Skocz do zawartości

zatrzasniete drzwi pasazera pomocy !!


gumis rm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swojej zamki dziś popsikałem odmrażaczem ale zaraz kończę prace i aż się boje niespodzianek he he jutro wstrzyknę jeszcze do zamków WD-40 i może jakoś zimę przetrzymam a na następny sezon chyba jednak wrócę do Audi oczywiście z napędem quattro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj miałem identycznie otworzyłem drzwi ale juz niedao sie ich zamknac,po 20 minutach chuchania, dmuchania w ten zamek udało sie je zamknąc ale juz niedało sie ich otworzyc.Z tych nerwów tak targałem klamke od pasarzera ze, az ją złamałem. wyszedłem wkurzony z auta tylnymi drzwiami :oops: ,zostawiłem odpalony silnik az sie nagrzało na maxa i jakos potem odpusciło.poleciałem po odmrazacz do zamków 50ml sikłem cała buteleczke i narazie jest ok.w e32 tez tak było :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacze spłukują smar, więc ostrożnie z nimi. WD 40 też sprawy nie załatwi na dobre. 5 dni temu przednie drzwi kierowcy nie chciały mi się otworzyć, choć zaledwie mrozik się zaczynał (co to jest -5?), a uszczelki sumiennie przesmarowałem. Drzwi pasażera się otworzyły, ale zamknęły dopiero po 15 minutach grzania... Spsikałem WD40 aż kapało i ... drzwi kierowcy OK, ale pasażera po 10 km jazdy otworzyłem przypadkowo i znowu nie mogłem zamknąć!!! Załamka... :mad2:

A tak na marginesie i nawiązując do wcześniejszych postów: Fiat 126P, Łada Samara, Citroen AX i SAXO, Nissan Almera (dwa modele) - NIGDY TAKIEGO PROBLEMU NIE MIAŁEM!!! To chyba jak na razie największa wpadka BMW, na jaką się natknąłem... :duh:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

da sie otworzyc zamek za zatrzasnietych drzwiach i da sie odchylic boczek .... co prawda trzeba troche go wygiac ;) należy zdiac go z gornych zatrzasków przy szybie i odchylic do srodka z wyczyciem zeby7 nie polamac pozniej zaryglowac czyms zeby sie wracal do pozycji orginalnej i majac dostep z gry mozna przesunac rygiel od zamka trzeba szykac ktory to jest .... ale mozna to zrobic bo sam mialem wlasnie taka sytuacje i tak z tego wybrnąłem

 

a powodem moze byc silownik ale rozniej przetarty kabelek w wiazce bo ja własnie tak miaelm wymienilem silownik potem caly zamek i okazalo sie na koniec ze niepotrzebnie bo kabel jest przetary i nie laczy na zamknietych drzwiach ( a na otwartych dzialal)

 

pozdrawiam i w razie potrzeby chetnie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro probuje twoim sposobem.dzisiaj tak kombinowalem z kumplem ze w klamce linke urwalem.a drzwi jak sie nie chcialy otworzyc tak nie chca.k....... :mad2: cos mi sie wydaje ze rygiel mi zaskoczyl na 1.nic jutro bede wiedzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.