SOS

Aktywny tempomat

DSC - układ dynamicznej kontroli stabilności z ABS, CBC, DBC i DTC

Tylna kanapa dzielona

Rekaw na narty

Servotronic

Funkcja coming & leaving home

i kilka malo istotnych pierdolek np idrive PL, najnowsze mapy czyli juz malo istotne rzeczy

 

Tora odpisalem Ci PW ale wisi wiadomosc w folderze "do wyslania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irko - pożartować nie można ... ??? Cóż się tak ambicją unosisz ....

Skoro okazje się zdarzają to może i tym razem mogłaby być ;)

A poza tym to bardziej się miało do Twojego podejścia do pieniądza "dajesz" do zrozumienia że samochód jest zabawką i nie zależy ci AŻ tak na pieniądzach - bo realnie patrząc - inwestując w niego i po roku dwóch sprzedając kilkadziesiąt tysięcy taniej ...

Na jeepa nie mogłeś już patrzeć i sprzedałeś na bezcen więc może 535d podzieli ten los ;) ....

chyba że nagle zaczęło ci zależeć skoro handlarskie kwoty nie są do śmiechu...

Wiem coś na ten temat ale każdy pojazd ma swojego kupca .. prędzej czy później się ktoś zjawi...

 

Czy mnie stać czy nie na utrzymanie to inna sprawa gdyż może chciałem trafić okazję na handel ;) ?

A może mnie stać a nie mam ochoty tyle wydawać ?

A może liczę pieniądze i zastanawiam się jak dobrze ulokować każdą PLN ?

A może coś jeszcze ?

....

 

przy okazji ;) za moją dają od ręki gotówkę w postaci 47 tPLN

Edytowane przez Prezioso
Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podażu M5 E60 wyprodukowano 20,548 z tego:

do USA poszło 8,800

do W.Brytania 1,776

pozostało w Europie 1,647

W całości było 1,025 kombi.

hej

 

Sumując daje nam 13,248 szt. ??

Reszta w Bahrajnie i UAE lub okolicach ?

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezioso pozartowac zawsze mozna ale nie jesli zartujesz sobie ironicznie z kogos kto wie co mowi :wink:

fakt dla mnie tego typu auta to jedynie zabawka i zawsze musze miec drugie auto uzytkowe pod reka bo tym autem w zimie duzo nie nawojuje, takie auta jest na prawde bardzo ciezko sprzedac za rozsadne pieniadze bo rynek jest bardzo maly, wiekszosc ludzi wybierze czesto o 30-40tys tansze 3.0d zazwyczaj nie majac pojecia o roznicy w tych autach

co do mojego podejscia do pieniadza to wlasnie jest rozsadek bo za dwa lata nasze auta beda warte jakies smieszne pieniadze, wsiada w nie dresy i tyle bedzie po e60, to jest normalna kolej rzeczy, czemu nie dam na szybko handlarzowi za drobne? jest kilka powodow- choc niespecjalnie mi sie podoba to super sie tym jezdzi i dlatego mnie to auto nie denerwuje, jedno z najlepszych aut jakie mialem, nie mam nic na oku a juz nie chce sie napalic a potem zalowac bo szybko sie znudzi a zawsze tak jest, nie cisnie mnie kasa a moze bedzie fart i go ktos ukradnie bo w pzu wyliczyli mi go na 107tys przy niepelnym wyposazeniu tej wersji, choc na to raczej marne szanse, nie jestem sentymentalny i jedyne czego mi zal to wlasnie straconej kasy przez samochod a nie samego samochodu chocby nie wiem jakie super bylo bo auto samo w sobie jest gadzetem i jest ich do wyboru do koloru

czlowiek, ktory handluje tylko BMW i ma swoj serwis szczerze mi powiedzial, ze to jest ostatni dzwonek na sprzedaz e60 zeby wziac jeszcze jakas kase, auta beda naprawiane po garazach a rynek czesci uzywanych i zamiennikow osiagnie wielka skale bo sorry ale nikt nie pojedzie autem za 50tys zmienic hamulce w ASO za 5tys zl a tyle do mojego auta w ASO hamulce kosztuja, jak sie dobrze postarasz to przy odrobinie znajomosci tematu mozna to zrobic za 3tys z lekkim hakiem oczywiscie mowie tylko i wylacznie o oryginalnych czesciach bo tylko takie dla mnie sa do przyjecia...

