Skocz do zawartości

[E87] - Wymiana lamp na Xenony


user_jgora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego jeszcze spryskiwacze i zderzak z otoworami, sterowniki i cały system poziomowania refelktorów, oczywiście trzeba będzie zaprogramować xenony do auta.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W serwisie BMW w Poznaniu,za doposażenie rocznego auta (118d) w xenony wyliczyli razem z robocizną około 16 tys. zł (!!!).

Osprzęt,spryskiwacze,nowy zderzak,lakierowanie tegoż zderzaka,systemy poziomujące i inne bzdety. Dałem sobie spokój chociaż pragnąłem i pragnę xenony cały czas ;)

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzili około 14 tys zł :)

Ale ja już na to mam rozwiązanie za niecałe 3tys zł , jedynie musze zamówić i montować i jest fabryczny bi-xenon ( nie jakieś HID-y z allegro)

do wymiany

Lampy

Moduł (znajdujący sie pod nogami kierowcy)

Przełącznik świateł

Czujnik poziomowania świateł ( to już jak chcesz ) możesz raz wyregulować ręcznie i tak jezdzić lub zamontować czujnik

Tak się sprawy mają w e87 przed liftem

co do spryskiwaczy , koszt atrap w aso to około 30-40 zł/szt zakładasz atrapy i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii auta nie uznaję półśrodkow,albo wszystko albo nic. Nie założę w życiu atrap spryskiwaczy-ale to oczywiście moje prywatne zdanie :-)

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii auta nie uznaję półśrodkow,albo wszystko albo nic. Nie założę w życiu atrap spryskiwaczy-ale to oczywiście moje prywatne zdanie :-)

 

no to trzeba będzie wyciągnąć 16 koła i jechać do ASO w Twoim przypadku :mad2:

a moim zdaniem alternatywne rozwiązanie, które niczym się nie różni od orginału jest dobre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj na niemieckich stronach 120d z kseno ,skóra ,navi 2005r ,tylko nie "umim" tłumaczyć ,ale wyglądało jak hipiego (czarna) za 10000Euro :shock:

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie będę płacił 16 tys..ale nie założę też atrap i innych gówien. Po prostu zadowolę sie tym co mam.I nie wiem dlaczego takie oburzenie niektórych z Was.

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szacunak dla Was :cool2:

...dobrze, że mam xenon bo też pewnie bym montował, ale jak to się mówi...? jest ryzyko, jest zabawa :cool2:

 

Hipo ale ci to "jest ryzyko jest zabawa" spasowało :D

 

dobre no nie :mrgreen:

 

widziałem dzisiaj na niemieckich stronach 120d z kseno ,skóra ,navi 2005r ,tylko nie "umim" tłumaczyć ,ale wyglądało jak hipiego (czarna) za 10000Euro :shock:

 

jak moje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hejka możesz mi tutaj opisać czy musiałeś po montażu modułu pod nogami kierowcy , przełącznika świateł , montaż xenonów pożniej to wszystko programować ? czy podłączyłeś wszsytko i działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.