Skocz do zawartości

318iS Reflektory przeciwmgielne-trudny wybór


drspa3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam halogeny przeciwmgielne, przednie do swojej bejbi :D...

 

I teraz kieruję pytaniem do was co wybrać TYC czy DEPO?

Która z tych marek jest lepiej wykonana i lepiej świeci?

Wiem, że DEPO wygrywają w soczewkach, ale zwykły halogen przeciwmgielny to już inna bajka.

 

_______

Poprawiłem tytuł, zapoznaj się z regułami tytułowania wątków na górze działu! mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie mogę polecić Depo bo taki kupiłem, ale wszystko zależy od partii towaru na którą trafisz.

Rozumiem, wlasnie porownywalem na podstawie e36 kolegi ktory jednego mial tyc a drugiego depo :mrgreen: i po zakryciu zeby swiecil jeden wygrał depo, a tyc mu parowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat ale ja uważam iż halogeny przeciwmgielne są tylko ładnym dodatkiem - bo w czasie dużej mgły i tak za dużo nie pomagają, gdy nie ma mgły to doświetlają tylko parę metrów z boku i przed autem. Takie mam doświadczenia z jazdy z światłami przeciwmgielnymi w wielu różnych autach lepszych i gorszych. Może są jakieś światła przeciwmgielne które w trakcie jazdy we mgle powodują że kierowca lepiej widzi, ja takich nie spotkałem / chętnie bym takie sobie kupił/ , dawno temu lampy przeciwmgielne miały kolor tzw. żółty selektywny i na mgłę się chyba lepiej nadawały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat ale ja uważam iż halogeny przeciwmgielne są tylko ładnym dodatkiem - bo w czasie dużej mgły i tak za dużo nie pomagają, gdy nie ma mgły to doświetlają tylko parę metrów z boku i przed autem. Takie mam doświadczenia z jazdy z światłami przeciwmgielnymi w wielu różnych autach lepszych i gorszych. Może są jakieś światła przeciwmgielne które w trakcie jazdy we mgle powodują że kierowca lepiej widzi, ja takich nie spotkałem / chętnie bym takie sobie kupił/ , dawno temu lampy przeciwmgielne miały kolor tzw. żółty selektywny i na mgłę się chyba lepiej nadawały.

Podczas powrotu z warszawy białołęki do siedlec była mocna snieżyna, wyłączyłęm światła mijania i włączyłem przeciwmgielne i co? Idealnie droge widziałem mogłem jechać 100 na godzine spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.