problem polega na tym, ze to sa auta drogie i w chwili kiedy tanieja staja sie bardziej pospolite i w zasiegu wiekszej ilosci ludzi, za 5 lat jak wystawisz w tej samej cenie 2.0d i 535d to 2.0d sprzeda sie szybko a 535d juz nie bo koszt zakupu bedzie niewielki a koszt utrzymania bedzie juz zaporowy dla przecietnego uzytkownika chyba, ze trafi sie pasjonat, ktory wyplaci za 10 letnie auto z przebiegiem pod 400tys 40tys pln ale na to bym nie liczyl :wink: co widac po wiekszosci motorkow 4.2

mnie to auto kosztowalo okolo 110tys, moze ciut wiecej, stoja wystawione w okolicy stowki, dasz mi tyle? nie, wiec za ile mam sprzedac? skoro tyle kosztuja ale chetny do zakupu brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dasz mi za moje 80 kola? 100% bezwypadek, zaden element nigdy nielakierowany, wszystkie paragony na zakupione czesci, historia serwisowa, pelny M pakiet, serwisowany tylko w bmw, hud, tv i wiekszosc mozliwych bajerow z tamtego okresu, wymiana oleju nie co 30tys tylko co 10...

nie dam bo dla mnie on nie jest tyle warty.Polska jest wlasnie tym dziwnym krajem,gdzie wartosc samochodu to jego rocznik i wyposazenie.Z tym przebiegiem co masz na blacie samochod jest wart co najwyzej 65 tysiecy zl.

Mam X5 z 2004 roku,3.0d automat w full wersji,skora,fotele komfort itd,z przebiegiem aktualnie juz 180 tys km.Dasz mi za niego 80 tys?Wszystkie serwisy w BMW,ksiazka serwisowa od A do Z,bez wypadkowy.Lakierowalem w nim osobiscie tylko tylny zderzak bo jak go kupilem,to byl poobdzierany.

Piszesz @irko jak typowy handlarz,zdania twoich postow na temat cen,stanu,uszkodzenia,okresu sprzedazy,zaczerpniete z biblii handlarzy.

...moje auto jest warte w okolicy 100kola patrzac na ceny... sprzedaj marzycielu za tyle :D

no wlasnie,marzy ci sie taka cena :mrgreen:

191 tys na ta chwile

BMW 535D 05' Biturbo 272KM i 560Nm

silnik M57N2...

a to Polska wlasnie.Wartosc samochodu to wyposazenie i rocznik,a to ze dwie paki na blacie juz,to malo istotne :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest normalny a nawet bardzo maly przebieg jak na ten wiek... tak wiem w polsce nie wazne ile auto ma lat i tak wszystkie sa ponizej 200kkm a zazwyczaj z UE wyjezdzaja 5 latnie auta z przebiegiem ponad 250kkm, wystarczy odpalic byle jakie aukcje i jest masa samochodow powyzej 300kkm, w polsce juz maja po 120kkm

polska to wlasnie kraj dziwnych ludzi bo liczy sie rok, cena i przebieg, 190kkm na to auto czlowiecze to powiedzialbym dotarty bo pewnie z milion zrobi skoro 1.9tdi uciagnie 700kkm

gadam jak handlarz? moze, bo na codzien mam z nimi do czynienia i mniej wiecej wiem jak sie ten rynek kreci a nie jest to latwy chleb, wyszukaja mi rozne wynalazki niekoniecznie w dobrej kasie ale zadbane, poza tym nie porownuj X5 3.0d do 535d bo to przepasc pod kazdym wzgledem, ta twoja full opcja ma choc polowe mojej, ktora wcale nie jest full? juz nie chce od ciebie TV czy head up display, pochwal sie choc navi proof czy zwyczajnym idrive, ktorego mamy my wszyscy w tym dziale a dla ciebie to sfera marzen tej budzie, potem pogadamy ile jest warte moje auto a ile twoje bo skoro moje jest warte 65 kola to ile jest warte twoje? przebiegi mamy podobne 30tys? za wyglad retro to moze z 25, sprzedalbys? szczerze to jakbym musial nim jezdzic to nie chcialbym go wcale za ten jakze sliczny tyl auta :D mojej wyglad juz mi sie starawy wydaje i srednio mi sie podoba ale w twoim aucie poczulbym sie jak w latach 80' nie wiem jak ciebie ale mnie ta buda X5 zwyczajnie straszy, moze kupiles z rozsadku bo raczej nie dla tego, ze cieszy oko, choc z drugiej strony sygnaturka moze wskazywac, ze masz rumience na twarzy z radosci jak wchodzisz do garazu

tak jestem typowym handlarzem, kupuje auto, wsadzam w niego worek kasy zeby za 10 miesiecy sprzedac i stracic 50tys... niezly sposob na zarobek.... lecz sie czlowieku :D

 

dla mnie liczy sie stan techniczny a wyposazenie dla mnie tez ma znaczenie bo juz sie dosc najezdzilem na stolkach i moze czas zaczac jazde w fotelach

nie porownuj naszych aut bo to dwa rozne swiaty, przepasc w ogole nie do porownania, porywasz sie troche z motyka na slonce a to pewnie dlatego, ze twoje "biturbo" za bardzo cie pociagnelo jak chcesz tyle samo za swoje auto co ja za swoje :D

 

dlatego wole wszystko robic sam we wlasnym zakresie przy swoim samochodzie.

