Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszedłem w jednego linka i zobaczyłem 2009rok za 27tys - wystarczyło by nie przeglądać dalej :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Auto wygląda ładnie... ale....

Nie mogę się naczytać tego opisu, trzeba zachować dla potomności cytaty:

 

"JEDNOSTKA NAPĘDOWA SŁYNNA Z NIEZAWODNOŚCI I NAJLEPSZEJ WYDAJNOŚCI" silnik wydajny??? :duh:

 

"ZERO JAKICHKOLWIEK UBYTKÓW !! WSZYSTKIE szyby z BMW 2008 ! !! ( wiec oryginał ) !!" - auto z 2007 roku więc .... A poza tym w BMW nie ma rocznika na szybach :duh:

 

"BMW START KNOPFT !!" a po polsku???

 

"FOTELE z pakietem COMFORT +" Ciekawa opcja w e87:)

 

"PEŁNY ZAKRES REG FOTELI" w dwóch płaszczyznach o to tylko kierowcy:)

 

"FABRYCZNE DYMIONE SZYBY !!" Może jakiś pożar był w pilkingtonie był???

 

"2-FUNKCYJNA TYLNA KLAPA" Można otworzyć i zamknąć - dwie funkcje

 

"10x AIR-BAG" Ciekawe gdzie się znajdują cztery z nich???

 

"SPORT PAKIET ZEWNĘTRZNY !! " Gdzie??

 

"COMING LEAVING HOME !! " Funkcja z VW

 

"MULTIFUNKCYJNA 3 RAMIENNA SKÓRZANA PiKOWANA KIEROWNICA !! z możliwością PEŁNEJ EL. regulacji... !" Pikowana z elektryczną regulacją?

 

Załatw VIN i zdjecie pod maską, zobaczymy co tam siedzi. Bo auto ładne ale opis dramat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już daje konkretny przykład http://otomoto.pl/bmw-116-28-03-2006-benz-116km-serwis-s-C29315749.html

Co o tym myślicie ?

 

W tym konkretnym modelu odstaje poduszka od kierownicy

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak już szukać tylko w dieslu ?

najlepiej poszukaj 135d to najlepszy silnik montowany w jedynkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak już szukać tylko w dieslu ?

najlepiej poszukaj 135d to najlepszy silnik montowany w jedynkach

 

135d :shock: Chyba wkradł się jakiś mały błąd :norty: Z tego co mi wiadomo to w E87 najmocniejszy silnik diesla ma oznaczenie 123d i ma moc 204KM/400Nm a w nowych F20 jest 125d który ma 218KM/450Nm No i ja byłbym ostrożny mówiąc, że jest to najlepszy silnik montowany w jedynkach... bo jest to silnik z mało wytrzymałym rozrządem, który w dodatku jest z tyłu silnika i żeby go wymienić należy zrzucać skrzynię biegów :duh:

Edytowane przez BruceLee :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już daje konkretny przykład http://otomoto.pl/bmw-116-28-03-2006-benz-116km-serwis-s-C29315749.html

Co o tym myślicie ?

 

Auto wg VIN nie posiada pakietu schowków, wiec konsola została wymieniona - pewnie po otwarciu poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja byłbym ostrożny mówiąc, że jest to najlepszy silnik montowany w jedynkach... bo jest to silnik z mało wytrzymałym rozrządem, który w dodatku jest z tyłu silnika i żeby go wymienić należy zrzucać skrzynię biegów :duh:

 

a jaki jest lepszy 116d :?:

jeśli mowa o dieslu to jest

w porównaniu do 184ps to przepaść

a po roku 2010 to już na maxa

 

przypadłość o której piszesz była popularna w n47 z początku produkcji

a jeśli szuka się 23d za 40-50 tysiaków trzeba liczyć się z tym ze nie będzie to igła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 135d ale to swap... wpiszcie na YT ;) co za samochod :) przez ten filmik krąży mi po głowie!! powoli zaczynam robic liste potrzebnych elementów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja byłbym ostrożny mówiąc, że jest to najlepszy silnik montowany w jedynkach... bo jest to silnik z mało wytrzymałym rozrządem, który w dodatku jest z tyłu silnika i żeby go wymienić należy zrzucać skrzynię biegów :duh:

 

a jaki jest lepszy 116d :?:

jeśli mowa o dieslu to jest

w porównaniu do 184ps to przepaść

a po roku 2010 to już na maxa

 

przypadłość o której piszesz była popularna w n47 z początku produkcji

a jeśli szuka się 23d za 40-50 tysiaków trzeba liczyć się z tym ze nie będzie to igła

 

Według mnie lepiej kupić 120d wersję 163KM i zawirusować na 200KM :mrgreen: Wiadomo, że nie ma co porónywać starych generacji silników z nowymi ale też trzeba być świadom, że niektóre nowe jednostki są obarczone błędami konstrukcyjnymi i to poważnymi :duh: Wiem, że tylko auta z pierwszych lat produkcji mają ten wadliwy rozrząd ale są :!: i kto wie czy koleś przy kupnie na taki egzemplarz nie trafi :mad2: Zatem by go od tego ustrzec warto wspomnieć o tym prawda :?: No i nie bierz tak personalnie tej informacji że N47 są wadliwe bo może Twoja akurat jest wolna od tej wady...

