Skocz do zawartości

535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5


plodz1

Rekomendowane odpowiedzi

POmęczę Was - jeśli brałbym pod uwagę 535d - chyba jednak przyjechałaby z Niemiec. W Polsce jakoś nie mogę znaleść fajnego egzemplarza:

 

Touring, do 100k przebiegu, webasto i M pakiet, bezwypadkowy, stan bdb - takie mam wymagania

 

Jedna oferta na allegro jest zbliżona http://www.moto.allegro.pl/item962903920_bmw_535d_rok_2006_m_pakiet_idealna.html

ale - podtrzymywana przez właściciela informacja o bezwypadkowości - patrząc na zdjęcia mi się coś nie wydaje być zgodna ze stanem.

Z przodu szpary między maską a zderzakiem wydają się różne, z tyłu lepiej jeszcze widać jak się nierówno klapa styka ze światłami.

 

?

Pozdr

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kolei w DE znalazłem taką - wyposażenie mi bardzo pasuje i przebieg itp

ale też mam wątpliwości czy jest bezwypadkowa:

 

http://i.ebayimg.com/03/!!rqRDOQ!m0~$%28KGrHqIH-EQEu%28+iHUlMBLmPZhuZu!~~_27.JPG

http://i.ebayimg.com/10/!!rqRE%29!!W0~$%28KGrHqQH-CoEtsOQvTfHBLmP,1dRWQ~~_27.JPG

 

to samo z przodu po prawej - jakoś dziwnie światło się odbiło, a na zdjęciu na wprost nie jest chyba równo.

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeśli nie M5 to 535d touring. Ciągle sie waham

 

jak mozna zastanawiac sie miedzy jednym a drugim samochodem? :shock:

jezeli myslisz o dieslu,to przemawia w tym wypadku aspekt ekonomiczny,wiec jak mozna brac w tym momencie M5 pod uwage?

Przeciez to dzien i noc...

Chcesz liczyc ile ropki spala samochod?to odrzuc M5 z wyobrazni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że liczę ropkę - poprostu wolałem dynamikę diesla, elastyczność. Na paliwo mnie stać czy to ropa czy to benzyna.

Dla porwónania - wypożyczyłem nowy avensis kiedyś - oprócz elektronicznych bajerów - benzyna 2.0 muł taki, że musiałem się w dowodzie upewnić czy to na prawdę 2.0.

 

Ale odchodzimy od tematu - zaszaleć czy nie - do tego się to sprowadza.

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że liczę ropkę - poprostu wolałem dynamikę diesla, elastyczność. Na paliwo mnie stać czy to ropa czy to benzyna...

porownujesz trzy litrowego diesla do M5,ktore ma ponad 500 klaczy?,nie no stary,przestan nam wmawiac,ze nie o ekonomie chodzi :duh:

tutaj masz dynamike diesla 535d :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o ekonomiczność poprzestałbym na 530D, którym też można się dość szybko przemieszczać.

 

Ale... dzięki za odpowiedzi, padły już różne za i przeciw, ale i tak nie wiem co zrobię. Tak czy inaczej poinformuję.

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paliwo mnie stać czy to ropa czy to benzyna.

- zaszaleć czy nie - do tego się to sprowadza.

jesli stać to zaszaleć.

Tylko mi sie wydaje że wielu tu by było stać ale nie kupimy M5 bo raz nie zdzierżyłbym jakby palił mi po mieście 25-30l a wiem że tyle by palił bo to rocznie dawało by mi różnice 16tys zł (konsumpcja 530d us M5) a to jest kwota typu wyjazd na wakacje nie pisze teraz o serwisie bo nawet podstawowy też ma podobny pułap.

Moje subiektywne (45lat) wnioski co do logicznego zakupu M5 : jesli nasze finanse są na tyle mocne (typu na czarną godzinę itd) że koszty uzytkowania M5 zostają na szarym końcu a wszystko w życiu juz mamy na podobnym pułapie co M5 wsród zwykłych aut to brać.

Ale napewno nie kosztem czegoś.Chociaż syn 18lat mówi tato brać te 507KM to okazja.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem. O tyle dobrze ze kupuję do firmy. Z VATem za wiele nie podziałam, ale do kosztów sobie wliczę. Może jakoś do promocji firmy uda mi się wykorzystać.

Kombinuję jak mogę hehe, żeby argumenty jakieś za znaleźć.

