Skocz do zawartości

dołożenie BLUETOOTH


TURBEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał mam bluettoth z e53 pasuje do e39 mogę potraktować ... Zaczęła typu rs256

 

Jeśli chodzi o bluettoth do samochodow z most czyli od e90 e60 oryginał to najprostszy BMW cena montażu od 1200 pln w zależności od wyposazenia auta

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał mam bluettoth z e53 pasuje do e39 mogę potraktować ... Zaczęła typu rs256

czyli co bym musiał zmienić? i czy każdy tel by działał z tym BT?

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tak , wiazke można dostosować wg schematu... Ale nie dużo roboty...

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy jest możliwość dołożenia bluetootha do e61 z 2005 roku? Chciałbym moc podłączyć sobie telefon by rozmawiac jak na głośnomówiącym. Czy jest to możliwe by zrobić to w rozsadnych pieniądzach, czy bez wydania paru tysiaków sie nie obędzie?

 

dodam że mam wersje z duża nawigacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
ja w e90 z 2009 dokupilem i tak chcialem wymienic radio professional z bt i usb z 2011r, oslone kiery z mikrofonem z e93, nowy przewod do usb, nowe gniazdo usb/aux i wszystko smiga super, koszt gratow ok 1200 zl do tego sam zalozylem i kodowanie
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja dołożyłem sobie takie coś

http://alcar.com.pl/zestawy-glosnomowiace/zestawy-glosnomowiace-bmw/

Działa wszystko (obsługa z kierownicy, wybieranie głosowe połączeń wychodzących) oprócz wyswietlania połączeń na ekranie navi. Podobno trzeba coś jeszcze doinstalować ale nie pamiętam co.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

 

Też sie podepne pod temat bo został usunięty.

posiadam bmw 520i e60 z 2004r

 

Tutaj link z rozkodowanym VIN

http://www.etk.cc/bmw/PL/vin/decoder/wbana32000b340655/PL/

 

Chce dołożyć bluetooth aby wszystko wyswietlało sie na ekranie navi i działało sterowanie z kierownicy + ewentualnie usb, aux ale najmniejszym kosztem

czy wystarczy zakupić moduł bluetooth? i zakodować? mam stacje na telefon bodajże stara nokia i mikrofon z prawej strony nad głową.

Czy może kupić Dension Gateaway 500S BT?

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi doradzi najlepszą opcje aby cieszyć sie bluetoothem ? 3 Dni temu założyłem temat i ktos go usunął...

Wiem, że było ale to tyczy sie akurat mojej wersji wyposażenia które załączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam taki telefon jak na obrazkach:

http://fotozrzut.pl/zdjecia/10e962dc52.jpg

http://fotozrzut.pl/zdjecia/79e5e5d9c4.jpg

 

i autko mam dopiero od 3 tygodni. Czy jest możliwość jakaś by to coś jakoś połączyć z moim normalnym telefonem komórkowym?

Jestem w tych sprawach laikiem. Nie chce mieć oddzielnego numeru telefonu w aucie. Chcę by wszystko działało na moim numerze.

Może podam jeszcze mój VIN: WBADP81040GV51014

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Nie wiem czy udało się Wam rozwiązać problemy z doposażeniem w oryginalny bluetooth. Jeśli nie to zapraszam na priv.

Każde E90, E60, E8X doposażymy w oryginalne zestawy tak jak wyszłoby to z fabryki (oryginalne wiązki i podzespoły) + profesjonalne kodowanie.

Wrocław lub Sieradz

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.