Skocz do zawartości

Czym impregnujecie skórę ??


Rekomendowane odpowiedzi

Niemirad, frack dzięki za dobre słowo !

 

Nie ma sprawy, przy zakupie (bo już mi się kończą środki )

zapach wiszący dostane gratis :?: :cool2:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Małe sprostowanko

Gliptone występuje w 5 wersjach

do skóry jasnej

do skóry czarnej

do skóry nowej

do skóry używanej (powyżej 4 lat)

do skóry półanilinowej - To nowy rodzaj skóry, która występuje w najnowszych modelach BMW. Jest bardzo miękka i przyjemna, ale błyskawicznie się brudzi.

 

Kolego Gliptone - mam E60 (rocznik 2004 - brzmi jak rozmowa o winie ;) ) z czarną tapicerką skórzaną NASCA (wentylowana i podgrzewana) i tak czytam te wszystkie posty i zastanawiam się co mógłbyś polecić bo zastanawiam się czy mam zakupić preparat do skóry czarnej czy do skóry używanej (pow. 4 lat).

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam środki oryginalne BMW, drogie ale dobre

Oryginalne środki BMW to Sonax w opakowaniu BMW za większe pieniądze-także nie ma sensu kupować oryginalnych środków BMW. BTW Sonax ma słabe środki do skóry ale dochodzi się do tego po zastosowaniu większości produktów niedostępnych w marketach bo te nadają się do przetarcia skóry a nie jej doczyszczenia i zaimpregnowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam środki oryginalne BMW, drogie ale dobre

Oryginalne środki BMW to Sonax w opakowaniu BMW za większe pieniądze-także nie ma sensu kupować oryginalnych środków BMW. BTW Sonax ma słabe środki do skóry ale dochodzi się do tego po zastosowaniu większości produktów niedostępnych w marketach bo te nadają się do przetarcia skóry a nie jej doczyszczenia i zaimpregnowania.

nooo nooo to w takim razie dzięki za informację

:)

jak będę robił zakupy środków to spróbuję czegoś innego lub ew sonaxa za połowę niższą kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne środki BMW to podobno sonax :)

 

zresztą ja nie przepadam za ślizganiem sie na fotelach i nie używam tych środków

 

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gliptone - mam E60 (rocznik 2004 - brzmi jak rozmowa o winie ;) ) z czarną tapicerką skórzaną NASCA (wentylowana i podgrzewana) i tak czytam te wszystkie posty i zastanawiam się co mógłbyś polecić bo zastanawiam się czy mam zakupić preparat do skóry czarnej czy do skóry używanej (pow. 4 lat).

 

 

A pytanie kiedy ostatnio czyściłeś swoją skórę??

 

Jeżeli nie pamiętasz kiedy, to lepszy będzie zestaw do używanej skóry czarnej Gliptone GT12 i GT11. Ten zestaw się też sprawdzi jeżeli chcesz żeby skóra była bardziej miękka.

Jeżeli regularnie o nią dbasz to wygodniejszy będzie zestaw GT15 i GT11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.