Skocz do zawartości

[e34]M20B20 Rodzaje liczników??


puchacz89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy mozecie mi powiedziec jakie rodzaje liczników były w bmw e34?? Wydaje mi sie, ze w mojej nie działą połowa kontrolek, mam zwykły licznik bez check control. Otóż czy przy odpalaniu powinny mi sie zaswiecic te kolorowe kreseczki od stanu oleju w silniku. Jak auto stoi pod słonce to widac ze są tam kontrolki od ABS, i wiele innych które sie nigdy nie swieciły. Moze coś wiecie, poradzicie. Z góry dziekuje za odpowiedź:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E34 były chyba trzy warianty liczników. A wersji silnikowych i wyposażenia cała masa :) Więc normalnym jest, że te liczniki w jakims stopniu sa uniwerslane i zależnie od wyposażenia auta, rodzaju skrzyni i typu silnika nie będą palić Ci sie wszystkie lampki.

Ja mam E34 w manualu m20b20 bez abs i w sumie działaja mi tylko kontrolka ładowania, olej i wskaźnik przeglądu. Reszta w liczniku jest, ale nawet nie ma tam doprowadzonych żarówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie inspekcja świeci sie tylko kiedy przekręce kluczyk w stacyjce, po odpaleniu auta gaśnie. Aktualnie mam trzy zielone kropy :)

Może masz ją odłączoną, poprzedni właściciel miał już czerwoną zapaloną i zamiast wyzerować inspekcje to ją odpiął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem licznik z dwoma kostakami z tyłu i też nie miałem tych wszystkich bajerów , wydaje mi się że im więcej kostek znajduje się za licznikiem tym więcej ma on funkcji.

Ja miałem właśnie taki na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item972073201_licznik_bmw_e34_89r_benzyna.html zobaczcie że tam na dole gdzie powinny być diody od inspekcji jest puste miejesce . . .

Jeśli nie idzie na siłe , trzeba użyć jeszcze większej siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.