Skocz do zawartości

Wahacze firmy SRL,Czy warto?


andrzejw1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Długą trwałość mają wahacze od Master Sport, ja w każdym razie nabite mam już 40 tyś km i nic nie stuka nic nie puka, wszystko w najlepszym porządku. Samochód cały czas prowadzi się tak samo dobrze, nie tracę sterowalności a jeżdżę dużo bo taką już mam pracę że ciągle jestem za kółkiem. Czasami się zdarzy że pędzę ekspresówką ale częściej są to drogi gminne w złym stanie, z koleinami dziurami żwirem itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Osobiscie zajezdzilem slra. Przejechalem dokladnie 20miesiecy i ok 18tys. Od niedawna postokuja i na koleinach lekko buja. Dodam ze mam wywalony drazek srodkowy na tyle mocno ze przy 120km trzepie kiera, co dodatkowo skrucilo znacznie zywotnosc sworzni. Czas na wymiane i teraz nowy drazkek teknorota, koncowki i znow zestaw wahaczy slr. Calosc wyjdzie 550zl z allegro, plus moja robota, plus zbierznosc. Zwarzywszy ze zawiecha + drazki lemiego to ok 1500-1800zl a ja wole inaczej wydac te pieniadze, i mam chec co 15-20 tys poswiecic 3-4godz w garazu wybiora tansza opcie. Swoja drog.a ciekawe czy dzisiejszy lemforder za 3-4x wieksze pieniadze pokona 3×18tys km. Kto ma za kase niech laduje, ja mam malo wiec oszczedzam.
pinki020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy wytrzymal10- polowe tego co przejechalem? Skoro trzyma sie pewnie przez 17-18kkm to chyba znaczy ze tyle wytrzymal. Kola nie maja wyczuwalnych luzow. Dop teraz zaczyna kolysac wiedz wytrzymal tyle co przejechalem. Nie bronie chinczyka, ale czy lemforder bosch bmw mercedes nie maja fabryk w chinach?
pinki020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jak stuka to dawno jest smietnikiem. Co z tego ze tam jest fabryka? Co to za argument? Produkcja w danym kraju nie mówi o jakości. Zobacz taki sam wahacz Lema i slr. Bardzo duża ilość różnych rzeczy jest robiona, montowana w Chinach. Ale to żaden argument
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Większość produkuje w Chinach, chociaż Teknorot jest z Turcji i jak mówił mi znajomy mechanik ma ugruntowaną pozycję na rynku od lat. Podziwiam gości, którzy samochód za 10 000 pln serwisują w aso i kupują oryginalne części albo te z najwyższej półki, bo idą na pierwszy montaż :modlitwa: . Co z tego, że gość ma wahacz lemiego, jak po przejechanych 400 000 km reszta zawieszenia pozostawia wile do życzenia - myślicie, że taki wahacz wytrzyma dłużej niż jakiś SRL? Sam mam Focusa mk2, który służy jako auto na budowę - połowa zawieszenia to srl, teknorot i jakieś inne części z tej półki - jeździ i nic się nie stuka. Miałem kiedyś tarcze Bosha - pokrzywiły się po miesiącu - obecnie mam na tyle od dawna SRL i jeżdżą do dzisiaj, może zardzewiały trochę bardziej niż ATE ale kosztowały ułamek ich ceny. Jestem takiego samego zdania jak kolega pinki020 - jak ktoś szuka jakości w rozsądnych pieniądzach to wcale nie musi kupować części "na pierwszy montaż".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale kpl wahaczy lemiego nie kosztuje majątek i nie wiem co tu podziwiać.

40tys na wahacze to okropny wynik. Po tym przebiegu jak czytam zaczynają pukac. Więc prowadzenie auta już dawno straciło na precyzji i nie warto ich zakładać. Chyba że komuś zależy na tym by auto w miarę trzymało się kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam,moje BMW E46 330d 2001 rok wahacze zmieniane na SRL data 2015.09.19 stan przebiegu na dzień dzisiejszy przejechane na wahaczach 35 tyś,w marcu tego roku byłem na przeglądzie,i jestem pod wrażeniem ,nic,jestem bardzo zdziwiony,a tak się bałem zakładać tych wahaczy,meyle mi się wcześniej posypały.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.