Skocz do zawartości

[E87] wnętrze przekładka przed liftem


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie Hipo robił już ten zabieg teraz coś mnie goni aby zmienić coś we wnętrzu

Mam do kupienia wnętrze od wersji przed liftem czyli jak moje lecz w pół skórze od m-pakietu

Moje fotele również są sprotowe m/kowe z pompowaniem boczków i pełną regulacją . Wnętrze które chce kupić również ma regulacje wszystkie możliwe , aż o jedną więcej tzn , na fotelach ma strzałki lewo ,prawo , góra , dół moje stare fotele tego nie mają od czego to jest i czy mogę doposażyć bez problemu swoją e87 w tą regulację ?

Pytanie drugie , czy instalacja w wersjach przed liftem jest wszędzie taka sama , chodzi mi o to czy wszystkie kostki ( airbagi , elektryka , podgrzewanie foteli ). Oby napewno miały takie same kostki ?

Edytowane przez kamil20011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam tych strzałek, ale z tym tio nie problem... wystarczy podcjagnąć plus do danej kostki i będzie wszystko śmigało - przecież tam nie ma pamięci, żeby stroić wszystko z modułami :)

w wersji przed liftem piny są troszke inaczej poukładane od elektryki fotela (pompowanie boczków) ja dy włożyłem fotele z po liftowej wersji to nie nie działały :shock: pomyślałem, że może "pompki" są uszkodzone i zmieniłem na moje stare pompeczki i ku zaskoczeniu też nie działaja :shock: :shock: to już się zmieszałem, ale "mądra głowa" nie spojżała na kostki :duh: zamieniłem piny i wszystko śmiga, jak należy :):)

 

boczki kup kompletne, bo jest problem z zamontowaniem klamek z przed liftu do po lifcie. Głośnik pasuje idealnie, otwory na wciski też są zrobione idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku miałem cały czas podłączony - nic sie niestanie, jak czytam nie które wypowiedzi to aż mnie ściska! ...poduch wystrzeli itp... TO MITY!

nic nie wystrzeli podczas odpinania air bagów!

Jak nie będziesz włączał zapłonu to żaden błąd nie wyskoczy - mi przy demontarzu drugiego fotela włączył się zapłon i błąd też się pojawił...

ale to nie problem :) mam kabelek i delete errora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jaki kabelek... niepowiem dokładnie jak się nazywa, ale likwiduje różne errory za pomocą kompa - INPA, DIS, GT1 i wiele innych aplikacji :)

wnętrze to z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a orientujecie się jak wygląda sprawa z dołożeniem elektrycznych szyb z tyłu? Pzdr po przerwie :D

 

są dwa sposoby:

 

jeden tzw. partacki, a drugi proff.

 

1. Partacki:

wymieniasz boczki, kupujesz silniczki i stelarz pod szybke i wszystko zakładasz no i standardowo trzeba podciągnąć "+" - szyba będzie tylko sterowana z tylnego miejsca - brak sterowania z pozycji kierowcy

 

2. Proff:

wymieniasz boczki, kupijesz cały zestaw tylnych drzwi (siłownik, stelarz itp.) trzeba podciągnąć całą wiązke pod centralkę w przednich lewych drzwiach, zaprogramować odpowiednio moduł i cieszyć się z elektryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hej, a orientujecie się jak wygląda sprawa z dołożeniem elektrycznych szyb z tyłu? Pzdr po przerwie :D

 

są dwa sposoby:

 

jeden tzw. partacki, a drugi proff.

 

1. Partacki:

wymieniasz boczki, kupujesz silniczki i stelarz pod szybke i wszystko zakładasz no i standardowo trzeba podciągnąć "+" - szyba będzie tylko sterowana z tylnego miejsca - brak sterowania z pozycji kierowcy

 

2. Proff:

wymieniasz boczki, kupijesz cały zestaw tylnych drzwi (siłownik, stelarz itp.) trzeba podciągnąć całą wiązke pod centralkę w przednich lewych drzwiach, zaprogramować odpowiednio moduł i cieszyć się z elektryki :)

 

Hej a orientujesz sie jakie sa koszta sposobu proff? Bo domyslam sie, ze nie malo... A chcialbym sobie zrobic z tylu elektryczne szyby+ lusterka chowane elektrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe mechanizmy do drzwi tylnych 1500 zł w serwisie BMW tylko nie pamiętam czy przed czy po rabacie

Nie ważne czy przed czy po... 1500 zł za mechanizm.. czyli x2 to daje 3 tysie... Kurcze mój znajomy kiedyś w Mercedesie C jakimś starym założył elektryczne szyby za 300 zł ;D

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 zł za komplet czyli na prawe i lewe drzwi .

Problem moze być jedynie z podłączeniem bo dochodzi do tego koszt przełączników opuszcznia szyb , zmiana boczków tapicerki , oraz zmiana przełącznika szyb całego panelu z drzwi lewy przód .

Dodatkowo koszt zapewne podłączenie i jak to w BMW programowania :)

Części są jakotako dostępne ale nikt nie wie jak wygląda sprawa aby to usprawnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej będzie kupić całe uzbrojone drzwi np. na allegro

 

U mnie allegro nie wchodzi w gre - raczej e-bay. Tak na wszelki wypadek, jesli drzwi tylne w wersji PL i UK sa inne. A poza tym musialby mi ktos je zalozyc(ja sie do tego nie nadaje)+ zaprogramowac.

 

I znalazlem cos takiego

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-1-E87-04-07-O-S-F-ELECTRIC-WINDOW-MECHANISM-MOTOR-/130345585190?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e5933ca26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.