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że liczę ropkę - poprostu wolałem dynamikę diesla, elastyczność. Na paliwo mnie stać czy to ropa czy to benzyna...

porownujesz trzy litrowego diesla do M5,ktore ma ponad 500 klaczy?,nie no stary,przestan nam wmawiac,ze nie o ekonomie chodzi :duh:

tutaj masz dynamike diesla 535d :mrgreen:

 

heh dlaczego ta 535d zwalnia :) Ja bym wybrał 535d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dlaczego ta 535d zwalnia :) Ja bym wybrał 535d

co ci zwalnia?Jechales kiedys M5 E60?,Nie?,to nie wybieraj diesla w slepo :mrgreen:

ty bys wybral diesla?,Przeraza cie spalanie w okolicach 25l/100km?,dlatego pewnie wybrales samochody z najslabszymi silnikami jakie oferuje BMW. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybieram w ciemno jezdziłem M5 , natomiast 535d nie jezdziłem ale dla mnie liczył by się zasięg i koszt utrzymania tego samochodu dlatego diesel . W 535d zdrapiesz emblemat i śmigasz jak chcesz a M5 już swoim wyglądem świadczy że to M5 .

Ja się wyleczyłem z szybkich , mocnych benzyniaków . Może stać cię na utrzymanie M5 ale nie jest miło co dwa dni tankować pełny bak :)

Ja nie lecę jak zapewne Ty na moc tylko dla mnie liczy się :

1. Rok samochodu

2. Przebieg

3. Od kogo kupuję samochód , auto ma być pewne a nie zagadką

Spokojnie za cenę swojej e60 mogłem kupić jakieś 530d ale po co ? po to żeby martwić się czy dojadę z Krakowa do Katowic i kupić auto które ma przebieg ponad 100 tys KM ? wole słabsze , nowe i pewniaka , niestety widzę co robią komisy , handlarze i napewno w żadnym komisie lub od handlarza nie kupił bym samochodu , chociaż było by nowe z salonu i nigdy nie otwarte .

Ja przez pół roku zrobiłem już 36 tys KM i nie mogę sobie pozwolić na to żeby auto zabierała mi laweta i nie potrzbne koszty , gdyby było mnie stać na nowe 530d to takie bym sobie kupił ale gdy mnie nie stać to nie kupuję , nie jestem z tych którzy pożyczają po rodzinie kasę żeby kupić auto .

Jeżeli nie wiesz dlaczego ktoś kupił taki a nie inny samochód nie oceniaj. Przyczepiłeś się do mnie a sam masz BMW z najsłabszymi silnikami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was ma trochę racji, ale proszę zmieniajcie mojego wątku w kłótnię.

 

Ja nie mam opinii o komisach, ale 2 krotnie zdarzyło mi się już ze sprzedający ukrył wady, których nie widać i nie można za bardzo sprawdzić.

Tacy ludzie są, też ...

Dylematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was ma trochę racji, ale proszę zmieniajcie mojego wątku w kłótnię.

 

Ja nie mam opinii o komisach, ale 2 krotnie zdarzyło mi się już ze sprzedający ukrył wady, których nie widać i nie można za bardzo sprawdzić.

Tacy ludzie są, też ...

Moze inaczej kto sprzedaje samochód bez jakiejś wady :) raczej ciężko o taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, gdy sprzedajesz dobry wóz i wszyscy chcą Ci wcisnąć, jaki szajs sprzedajesz...

Ja juz kupującym powiedziałem, że mogą wy..., jeżeli im sie nie podoba...

Zapłacili tyle, ile chciałem.To byli handlarze i to nieudolni z Warsiawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lecę jak zapewne Ty na moc...

gdyby tak bylo to mialbym w posiadaniu 4.8is a nie 218 konnego diesla. :mrgreen:

nie jestem z tych którzy pożyczają po rodzinie kasę żeby kupić auto .

skoro o tym wspominasz,to mozna miec wrazenie,ze znasz to z autopsji

Przyczepiłeś się do mnie a sam masz BMW z najsłabszymi silnikami .

najslabszy silnik to 1.6 w benzynie i 2.0 w dieslu w gamie BMW.Ty wlasnie takie posiadasz.

Od kogo kupuję samochód , auto ma być pewne a nie zagadką...

a ja wolalem kupic starszy,z maksymalnym wyposazeniem,z przebiegiem oryginalnym od kogos,kogo znam jak brata :mrgreen:

a nie mlody samochod,ze szmatami na fotelach,z mulem pod maska,ale za to z malym przebiegiem i co najwazniejsze dla sasiada -mlodym rocznikiem :mad2:

zalosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu autora wątku kupił bym M5, spełnisz przynajmniej marzenie, pojeździsz posmakujesz, jak coś ci nie będzie pasować - sprzedasz. jeśli kupisz 535d możesz żałować, że nie spróbowałeś, a tak przynajmniej będziesz bogatszy o doświadczenia i nie wątpliwe emocje związane z jazdą M5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kolega chce kupić 535d lub M5 dajmy na luz.Tylko mi się wydaje że ci co chcą kupić E60 M5 na forum nie szukają odpowiedzi.

hej

 

Zgadzam się z Tobą. Jeden już tu taki był co miał dylemat - 550i, M5 czy może Corvette?;)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.