Skocz do zawartości

jakie gwizdki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zabrałem się za udzwiękowienie auta - e34 sedan. Właściwie to się zabieram już od dłuższego czasu :8)

zaczałęm od radyjka - oczywiście oryginał - business cd, włożyłem i zagrało. Głośniki tył i przód narazie oryginalne, ale już jadą infinity reference 510.

Pomóżcie mi dobrać jakieś wysokotonowe, bo przeglądam allegro i nie wiem co wybrać (oryginalnie nie mam wcale :cry: )

Czy kupić "jakieś" za 20 zł czy "jakies lepsze" za 80 zł., czy powinienem dokupić zrwotnicę czy wystarczą kondensatorki przy głośniczkach.

Czy szukać z magnesem neodymowym czy wystarczy zwykły, membrana plastikowa czy jadwabna......

Zakładam że na razie nie będę stosował wzmacniacza, tylko samo radyjko. Aha nie chcę robić zestawu "umpa umpa na dwa kilometry" tylko oczekuję przyjemnego dzwięku.

Czemu BMW ??? - wiem, ale nie powiem .....
Opublikowano

wrzuc 25' Dls na jedwabnych kopulkach

ew. jak maszwiecej gotowki to Vifa D26 (to juz koszto kolo 550 zl)

 

bron boze nie kupuj tweeterow za 20 zl!! :mad2:

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Opublikowano
zgadzam się te twitery za 20 zeta można sobie jedynie w szalecie na działce zamontować :mrgreen:
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Opublikowano
pod warunkiem ze ten szalet solidnie matami wygluszysz :mrgreen:

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Opublikowano

ja proponuje coś takiego:

Blaupunkt OD SERIES ze zwrotnicą

Powinno ładnie grać i cena możliwa. Stanowczo nie polecam tanich tweeterów, tylko uszy od nich bolą, serio :cool2: [/url]

Pozdrawiam !
Opublikowano
  • Autor

dzięki za odpowiedzi :cool2: , troche mi się klaruje. Jednak czy napewno trzeba wydać 200 zet na gwizdki :?

A jakie są oryginalnie montowane ?, (może ktoś ma na zbyciu :wink: )

co myślicie o Bose --> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64475112

Czemu BMW ??? - wiem, ale nie powiem .....
Opublikowano

zrob cos dla mnie. jak juz musisz kupowac tweetery to poczekaj troche, dowal kasy i kup chociaz za stowke.

jest bose i jest BOSE

 

to tak jak moj znajomy ma nokie 3310 a ja nokie communicatora 9500

nie porownuj obu produktow mimo ze i to i to nokia.

wsio jasne? :)

 

tweeery za 20 zeta to 'bzyczki' tylko zepsujesz sobie efekt.a te glosniczki powinny byc najlepszej jakosci bo nie graja gdzies w bagazniku czy pod nogami tyko prawie na wysokosci uszu.

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Opublikowano
ja mam u siebie sonki twitki i jestem z nich zadowolony można je już w sklepie dostać za około 120 zeta
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Opublikowano
  • Autor

dżizas :duh: mówię o bose a wklejam link do "czegoś"

tak naprawdę chciałem zapytać o te http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63828453

dzięki za podpowiedzi, już sobie wybiłem z głowy te po pare złotych :mrgreen:

Czemu BMW ??? - wiem, ale nie powiem .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.