Skocz do zawartości

Jakie żarówki na długie i pozycyjne??


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat żarówek był poruszany od dawna ale 99% dyskusji toczyło się wokół świateł mijania. Dlatego dzięki Wam :modlitwa: wiem mniej więcej co wstawić.

 

Ale mam jeszcze pytanie co wkładacie na długie i pozycje :?: :!:

Szczególnie interesują mnie opinie e-32 i e-34 :roll:

 

Z góry Dzięki.

 

Peace.

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmm

 

z tego co pamietam to mam załozone osram silver - swiecom dobrze..... wczesniej mialem golfa - zalozylem mu philips blue vision - to byla rewelacja - polecilbym ci philipsa - masz bielutkie swiatla i swieca dobrze :cool2: cena troszke wysoka ale da sie przezyc ( w golfie mam je juz od chyba 4 lat - samochod zrobi na nich 120 tys i dalej swieca swietnie ) - POLECAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmm

 

z tego co pamietam to mam załozone osram silver - swiecom dobrze..... wczesniej mialem golfa - zalozylem mu philips blue vision - to byla rewelacja - polecilbym ci philipsa - masz bielutkie swiatla i swieca dobrze :cool2: cena troszke wysoka ale da sie przezyc ( w golfie mam je juz od chyba 4 lat - samochod zrobi na nich 120 tys i dalej swieca swietnie ) - POLECAM :mrgreen:

 

Mówisz o długich...?!

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na długie wsadzić te same co na mijania, będziesz miał tą samą barwe swiatła, a na pozycyjne u siebie mam w5w philips blue i są :cool2:

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Osram +40 czy jakoś tak, jak chcesz to ci mogę pokazać jak to świeci w nocy - dla mnie są ok (na trasie się spisują, kiedyś na zwykłych zarówkach wjechałem w pole, bo nie widziałem wjazdu :duh: ).

 

A długich jeszcze nie zmieniałem - są ok, chociaż nie wiem jakiej firmy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pnaowie, mam od wczoraj BMW 525tds z 94 roku, to jest E34, i nie wiem jakie w tym cudzie są zarówki, H1, H3, H4...?? Bo chce kupić nowe, coś a'la xenon, lub superbiałe, bo lubie w nocy wszystko widzieć, ale nie wiem jakie:D Prosze o szybką odp.

 

Pozdro :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h1

 

nie kupuj zadnych a'la xenonow - to sie nie nadaje do uzytku - jezeli juz chcesz miec biale swiatla to kup philips blue vision( niestety sa drogie - ale w miare dobre )

 

a jezeli chcesz dobre zwylke to polecam osram ( jakis zwykly model )- w testach zajely 1st miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.