 

jest 135d ale to swap... wpiszcie na YT ;) co za samochod :) przez ten filmik krąży mi po głowie!! powoli zaczynam robic liste potrzebnych elementów ;)

 

A no to chyba, że tak... zwracam honor ;) myślałem, że mówisz o seryjnych rozwiązaniach :D

 

Mają rozmach sku....y BMW 1er H1 Hartge V8 Motor 450PS 135d 320PS V10 550PS :mrgreen:

 

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-118-m-pakiet-C29756845.html

 

Z M-pakietu ma kierownice i gałkę zmiany biegów.

Auto z marca 2007, a nie żaden 2008 jak w ogłoszeniu.

 

WBAUD71010PY72382 Beon nr vin :)

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBAUD71010PY72382

Kod typu UD71

Typ 118D UL (EUR)

Typoszereg E E87 (MUE)

Seria 1

Rodzaj konstrukcji SH

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka STOFF NETWORK/ANTHRAZIT (AUAT)

Data prod. 2007-03-06

Wyposażenie

 

S1CBA CO2 UMFANG CO2 package

S1CCA AUTO START STOP FUNKTION Auto start/stop function

S1CDA BRAKE ENERGY REGENERATION Brake Energy Regeneration

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Multifunction f steering wheel

S2CHA LM RAEDER STERNSPEICHE 142/MISCHB. BMW light alloy wheel, spider spoke 142

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Deleted, model lettering

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Exterior parts in vehicle color

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Floor mats, velours

S428A WARNDREIECK Warning triangle and first aid kit

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Interior mirror with automatic-dip

S441A RAUCHERPAKET Smoker package

S473A ARMAUFLAGE VORN Armrest front

S493A ABLAGENPAKET Storage compartment package

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Seat heating driver/passenger

S4BZA INTERIEURLEISTEN TITAN HELL Interior trim finishers Titanium light

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC), rear

S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights

S521A REGENSENSOR Rain sensor

S534A KLIMAAUTOMATIK Automatic air conditioning

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Cruise control

S563A LICHTPAKET Light package

S710A M LEDERLENKRAD M leather steering wheel

P7RPA ADVANTAGE PAKET Advantage package

P7RSA COMFORT PAKET Package Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG NATIONAL VERSION GERMANY

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Battery master switch

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Retailer Directory Europe

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR On-board vehicle literature German

S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP

S999A AUFTRAGSSTEUERUNG HEA Job order management "HEA"

 

Wyposażenie seryjne

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Window lifts,electric,front/rear

S548A KILOMETERTACHO Kilometer-calibrated speedometer

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Language version German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co sądzicie o tym autku?

ta sztuka http://allegro.pl/bmw-118i-f20-m-pakiet-ksenon-skora-i3373065489.html

Tak na pierwszy rzut oka,

1. M-pakiet dokładany,tylko zderzaki. Kierownica, gałka, fotele, podsufitka, felgi, zawieszenie nie są z M-Pakietu.

Załatw VIN, powiemy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie VIN-u nie chce podać bo uważa że teraz dużo aut ginie i się boi,a okazało się że auto miało kolizje i był wymieniany zderzak i maska i przednie błotniki były malowane,zdj tej szkody której była też nie chce wysłać bo uważa że to potem na wszystkich forach będzie...Czyli się czegoś boi,tak więc VIN nie dostanę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Skoro nic nie chce udostępniać to chyba nie chce sprzedać :) To niech się buja - szukaj czegoś innego ;)

"Samochód prywatny"... jasne, przypadek, że sprzedaje też Punto i że rok temu sprzedawał e81: http://www.samochody.twojetrojmiasto.pl/index.php/home/498383-bmw-e81-118d-m-pakiet

Pewnie od czasu do czasu sprowadza rozbite auta, robi je (nie chcę się domyślać jak je robi, bo jakby robił tak jak trzeba to chętnie by Ci wysłał dokumentację i wszystko dokladnie opisał), jeździ chwilę i sprzedaje "w stanie absolutnie idealnym, zupelnie jak nowe" jako "samochód prywatny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie pisac glupoty i wymysly waszej wyobrazni. Proponuje przyjechac i obejrzec a wtedy dopiero mozna sobie pisac co bylo w aucie nie tak. Jak ktos dzwoni tylko po to zeby wziac vin , popisac na forum i czekac na madre odpowiedzi to naprawde nie ma sensu go podawac. Powiedzialem szczerze co bylo z autem przez telefon, wiec nie oczekujcie ze nic nie bylo robione skoro kostuje prawie polowe tego co rok temu w salonie :D Auto jest jak najbardziej prywatne ale kupilem 1M i jest mi po prostu zbedne i....za wolne :mrgreen: Na zderzaki progi i kilka pierdolek mam faktury z serwisu, takze zrobilem to dobrze i nie chce zarobic tylko sprzedac!!

Peace :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No to luz. Ale naprawdę nie rozumiem jaki to problem podać VIN :) - ktoś może chcieć sprawdzić z jakimi opcjami wyjechało z fabryki. Choćby po to, żeby zweryfikować auto przed robieniem kilometrów.

Co do wyobraźni to może i faktycznie trochę pojechałem... ale nie dziw się jak się widzi auto za połowę ceny po jakiejś tam naprawie blacharskiej... to od razu wyobraźnia pracuje, że pod zaślepkami nie ma poduszek itp. bo zrobienie tego typu rzeczy sporo kosztuje, a w tej sposób łatwo zaoszczędzić. Jeśli wszystko masz udokumentowanie, to trzeba się tym podzielić, a klient szybko się znajdzie. Przepraszam, że twoje ogłoszenie potraktowałem stereotypowo.

Natomiast twoje ujawnienie się na forum może tylko przysporzyć Ci klientów, bo zawsze to bardzie uwiarygadnia człowieka. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.