Uszkodzic sterownik w skrzyni,w ktorej jest zdjeta misa olejowa to najmniejszy problem jak jest ktos malo rozgarniety.

 

wszystkie serwisy w bmw powiadasz? juz nie wspomne jak to pisales, ze omijasz aso bo nie masz zaufania, idz pan, wstydu oszczedz przynajmniej sobie bo wydlubie ci wszystkie usterki twojego strupa, ktore opisywales, dla mnie skiel dla ciebie cudo, nawet 1/10 twoich problemow nie wystapilo w moim aucie ale krytykujesz ile wlezie a potem starsz sie nadrabiac ponownym atakiem jak cie ktos zaneguje :wink:

Edytowane przez irko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dasz mi za moje 80 kola? 100% bezwypadek, zaden element nigdy nielakierowany, wszystkie paragony na zakupione czesci, historia serwisowa, pelny M pakiet, serwisowany tylko w bmw, hud, tv i wiekszosc mozliwych bajerow z tamtego okresu, wymiana oleju nie co 30tys tylko co 10...

nie dam bo dla mnie on nie jest tyle warty.Polska jest wlasnie tym dziwnym krajem,gdzie wartosc samochodu to jego rocznik i wyposazenie.Z tym przebiegiem co masz na blacie samochod jest wart co najwyzej 65 tysiecy zl.

Dziwny jesteś. To według Ciebie ile powinien miec na tym blacie 5-cio letni samochód? 124 tys czy 131 tys? I dlaczego nie jest tyle wart?. Jest tyle wart za ile uda sie sprzedać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irko, no rzeczywiście jeździć X5 3.0d to straszna lipa, po prostu wstyd na ulicę wyjechać :duh:

Tak samo jak bmw zaczyna się od piątki :) Jeszcze dopisz, że poniżej 300 koni nie da się praktycznie w ogóle wyprzedzać i samochód strasznie muli, a niżej niż V8 też by było dobrze nie schodzić :cool2:

Sorry ale jak czytam takie teksty to się nie da rady powstrzymać. Powiem Ci, że ja również szybko nudzę się samochodami, obecna trójka jest pierwszym samochodem w moim życiu, za który zapłaciłem drugi raz ubezpieczenie :) żadnym innym nie dojeździłem do roku, a kilka aut miałem, może nie tej klasy co Ty, ale warte dobrze ponad 50k. I uważam, że nie każdy potrzebuje mieć dużą furę, ja dużo lepiej czułem się np w corolli niż w avensisie, lepiej też mi się jeździ trójką niż piątką - to kwestia gustu i upodobań. Ktoś inny powie dokładnie odwrotnie niż ja i ja to szanuję, ale nie będę pisał od razu, że te większe to jakaś masakra i że za darmo bym nie chciał :)

Jeszcze co do tych cen samochodów - i raz jeszcze nawiązując do mojego auta, dałem za nie prawie 80k, a w czasie gdy szukałem samochodu widziałem dużo ogłoszeń "identycznych" bryczek co moja, za mniej więcej 50k. Kupiłem? Kupiłem. Można sprzedać? Można. Każde auto ma swojego kupca i jak ktoś wie czego potrzebuje i znajdzie takie ogłoszenie, to kupi.

Dziękuję za uwagę :)

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przebieg, 190kkm na to auto czlowiecze to powiedzialbym dotarty bo pewnie z milion zrobi skoro 1.9tdi uciagnie 700kkm...

co nadal nie zmienia faktu,ze ma 200 tys na blacie i lata swietnosci za soba. :mrgreen:

... poza tym nie porownuj X5 3.0d do 535d bo to przepasc pod kazdym wzgledem, ta twoja full opcja ma choc polowe mojej, ktora wcale nie jest full? juz nie chce od ciebie TV czy head up display, pochwal sie choc navi proof czy zwyczajnym...

to tak jak by twojego porownac do E70 badz E71-zejdz na ziemie czlowieku :mad2:

...idrive ktorego mamy my wszyscy w tym dziale a dla ciebie to sfera marzen poki co...

alez owszem,tak jak dla ciebie strefa mazen jest xDrive i jazda w zimie bez spoconych lapek na kierownicy :nana:

 

...nie wiem jak ciebie ale mnie ta buda X5 zwyczajnie straszy...

sa rzeczy,na ktore nie zwraca sie uwagi kupujac samochod.Jak myslisz dlaczego M3 E46 ma nadal wielu zwolennikow,choc to rowniez wiekowa buda? :norty:

nie wiesz nadal dlaczego?To przejedz sie nim-wrazenia gwarantowane ;)

...tez nie wiem co moglo cie ujac w jeep-ie aby go kupic kiedys?

sa gusta i gusciki :oops:

 

 

... wyposazenie dla mnie tez ma znaczenie bo juz sie dosc najezdzilem na stolkach i moze czas zaczac jazde w fotelach...

jak sie bujalo takimi szrotami jak JEEP to sie wcale nie dziwie,ze teskno za komfortem :mrgreen:

Przejedz sie x-em i bedziesz mial porownanie do swojego parowozu.

