Skocz do zawartości

na jaki kolor pomalować dekory ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

musisz stopniowo przyklejać, a przede wszystkim powierzchnia musi być idealnie czysta. rzecz jasna, że jak przyklejsz to muszisz opalarką lub dobrą suszarką "podgrzać" i będzie git :)

 

Jasne, najpierw przed obklejaniem rzetelnie umyłem i wyczyściłem, nie mogę poprostu złapać tej techniki, robię tak że najpierw naklejam na powierzchnię, tam gdzie powstają bombelki i jakieś nierówności susze mocną suszarną, folia robi się bardzo elastyczna, podciągam i naginam ją tak żeby zniknęły, mimo to zostaje kilka bombelków, których już nie da się usunąć:cry2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technika jest prosta

zeszlifować papierkiem, zmatowić, wyczyścić, odtłuścić

pomalować podkładem, potem czarną bazą, poczekać aż wyschnie

i bezbarwnym parę warstw, jedna za drugą, zanim wyschnie

ja dałem 5 warstw, ale teraz jakbym robił drugi raz dałbym 10 :D

choć i tak jestem zadowolony

potem polerowanie, polerowanie i jeszcze raz polerowanie

zdjęcia dodam później

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem 5 warstw, ale teraz jakbym robił drugi raz dałbym 10 :D

potem polerowanie, polerowanie i jeszcze raz polerowanie

i jak zwykle o efekcie koncowym decyduja szczegoly i wlasciwe podejscie do zagadnienia :cool2: :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz stopniowo przyklejać, a przede wszystkim powierzchnia musi być idealnie czysta. rzecz jasna, że jak przyklejsz to muszisz opalarką lub dobrą suszarką "podgrzać" i będzie git :)

 

Jasne, najpierw przed obklejaniem rzetelnie umyłem i wyczyściłem, nie mogę poprostu złapać tej techniki, robię tak że najpierw naklejam na powierzchnię, tam gdzie powstają bombelki i jakieś nierówności susze mocną suszarną, folia robi się bardzo elastyczna, podciągam i naginam ją tak żeby zniknęły, mimo to zostaje kilka bombelków, których już nie da się usunąć:cry2: :cry2:

Jesli jednak zostanie bombelek wystarczy przekłuc go igłą (wycisnąc powietrze) i zapolerowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.