Skocz do zawartości

Woda w Bumci...Pomocy....


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ale wszystkie wiązki są szczelnie zaizolowane uszczelką i wytłumieniem, żebyś w kabinie nie słyszł silnika

 

No wiem, ale slyszlem ze te uszczelnienia potrafia puscic.

 

Sprawdzilem odplywy z Szybra i sa drozne. Nadkole wykluczam bo za wysoko pojawia sie ta woda. Pozostaje mi sprawdzic te uszczelki przy dmuchawie.

 

Przyjzalem sie ostatnio jeszcze raz i cieknie jakby zza dysz powietrza (te na nogi)...jakies pomysly Moi Drodzy... :?:

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec... :!: :dance: :dance: :dance:

Dzięki wiedzy i dociekliwości Panom z MAg-Pou w bumci jest sucho... :mrgreen:

 

Cały problem tkwił w zapchanym odpływie wody który mieści się centralnie pod komputerem. Woda nie miała jak spływać i wylewała się przez wiatraczek wspomagający nawiew na nogi pasażera. Panowie rozkręzili i wyjęli cały komputer łącznie z tą metalową "miską" gdzie wchodzą te moduły, wymyli, przedmuchali i jest cacy.... :8)

 

Peace.

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam chyba dokładnie taki sam problem - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=127428#127428

 

woda wycieka tak jakby z konsoli srodkowej ( gdzies z wiatraka od nawiewu) .... - dzieło sie to gdy łałem woda po przedniej szybie - wiec chyba szyberdach odpada ...

 

martinez mozesz sprecyzowac dokładniej co robili mechanicy u ciebie ??- sciagali plastiki z podszybia >> puszke od komputerów - ta po prawej stronie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszybia nie ruszali.

Wyjeli wszystkie moduly kompa - razem z takim metalowym "korytkiem" - nie wiem za bardzo jak to nazwac. Ta czesc gdzie sa wpinane wszystkie moduly. Jeszcze mnostwo kabli musieli wyjac i okazalo sie, ze jeden z odplywow bezposrednio pod kompem.

Woda leciala od wiatracka dmuchajacego na nogi pasazera(ki)... :norty:

Jak wyjmiesz kompa i wlasnie powyzszy wiatraczek bedziesz mogl dokladnie obejzec sobie przeplyw wody.

 

Sorka, za taki opis, ale nie wiem jak dokladniej to opisac. :|

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czesto woda leci na łączenu blach zaraz za akumulatorem, z wiekiem blachy korodują, rozwarstwiają się i dostaje się woda do srodka. ja wymontowałem akumulator i polałem woda na scianę grodziowoą - było widać jak woda wpływa pomiędzy blachy. Wysuszyłem, pociągnąłem pastą stosowaną do zgrzewów i mam spokój - dziewczyna też jest happy bo ma sucho pod nóżkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmiesz kompa i wlasnie powyzszy wiatraczek bedziesz mogl dokladnie obejzec sobie przeplyw wody.

quote]

 

mam jeszcze takiepytanko - z twojej wypowiedzi wynika ze jest jeszcze jeden wiatrak od dmuchawy gdzies za ta puszka od kompów ....... - zabiore sie za to na dniach bo do tej pory nie miałem czasu i nie wiem co mam rozbierac a czago nie ruszac.....

 

ma ktos moze schemat odpływów wody z podszybie + ew szyberdachu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam...

 

Korzystając z okazji podepnę się pod temacik odprowadzenia wody z szyberdachu...

Mam problem z odprowadzeniem wody z szyberdachu w mojej E36.

Próbowałem przetkać przewody którymi ma spływać woda poprzez przednie słupki....

Nie udało mi się ich jednak przetkać....

Nie mogę zlokalizować miejsca, w którym te wężyki się kończą, aby spróbować udrożnić je od dołu...

Przewody nie wychodzą nigdzie na dole...

Może muszę odkręcić przedni błotnik aby się dostać do tych wężyków? A może one kończą się w progach???

Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Temat będzie powracał jak bumerang...

Martinez, szkoda, że nie próbowałeś sam zdemontować tej skrzynki. To co napisałeś, to i ja przerabiałem. Problem powstał w momencie, kiedy chciałem skrzynkę unieść w górę. Niestety, coś trzyma tę skrzynkę i to mocno. Rozkręciłem dużo. Być może nawet niewiele brakowało do jej wyjęcia, ale myśl o demontażu czegoś jeszcze od spodu (pewnie wewnątrz kabiny), przerosła mnie. Nie będę tego robił dla jednej zgubionej śrubki.

 

Natomiast dziś stanąłem przed problemem z demontażem skrzynki bezpieczników. Woda kapie do kabiny z przedniej ścianki. Tam skąd wychodzą kable (wygląda na to, że własnie ze skrzynki bezpieczników). Woda nie przecieka przez kable oczywiście, ale spod zaślepki gumowej (jej dolna krawędź), przez którą przechodzą. Co trzyma tę skrzynkę? Ruszać się rusza, ale co ją tak mocno trzyma? Nie chcę czegoś połamać.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.