Skocz do zawartości

[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach


wirciak

Rekomendowane odpowiedzi

(edit)

 

Mam takie pytanie : czy można w samochodzie RWD założyć na jedną oś Run Flat a na drugą np.tylną zwykłe gumy ?

 

I jeszcze jedno : czy indeks prędkości może być niższy od zaleconego przez producenta tj. V max.240 z W 270km/h (oczywiście kwestia dostosowania max.prędkości )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
no to jest fakt ze ladnie nie bedzie wygladala :? ale za to lepszy komfort jazdy jakby guma 195/65 (musze zmienic zawieszenie te 226 bo mnie wkurw...bedzie na sprzedaz) przymiezylem dzisaj sam felge na przod i weszlo nie obcieralo nic z et 42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, pewnie masz runflat'y stad ten brak komfortu, u mnie po zmianie z 17" runflat na 18" bez runflat i jezdzi sie bardziej komfortowo.

 

run flaty są ta twarde i sztywne w każdym rozmiarze - nie ma nawet różnicy czy 16 czy 17 cali, i tak jest niewygodnie (to do przeżycia) ale i tłucze się wszystko niemiłosiernie.

 

Bond, wozisz koło zapasowe w bagażniku? mam spray na zimę do zwykłych kół ale podobno to raczej sprzyja dobremu samopoczuciu a nie naprawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 tez powinno byc ok?

Pewnie że tak :)

Ja jakbym miał możliwość to też bym kupił 205 ale niestety, opony kupowałem wraz felgami w pakiecie zimowym BMW i w zestawieniu juz były 195 to jest tylko kwestia wizualna, ale nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

heh mam od brata seryjne od e90 tak wiec nie ma sie czym chwalic ,ale jak cos to założę stalowki zawsze zima mi sie podobaly nie wiem czemu :shock:

 

MOD: Na forum nie używamy wulgarnych wyrazów, przyznałem ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.