Skocz do zawartości

[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach


wirciak

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie ET? pozatym uzyj szukajki wszystko jest objasnione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
panowie co sadzicie o takim komplecie do mojej e87 na przod 7X17 ET47 205/50/17 na tyl 7,5X17 ET47 225/45/17 czy lepiej szukac 4x 7X17 ET47 205/50/17 ?

 

Ostatnio ogladalem jakis niemiecki program motoryzacyjny i inzynier z BMW mowil, ze ogumienie mieszane stosuje sie na lato, a na zime cztery identyczne opony, a co za tym idzie i felgi.

ja akurat tez tak robie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda na krawędzi obcierania o blotniki /mocowania zderzakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą pasować do bmw e87 118d felgi FELGI 18" 5X120 PRZÓD 8J ET 47 TYŁ 8.5J ET 50 oraz do tego opony 225/40/18 CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT 5

TYŁ 255/35/18 RSC BRIDGESTONE POTENZA RE050A wiem ,że na tył może być za szeroka ale mam bardzo dobry zestaw na oku i liczę ,że nie zamuli to za bardzo auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
panowie, chcialbym zalozyc do siebie styling 135, wszystkie cztery kola 8jx18, z tego co przeczytalem to te felgi podejda do e87, ale tyl bedzie lekko schowany, ma ktos foto jak to bedzie wygladac? ewentualnie jaki dystans zalozyc do tylu, 15mm? auto jest obnizone o okolo 3cm, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, chcialbym zalozyc do siebie styling 135, wszystkie cztery kola 8jx18, z tego co przeczytalem to te felgi podejda do e87, ale tyl bedzie lekko schowany, ma ktos foto jak to bedzie wygladac? ewentualnie jaki dystans zalozyc do tylu, 15mm? auto jest obnizone o okolo 3cm, pozdrawiam

 

odpowie ktos? generalnie ciezko uzyskac pomoc w tym temacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj ten watek bedziesz wiedzial.. wszystko juz 1000 razy bylo walkowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego nie moge tu znalezc, et40 i wszystkie felgi maja 18x8,5, bedzie to trzec? wiem, ze najlepiej 8j, ale niestety takich nie ma, a drugie felgi to et38 i rozmiar 18x8, prosze o szybka odp i bardzo dziekuje :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo o tym juz nie raz odpowiedz sobie na pytanie sam 8j et 26 wystaje jakies 12mm. do przodu wchodzi max 8,5j et 40 lub 8j et 34 wtedy rant felgi jest na rowno z blotnikiem tyl to 9j et 40 lub 8,5j et 30 wbijcie sobie to do lbow :P

http://imageshack.us/a/img823/7422/24258194.jpg

[/img]

http://imageshack.us/a/img854/1176/16081165.jpg

 

ale o jakim rozmiarze felgi tu mowa? chce kupic felgi 18x8,5 et40, jakie mam opony na te kola zalozyc zeby to wspolgralo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.