... twoje "biturbo" za bardzo cie pociagnelo jak chcesz tyle samo za swoje auto co ja za swoje :D

bo widzisz takie sa jego ceny,ktore trzyma jako nieliczny z gamy BMW :mlotek: ,ale co ty o tym mozesz wiedziec?...

...wszystkie serwisy w bmw powiadasz? juz nie wspomne jak to pisales, ze omijasz aso bo nie masz zaufania, idz pan, wstydu oszczedz przynajmniej sobie bo wydlubie ci wszystkie usterki twojego strupa, ktore opisywales, dla mnie skiel dla ciebie cudo, nawet 1/10 twoich problemow nie wystapilo w moim aucie ale krytykujesz ile wlezie a potem starsz sie nadrabiac ponownym atakiem jak cie ktos zaneguje :wink:

tak sie sklada,ze i ja w aso pracuje :mrgreen:

Ja pisze o swoim samochodzie wszystko,bo nie bede probowal w przeciwienstwie do ciebie sprzedac go na tym forum.Nie powiesz mi przeciez,ze 200 tysiecy w samochodzie i jest dopiero dotarty :duh: ten twoj i oczywiscie chodzi jak zegarek,nic nie stuka,nie puka,wszystkie serwisy kosztowaly cie fortune i sprzedajesz go po kosztach,bo jestes dobrym czlowiekiem i nikogo nie bedziesz naciagal :cool2:

I to wszystko pisze centus z Krakowa buahahahah

 

idz i nie grzesz wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ja porownywalem swoje auto do e70-e71? to ty chciales tyle samo co ja za swoje auto, choc i tak mojemu jest blizej jezeli chodzi o wyposazenie niz twojemu do e60 bo duza czesc e70 nie posiada tego co ma moje 535d (patrz wyzej)

o xdrive nie musze marzyc bo jakbys czytal moje wypowiedzi to moze gdzies bys zauwazyl, ze posiadam tez 3 letniego suva bo 5tka w zimie nie poszaleje o czym tez pisalem

jeep to wymysl kobiety szybko obalony

umowmy sie tak... jak ja nie jestem handlarzem to ty jestes przyglupem a jak jestem to masz calkowita racje :wink:

w moim aucie nic nie stuka i nic nie puka a na wszystko mam faktury i paragony, no i chyba najwazniejsze nowe czesci, ktore widac golym okiem, skoro tobie oleju brakowalo w skrzyni to pozdrawiam, bo ja nie wymieniam czegos dopiero jak sie urywa :D na tym forum nie sprzedasz bo nikt go nie kupi a ja sie nie upieram zeby sprzedawac przeciez, jak ktos bedzie chcial to moge zamienic na cos nowszego i fajniejszego

moje auto tez trzyma cene jak kazde bmw ale trzymac cene a sprzedac dobrze to dwie rozne rzeczy, polataj po ofertach 535d to moze oprzytomniejesz jak zobaczysz ceny

pracujesz w aso ale je omijasz bo tam sie nie znaja, no i chyba nie w aso bmw bo ciegle porad potrzebowales, resorowki serwisujesz? :lol:

aluzja z centusiem miala byc smieszna czy jak? bo srednio ci to wyszlo :D ja nawet nigdzie nie wystawilem auta na sprzedaz, nigdy nie bylo zadnego ogloszenia, zasiegnalem tylko jezyka ile moge dostac ale doszyles sobie teorie na predce... jak wspomnialem- lecz sie

zdrowia

Edytowane przez irko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiedy ja porownywalem swoje auto do e70-e71?...

gdybys byl bardziej inteligentny niz debilny,to zrozumialbys ta aluzje ;)

... bo jakbys czytal moje wypowiedzi...

wole nie,nie lubie bajek,chyba ze dzieci poprosze :P

...umowmy sie tak... jak ja nie jestem handlarzem to ty jestes przyglupem a jak jestem to masz calkowita racje :wink:

napisalem ze gadasz jak typowy handlarz,wlasnie takie przyglupawe teksty :D

...pracujesz w aso ale je omijasz bo tam sie nie znaja :lol:

zdrowia

pisalem o ASO w Polsce,a tam nie mieszkam :mrgreen:

Pracuje w ASO i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.