Skocz do zawartości

Radio fabryczne w E36

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, poszukuję fabrycznego radia do E36, rocznik 1991. Czy moglibyście mi podać dokładne namiary, czego szukać? Chodzi mi o konkretny model stosowany w tamtym modelu i okresie. Wskazana wersja CD.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano
  • Autor
Fajna stronka :-). Dzięki. Czy po zakupie wystarczy włożyć radyjko i gra gitara?
Opublikowano
Teoretycznie powinno grać ale... pod warunkiem ze masz oryginalną kostke bmw,bo jeśli poprzedni właściciel miał inne radio niż ori to zapewne masz uniwersalną kostke iso, i jeśli będziesz kupował radio to nie zapomnij by sprzedający podał ci kod zabezpieczający bo po rozłączeniu zasilania radio automatycznie się blokuje i trzeba podać kod by odpaliło. A jeśli nie będziesz miał kodu to po numerze seryjnym radia da się też załatwić :D
Opublikowano
Teoretycznie powinno grać ale... pod warunkiem ze masz oryginalną kostke bmw,bo jeśli poprzedni właściciel miał inne radio niż ori to zapewne masz uniwersalną kostke iso, i jeśli będziesz kupował radio to nie zapomnij by sprzedający podał ci kod zabezpieczający bo po rozłączeniu zasilania radio automatycznie się blokuje i trzeba podać kod by odpaliło. A jeśli nie będziesz miał kodu to po numerze seryjnym radia da się też załatwić :D

jeżeli radio będzie blaupunkta to nie ma problemu z rozkodowaniem,gorzej jest z philipsem

A little piece of heaven in my hands
Opublikowano

jeżeli radio będzie blaupunkta to nie ma problemu z rozkodowaniem,gorzej jest z philipsem

Aaa o tym zapomniałem napisać :D

Opublikowano
  • Autor
Chyba będę mierzył w BMW Business CD RDS - jak szaleć to szaleć :-).
Opublikowano
Polecam to. Mam zamontowane orginalnie i jestem bardzo zadowolony.Na pewno nie wymienił bym na nie fabryczne.

Rekin Król Szos!

Gaz do kuchenki nie do samochodu a na prąd to odkurzacz!

Opublikowano
a moze te radyjko BMW Business CD RDS + fabryczny zestaw glosnikow harmana? :cool2:
Opublikowano

a ja mam takie tylko ze na kasetke,jak chcesz moge sprzedac,kody mam ale nie umiem ich zatwierdzic,cena do dogadania

http://images50.fotosik.pl/274/b549cdd94c9ed587m.jpg

http://images44.fotosik.pl/274/50e7ed667e6e29ccm.jpg

http://images46.fotosik.pl/273/8b1e64bfab2e7649m.jpg

:cool2:

"TAKI EGZĘPLARZ TO PRAWDZIWY UNIKAT A STAN POWALA NA KOLANA !!!" :lol:

nie wróż ze szklanej kuli http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif

Opublikowano
  • Autor
Interesuje mnie wersja CD z RDS-em. Gdyby ktoś miał, proszę o PW.
Opublikowano
witam !!!! w moim radyjku swieci sie 4 kreseczki a czym sie wpisuje :) ??? bo pstrykam i pstrykam :>>>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.