Skocz do zawartości

Kiedy wprowadzono 177KM zamiast 163KM


shadowek

Rekomendowane odpowiedzi

witaj, tutaj masz wszystkie dane/zmiany...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E90

 

czyli Twoj model to lipiec 2007...

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się, że temat był poruszany przy okazji mojego pytania, ale zasadniczo to dużo jest zmian :-). Przede wszystkim ten 177KM ma odzysk energii z hamowania - ten poprzedni nie miał. Wydaje mi się, że to kompletnie inna konstrukcja (wystarczy spojrzeć na ten silnik...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Pierwsze E9x nie mialy DPF, owszem jak jakis niemiaszek byl ekologiczny to mogl doplacic i za doplata dostac DPF, pozniej weszla w zycie wyzsza norma czystosci spalin i wtedy juz wszystkie mialy DPF obligatoryjnie.

Matias-e90 moze miales cos przy wydechu robione? Ja na przyklad mam teraz dwururke jak w 330d :)

Zasada jak auta schodzily z tasmy byla taka, ze te co kopca czyli bez DPFa musza miec wydech skierowany w dol, jak nie kopci sadza i ma DPF to koncowka prosta.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... a to neispodzianka:D patrze w kompie u siebie i cooo...? porażka faktycznie mam DPF..troche jestem niemiło zaskoczony mam do wymiany 78 000 i tak tyle nie dojeżdze ale mimo wszystko jestem zaskoczony;/byłem wrecz przekonany ze nie mam DPF-a ale widać ze jest:D trudno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.