Skocz do zawartości

Stukniecie przy ruszaniu


monsterro

Rekomendowane odpowiedzi

witam. przy ruszaniu sluchac stukniecie w tylnym kole ktore stuka zawsze przy kazdym ruszaniu ewentualnie dodanie gazu na wyzszych obrotach... czy to przegob? a czasami sluchac sprezyne na dosiadaniu auta brzdeka czy to ma zwiazek? pozdrawiam

http://www.fotka.pl/profil/m


BBBBB M M W W

B B M M M W W W

BBBBB M M M W W W

B B M M WW WW

BBBBB M M W W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasami nie masz walniętych gum na tylnim wózku? są cztery sztuki , a przynajmniej u mnie były ale ja mam kombi ,a wiem że jest w nich różnica. jak ruszasz i ci wali, jak dajesz gazu ostro i też wali no i jak wjeżdzasz na kocie łuby i też wali i słychać z tyłu to na pewno te gumy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moim zdaniem to tuleja pływająca ..sprawdzałeś je??wymieniałeś już??mi tez stukało przy ruszaniu i okazało się że to one no i piszesz jeszcze ze brzęczy niby sprężyna...To nie sprężyna tylko te tuleje wiem bo miałem tak samo pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje tylnych sanek raczej tak nie stukają przy wsiadaniu. Przy jeździe po dziurach to i owszem...ale nie przy wsiadaniu. A stukanie wcale nie musi pochodzić z tulei pływającej... U mnie też były takie stuki..a okazało się, że stuki pochodziły z mocowań hamulców kole tylnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola sa dokrecone tuleja wachliwa jak jest do wymiany to raczej zgrzyta na nierownosciach a przy wsiadaniu nic nie stuka ani na dziurach tylko w momencie jak ruszam jest pojedyncze pukniecie w poczatkowej fazie ruszania a potem jedynie przy ostrej zmianie biegu stuknie a teraz znowu od 2 dni nic nie stuka tak ze jestem juz calkiem glupi. za to na nierownosciach co do tej sprezyny to jest brzdekniecie tak jak sprezyna beeęę... i zanika a nie zgrzyta czy skrzypi

http://www.fotka.pl/profil/m


BBBBB M M W W

B B M M M W W W

BBBBB M M M W W W

B B M M WW WW

BBBBB M M W W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja miałem takie pojedyńcze stuknięcie przy ruszaniu i zmianie biegów oraz nagłym puszczeniu gazu na biegu przy uszkodzonym łączniku elastycznym wału. Tylko tego nie zobaczysz, musisz poluzować osłonę od wydechu i odkręcić wał na łączniku wtedy będziesz widział czy masz wyrąbany ten łącznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze ale przy zwalnianiu czy tez po puszczeniu gazu na wysokich obrotach jest cicho. nawet sprobowalem zapiszczec(wiocha sorry) i cichutko rzadnych stukow poprostu pisk i nic wiecej. dzis mialem kapcia zmienilem na rezerwe i znowu stuka ale nie zawsze... dziwne pojade do serwisu i sprawde . zdam relacje co i jak

http://www.fotka.pl/profil/m


BBBBB M M W W

B B M M M W W W

BBBBB M M M W W W

B B M M WW WW

BBBBB M M W W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.