Skocz do zawartości

330d 184KM Osiągi??? Przepływomierz ???


tiger99999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Posiadam 330d 184KM 2001r. Wlascicielem jestem od 4miesięcy. Jest to automat. Chciałbym Was zapytac ile tak naprawde wasze auta potrafią "jechac maxymalnie" Moje auto jedzie ok 220km/h i troche trzeba poczekać aż się tak rozpędzi.Wydaje mi się że chyba powinno jechać szybciej. Mechanik pyta czy auto "się zbiera" a ja mowie ze tak bo tak mi się wydaje ( odkąd je mam, jedzi tak samo ). Przy 3000 obrotów troche dymi, EGR czyszczone i zawór ładnie pracuje. Zastanawiam się czy może to być np. przepływomierz... Proszę o jakieś pomysły... Edytowane przez tiger99999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według danych katalogowych twój model powinien przyspieszac do 100km/h w czasie 8.2 sek.. a jego predkosc max to 227km/h..zacznij od potwierdzenia tych danych. Twoje autko ma już kilka latek i jeżeli rażąco nie odbiega od tych danych to wszystko jest ok :cool2: w innym przypadku podepnij pod kompa... pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem z tego auta bardzo zadowolony. Pytam tylko dlatego że warto zapytać - spróbować... Pod kompem nic nie wyskakuje a jeśli jest wszystko w porządku to ok! Z tego co wiem to często przepływomierze nie wyskakują pod kompem że jest coś nie tak, mimo że mają wadę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według danych katalogowych twój model powinien przyspieszac do 100km/h w czasie 8.2 sek.. a jego predkosc max to 227km/h..zacznij od potwierdzenia tych danych. Twoje autko ma już kilka latek i jeżeli rażąco nie odbiega od tych danych to wszystko jest ok :cool2: w innym przypadku podepnij pod kompa... pozdro

 

prędkość maksymalna rzeczywiście 227km/h, ale przyspieszenie 0-100km/h wcale nie 8.2s, a 7.8s. jako że posiadam dokładnie takie 330d (sedan), to mogę powiedzieć że mój egzemplarz bez trudu rozpędza się do 220km/h (nie potrzeba długiego rozbiegu ani nic z tych rzeczy) i chętnie poszedłby dalej, ale nie próbowałem tego jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość maksymalna rzeczywiście 227km/h, ale przyspieszenie 0-100km/h wcale nie 8.2s, a 7.8s. jako że posiadam dokładnie takie 330d (sedan),.

ale jest chyba różnica w osiągach sedan manual vs steptronic + touring

kolega napisał, że ma step właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten filmik pokaże ci ile powinien śmigać twój touring, chyba że ów samochód jest po chipie, ale pomimo to osiągi rewela jak na automat i touring zobacz to:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te 220km/h to troche przymało.

Moje 2.0d tyle lata.

Nie jest problemem odpychać sie 220km/h.....ważne jak szybko osiągniesz tą prędkość...

 

Od danych katalogowych nie odbiega.

Chodzi o to, że jeśli moje 2.0 leci 220, to jak na 3.0 kolegi tigera to te 220 to raczej trochę mało...

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.