Skocz do zawartości

ściganie się e60


kuri

Rekomendowane odpowiedzi

:mad2: Edytowane przez niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiecie co... jestescie niekolezenscy a zwlaszcze Ty Mis333k... jak mozna tak mlodym podcinac skrzydla i sprowadzac ich okrutnie ze swiata marzen na ziemie bez spadochronu :D

 

przepraszam kupe chama ze mnie jest reszte dziada :D

 

535d waży około 1735 w zależności od wyposażenia pewnie potrafi i więcej do tego 580 nm momentu i 6.4 do sety zamiast 7.7 i 280nm w tt i robi się znaczna przewaga 535d nad puszeczką :D

może Ty masz 7.7 s, ja wiem, że seryjnie mam 6.4

haha, że niby quattro nie pomaga przy starcie na mokrej nawierzchni?? jakaś nowość dla mnie

w zimę też q nie pomaga?? przy starcie stoisz w miejscu (wiem to po swojej e60) a ja łapię 4ma kołami asfalt i lecę, nie mówię, że od razu ale na pewno moje q szybciej złapie niż rwd.

 

ja nie mam bo nie kupiłbym damskiego samochodu, wolałbym nudnego sedana w dieslu niż to coś czym śmie nazywać się TT, teraz przynajmniej wiem jaki masz samochód który seryjnie ma 200 KM i waży 1405 kg, stosunek moc/masa jest żałosny i wynosi 0.142 KM/kg teraz tak do setki jedziecie łeb w łeb :D i to by było na tyle potem zostajesz, a maks możesz 235 więc też mniej niż seryjne 535d zresztą roadstery w PL kupuje się dla lansu :D ja jednak wole swojego nudnego sedana, który daje rade pojechać 250 mimo swojego wieku, zaszpanować wolę wiedzą, czy kulturą osobistą, bo tego mi nikt nie zabierze a kasa dziś jest jutro nie ma :D

 

dla mnie koniec tematu, chyba że powróci tor to jak najbardziej

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek o torzę w Ułężu zszedł na drugi plan, a chętnie pojawiłbym się tam, co prawda nie jeżdżę w KRS'ach, Dresach, czy na wschodnich Kresach :)), tak jak koledzy, ale chętnie spróbowałbym trochę szybciej pojeździć...więc jeśli to aktualne, to może udałoby się coś załatwić w któryś weekend?

 

Nie wiem za bardzo czemu ma służyć ta dyskusja, przecież każdy wie, że audi-TT, zaraz po golfie-II to najlepsze auto na świecie, więc dajcie spokój :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Tor w Ułeżu - w najbliższym czasie sie zorientuje i dam znać jak temat wygląda.

 

Póki co czy mógłby ktoś podsumować ilu jest chętnych na taką zabawę?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten żałosny post i beznadziejną dyskusję sam już nie wiem co jest gorsze cz tzw dres w BMW np. czy taki przechwalający

się nadęty dupek jak "kuri" to się w pale nie mieści !!!! on pewnie ma 7 lat i kręcone włoski ... proponuje ogolić jaja i do przedszkola :mrgreen:

 

+1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie i Panowie !!!

 

Czytając ten żałosny post i beznadziejną dyskusję sam już nie wiem co jest gorsze cz tzw dres w BMW np. czy taki przechwalający

się nadęty dupek jak "kuri" to się w pale nie mieści !!!! on pewnie ma 7 lat i kręcone włoski ... proponuje ogolić jaja i do przedszkola :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów motoryzacji

Niemirad

 

 

twój stary to nadęty dupek!!, szukaj sobie takich osób w rodzinie baranie

Edytowane przez kuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie i Panowie !!!

 

Czytając ten żałosny post i beznadziejną dyskusję sam już nie wiem co jest gorsze cz tzw dres w BMW np. czy taki przechwalający

się nadęty dupek jak "kuri" to się w pale nie mieści !!!! on pewnie ma 7 lat i kręcone włoski ... proponuje ogolić jaja i do przedszkola :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów motoryzacji

Niemirad

 

 

twój stary to nadęty dupek!!, szukaj sobie takich osób w rodzinie baranie

 

 

Zaczyna sie robić nam forum onetu powoli. Moderator, wyciągnij broń i nie zawahaj sie jej użyć. Masz prawo strzelać bez ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

temat chwilowo zamykam, żebyście wszyscy nieco ochłoneli :duh: :nienie:

Natek, będziesz miał jakieś szczegóły ws. Ułęża to daj mi znać na PW to otworzę temat co byście mogli się umówić na jazdę z Wróblem, może nawet sam przyjadę. :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie skontaktować z właścicielem toru w Ułężu. Z terminem może być problem bo od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni rezerwacji jest już dużo i w weekend może być problem z terminem, ale nie znaczy to, ze żaden termin sie nie znajdzie.

