Skocz do zawartości

[e39] allegro - pytanie o tarcze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/item995924116_tarcze_hamulcowe_przod_bmw_e39_zimmermann_sklep.html

 

Myślicie, że to oryginalny zimmermann? Da się to jakoś sprawdzić? cena powala... (jest mocno podejrzana)

 

btw, wiem że było już wałkowane milion razy, ale jeżeli ktoś ma (od dłuższego czasu >10kkm) założone brembo, bosch ew. inne niż ATE i ZIMMERMANN to prośba o opinie ;)

 

pzdr

LETki

Opublikowano
heh, z tego co widzę to cena za sztukę, więc nic specjalnego. Kolega Stones ma taniej i masz chyba większą pewność co do jakości. Polecam textar.
Opublikowano
  • Autor
hmm, ciekawe bo jak ostatnio pytałem w sklepie to były po ponad dwie stówki za sztukę.W sumie dobra wiadomość :D
Opublikowano

Ja kupowałem już u tego Allegrowicza tarcze na tył - wszystko było sprawnie i oryginalnie. Co do tego Zimmermanna to cena za 1 sztukę więc całkiem normalna.

W sklepach stacjonarnych ceny mają dużo wyższe. Ale co do poszukiwań to zapytaj chłopaków z Silesia Parts obecnych tu na forum. Także mają w ofercie Zimmermanna a i ceny mają bardzo dobre.

Co do innych firm to słyszałem opinie od mechanika, że inne firmy bardzo często pakują w swoje kartony tarcze robione przez polską MIKODĘ. Jakościowo też są dobre. W Zimmermannie masz pewność, że dostajesz tej firmy, za którą płacisz.

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

No to mam już dwa alternatywne kontakty. Sam kupuję w zaprzyjaźnionej hurtowni, ale telefon zawsze wykonuje po alanilize w necie bo nie lubie ludziom zawracać tyłka (tzn. pytam o cenę w momencie gdy jestem zdecydowany że od razu kupuję).

dzikei za wszelkie info.

 

pzdr

letki

ps. ambience pls podeślij ten kontakt na PW. thnx

Opublikowano
Polecam Zimmermanna lub Textara. Miałem jedne i drugie. Następne będą Zimmermanna. I klocki też Zimmermanna. Klocki Textara strasznie pylą. Felgi bardzo szybko się zasyfiają.
Opublikowano
Polecam Zimmermanna lub Textara. Miałem jedne i drugie. Następne będą Zimmermanna. I klocki też Zimmermanna. Klocki Textara strasznie pylą. Felgi bardzo szybko się zasyfiają.

Jeśłi chodzi o Textara to tak pylą ale z tego co obserwuje u siebie obecnie nie jest to jakieś znacząco duże pylenie. Uważam, że pylą na podobnym poziomie jak inne klocki. Tak czy inaczej - czy Textar czy Zimmermann to i tak są to produkty wysokiej jakości i skuteczne.

Pzdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich obecnych,

 

chcę tylko dodać, że tarcze Zimmermanna w Reichu nie cieszą się zbyt dobrą opinią (szczególnie do aut z większą mocą). Bardzo często słyszę, że po mocniejszym hamowaniu, szczególnie na autostradzie, robią się z nich ósemki.

 

Osobiście nigdy nie wstawiałem tarcz tej firmy do swoich aut. Jestem zdecydowanym fanem Brembo i już. Swoją e39 wyposażyłem w tarcze Brembo Max :cool2: i jest gitara, hankle jak brzytwy i t w różnych warunkach. (moje e36 również jest na Brembo ale na "normalnych")

Opublikowano
Witam wszystkich obecnych,

 

chcę tylko dodać, że tarcze Zimmermanna w Reichu nie cieszą się zbyt dobrą opinią (szczególnie do aut z większą mocą). Bardzo często słyszę, że po mocniejszym hamowaniu, szczególnie na autostradzie, robią się z nich ósemki.

 

Osobiście nigdy nie wstawiałem tarcz tej firmy do swoich aut. Jestem zdecydowanym fanem Brembo i już. Swoją e39 wyposażyłem w tarcze Brembo Max :cool2: i jest gitara, hankle jak brzytwy i t w różnych warunkach. (moje e36 również jest na Brembo ale na "normalnych")

 

Może w Polsce nikt by sobie tym głowy nie zawracał ale sądzę, że akurat w Niemczech jeśli tak by było, że Zimmermanny się krzywią tak jak to opisałeś to nie byliby już producentem tarcz na pierwszy montaż dla takich firm jak Mercedes i Porsche. Kto jak kto ale Niemcy mają fioła na punkcie pilnowania jakości. Tylko u nas podchodzi się do tego dość frywolnie.

Pzdr.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Brembo mi piszcza. Klocki mam Textar. Nigdy wiecej nie kupie brembo.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.