Skocz do zawartości

v8 podcina i faluja obroty


BZQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z e60 545 ale pisze w tym dziale gdyż ten silnik jest tu bardziej popularny. Może spotkał się ktoś z problemem falowania obrotów na rozgrzanym silniku, do tego przy lekkim dodawaniu gazu podczas jazdy w korku do 2 tys obr czuć jak by podcięcie w pracy silnika. Po weekendzie podłącze się kompem ale może nie być żadnych błędów, gdyż niedawno się wpinałem i miałem jakiś nieaktywny błąd przepływki, który to z kolei w wyjaśnieniu nie musi być spowodowany tym że jest ona zepsuta, wcześniej pojawiały mi się też jakieś błędy nie permamentnie : wentylatora i termostatu. Ale po skasowaniu nie pojawiły się więcej. Czy padająca przepływka może dawać takie efekty, dodam że auto po rozgrzaniu czasem dziwnie odpala. Zwykle robi to od pstryknięcia ale czasem trwa to 2 sek dłużej tzn. Tak jak by odpalił ale nie na wszystkie gary i dokręca aż zaskoczą wszystkie. Odpala zawsze! Byc może ktoś przerabiał coś takiego i posłuży jakąś podpowiedzią. Mam jeszcze pytanie, jak powinno zachowywać się auto po wypięciu przepływki? Powinno odpalać i jeździć czy może gasnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odpal auto i w momencie kiedy zaczyna drżeć motor szybko odepnij przepływkę jeśli obroty się wyrównają poznasz odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.