Skocz do zawartości

Spadajace obroty silnika, automat.


wonskivw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow jako nowo zarejestrowany czlonek forum. Zostalem niedawno wlascicielem E90 320d z automatem. Autko super porownujac z moim poprzednim Golfikiem, no i automat rewelka nigdy wczesniej nie jezdzilem takim, bajka. Na razie sprawuje sie dobrze, zauwazylem jedynie nurtujacy mnie problem, auto po zmianie biegu z P na D lub R zmiejsza obroty silnika, o jakies 100. Czuc wyrazne obciazenie silnika na zalaczonym biegu. Po zmianie na P lub N wszystko jest ok. Czyli obroty mam jakies 800. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich no i licze na odpowiedz kolegow z automatami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z obrotami - nie sprawdzałem, ale na pewno zmienia się praca silnika jak jest na D w stosunku do N/P. Wiem bo mi jakiś plastik rezonuje :mad2: jak stoję na D, a jak wrzucę P/N to cichnie.

Plastik? Głośno rzęzi? A nie powoduje tego przypadkiem niesprawne koło pasowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest koło pasowe?

 

Wydaje mi się, że to jednak jakiś plastik - jak nasmarowałem mocno uszczelki w drzwiach to przestało na dwa tygodnie... potem wróciło - teraz chcę coś lepszego do uszczelek kupić (bo miałem jakieś gówniane K2) i zobaczę - uszczelki znowu zaczęły się "bielić" więc wysychają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup silikon w sprayu, lub na szmatce taki specjalny.

 

Polecam, dobry jest między innymi w LIDLU :mrgreen: :duh: z takiej niemieckiej firmy, teraz nie pamiętam nazwy. Mają i w sprayu ( żółta nakrętka ) i nasączone chusteczki specjalne :wink: kosztuje grosze a robote robi. Używam go do quadów, bo silikon w sprayu pomaga w oczyszczaniu quadów z błota :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.