Skocz do zawartości

[E87] 1er m-pakiet


guteg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Halogeny wielkościowo wyglądają na takie same , mogą być np. inne mocowania halogenów i tutaj zacznie się "modernizacja" również zawieszenie zderzaków może być problemem bo mogą by w innych miejscach zaczepy mocujące a raczej tak napewno jest . BMW strasznie lubi utrudniać życie tym co chcą coś zmienić;) głupie podświetlenie tablicy rejestracyjnej w wersji przed liftingiem a po liftingu ma inną wtyczkę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko jest do dostania, ceny w ASO tych pierdołek, zaczepów, uchwytów, plasticzków, oryginalnych śrubek itd. są małe.

Więc nawet jak kupisz zderzaki z aerodynamic kratkami na allegro ale np. bez uchwytów pod halogeny,albo kanałów powietrza bocznych na tarcze nie ma, to otwierasz ETK albo realoem i jedziesz po fiszce i co do nakrętki możesz zamówić w ASO.

PS: Jak sobie załadujesz ceny do ETK, to będziesz mniej więcej wiedział co i ile kosztuje pi razy drzwi w PL ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej Matti, widze ze nie montowales u siebie m pakietu ale wypowiadas zsie na ten temat....otoz zadnych dodatkowych mocowan nie potrzeba. wszystko jest tak jak w serii poza kanalami wlotowymi powietrza na tarcczei intercooler.

Na drugi raz jezeli czego snie wiesz to nie zgaduj bo zbednych postow juz tutaj wystarczy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Matti, widze ze nie montowales u siebie m pakietu ale wypowiadas zsie na ten temat....otoz zadnych dodatkowych mocowan nie potrzeba. wszystko jest tak jak w serii poza kanalami wlotowymi powietrza na tarcczei intercooler.

Na drugi raz jezeli czego snie wiesz to nie zgaduj bo zbednych postow juz tutaj wystarczy,

Kolego nie dość że twoja wiedza jest zerowa to jeszcze mi wypominasz coś. O co w ogóle chodzi, to ja wrzuciłem oryginalną instrukcję BMW montażu M-Pakietu, a znajdzie się taki co jeszcze nosem będzie kręcić. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

więc tak posiadam zderzaki w M-pakiecie ... Kurde ,ale szczerze mówiąc drugi raz bym się zastanowił .Z tylnym jeszcze w miarę ok ,ale z przednim to już masakra.. Dużo pierdół do wymiany ,jakieś wloty ,plastiki itd .Mam to za sobą ale jeszcze mi brakuje osłona silnika ,bo nie pasuje ... Panowie mi załatwiali etapami części z ASO ,mieli tam wtyki i wyszło taniej ,ogólnie za jednorazowo dołożenie m- pakietu to koszt to coś koło 5-6 tys ,ja miałem częściowo pokryte z AUTO CASCO ,bo miałem zarysowany zderzak przedni i mi pokryła firma ubezpieczeniowa ...

Ogólnie fajnie teraz auto wygląda ,po jutrze jeszcze montaż kseno po lifcie ,więc będzie bajka ,ale ogólnie rzecz biorąc to kupa rzeczy do roboty z przodem ,z tyłem to praktycznie nie trzeba nic robić ,poza jakimś kawałkiem plastiku od dołu który też służy jako osłona (tak mi coś mówili dzisiaj jak odbierałem auto )

 

Zdjęcia dodam jak skończę modyfikacje z lampami .....

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już pisałem ze wszystkim ... mnie wyniosły zderzaki z malowaniem i tymi pierdolnikami plastikowymi coś ponad 3tys ... nie brałem progów ,bo nie chciałem :)

 

oczywiście nowe części ...

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkał się ktoś kiedyś z lotką aero? kope na allegro i nie widze....

Lotka Aero nie idzie do M-pakietu fabrycznego, ale można zamówić w ASO a najlepiej u kogoś kto ma rabaty w ASO.

Kolega Kamil z forum ma taką lotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie może jaki jest numer tej tylnej lotki aerodynamik? Mam na myśli numer katalogowy BMW...

 

Jeśli dobrze rozumiem pytasz o nr części tylnej lotki klapy bagażnika z pakietu "Aerodynamic", jeśli tak to poniżej nr tej części:

 

51 71 0 306 667 to jest numer części bez lakieru,

51 71 0 398 153 TITANSILBER ,

51 71 0 398 216 SPAKRLING GRAPH,

51 71 0 398 217 SAPHIRSCHWARZ,

51 71 0 398 218 QUARZBLAU,

51 71 0 398 219 SCHWARZ UNI,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym montuje się tą lotkę aero, na kleju?

na różnych fotkach widziałem lepiej i gorzej spasowane, czasami szpary sa zakitowane jakimś silikonem i nie wygląda to ciekawie, byź może to jakieś produkty z garażowej wtryskarki były. Też bym chciał taką oryginalną ale do zwykłego zderzaka jakoś mnie nie przekonuje, w M-packu wygląda obłednie. Musiałbym widzieć na żywo jak wygląda z tradycyjnym zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w moją galerię jedynki , bo ja mam lotkę aero i jeszcze zderzaki seryjne .

 

Lotkę montujemy na taśmie dwustronnej ( fabrycznie jest naklejona 3M ) ja do tego dodałem jeszcze w niektóre miejsca swoją dosyć mocną taśmę bo tej 3m nie wierzyłem . Lotka trzyma się dosyć mocno , ale drugi raz gdybym kleił to chyba na kleju do szyb np. " boll " . Ja dałem za lakierowną w fabryce pod nr vin chyba 1600 albo 1700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.