 

Dlatego są trzy mozliwosci:

1. Najprostsza, ale trzeba nam troche szczęscia - to podłaczenie sie po spotkanie zorganizowane już przez kogoś. Plusem tego rozwiązania jest to, że nie trzeba robić rezerwacji całego toru na cały dzień tylko dla siebie co wiąże sie z wcześniejszą zbiórką kasy i wpłatą. Ale minusem jest dostepność.

 

W najbliższy weekend np w sobotę jest spotkanie Porsche

 

http://cms.porsche-clubs.com/PorscheClubs/pc_poland/pc_main.nsf/web/A7BEF403BF0291F2C12576C80053A0FE

 

nie próbowałem nawet kontaktować sie z organizatorem bo jak zobaczyłem jakie mają ceny "wjazdu" to odpuściłem.

 

W najbliższy weekend w niedziele jest M Track Days zorganizowany przez klub BMW M-ek

 

http://www.mforum.com.pl/viewtopic.php?t=2317&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

kontaktowałem sie z organizatorem ale niestety mają pełną listę + jeszcze ok 4-5 chętnych z listy rezerwowej. ilosć ok 20 aut to już dużo. Optymalnie jest ok 10. Także można polowac na następne imprezy, dowiadywać sie u właściciela obiektu i kontaktowac z organizatorami ale bez gwarancji powodzenia. W weekend majowy imprezę organizuje Piotr Wróblewski z rajdowej szkoły jazdy, jak byłem za pierwszym razem to podłączyłem sie do niego. Z tym, ze myśle, ze nie tylko mi ale pewnie wielu innym długi weekend odpada z powodu innych wyjazdów. Ale kto chętny niech poszuka szkoły Piotra Wróblewskiego i może uda sie komuś podłaczyć. Spotkania z Piotrem są płatne wiecej niż tylko za wjazd na tor ale dzięki temu jeżdzi (w miare możliwosci) jako instruktor z Tobą i można sie wiele nauczyć. Oczywiście chętnych jest troche.

 

2. Inna opcja to ustalenie terminu i zorganizowanie spotkania ze zrobieniem odpowiednio wcześniej rezerwacji na któryś z dni weekendowych, przy ilosci ok 10 aut, wjazd ok 200 zeta od auta. Zatem tu musiałoby znaleźć sie co najmniej 8 chętnych, zeby wyjazd sie opłacał, no i nie wiem jak z rezerwacją. Ja np nie wiem co bede robił w weekend za 2 miesiący albo czy coś mi przypadkiem nie wypadnie.

 

3. Ostatnia opcja to zorganizowanie spotkania w dzień powszedni (w tygodniu). Plusem jest znacznie mniejsze obłożenie i zapewne niższa cena, myśle, ze już ok 1500 PLN za dzień jednak minusem jest termin. każdy z nas gdzieś pracuje, zatem wchodzi w gre wzięcie wolnego w pracy czy jakoś. Jak dla mnie nie ma problemu, żeby tylko mieć dobrą zabawę na torze ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.

 

Powyżej opcje, jeśli ktoś byłby chętny to piszcie w jakim wariancie, za jakiś czas zrobi sie podsumowanie i coś wyrzeźbimy jeśli wciąż bedzie zainteresowanie.

 

Nie organizuje takiej imprezy profesjonalnie od A do Z, po prostu wiem gdzie i kogo pytac, zeby coś wyszło no i chce, żeby koszty były niskie, żeby każdy mógł sobie pozwolić nawet pomimo dalekiego dojazdu. Takze na fotokomórki do pomiaru czasu, catering, hostessy czy punk medyczny z pielegniarką z dużymi cycami raczej nie liczcie.

 

Czekam na odzew

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż jestem za, najbardziej odpowiada mi opcja 2 ale jak będe w mniejszości to się dopasuję, fotokomórki nie mam jak załatwić, ale popytam, a na punkt medyczny pewnie można wypożyczyć jakiegoś leśnego ssaka :D

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tu jest nowy wydzielony wątek w którym umawiajcie się na pojeżdżawkę w Ułężu

viewtopic.php?f=29&t=127199&start=0

Na przyszłość proszę w tamty dziale organizować takie eventy.

Ten wątek już zamykam

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.