Skocz do zawartości

sesja z udziałem mojej e32


NIrVaNA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Sory kolego ale radze ci zmienic bmw widze ze nikt nie chce wypowiedziec sie nawet na ten temat rozumiem ich ale nie potrafilem sie powstrzymac ale dziura bllleeeeee ale retusz wszystko zalatwi jak wiele zdjec na tym forum :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory kolego ale radze ci zmienic bmw widze ze nikt nie chce wypowiedziec sie nawet na ten temat rozumiem ich ale nie potrafilem sie powstrzymac ale dziura bllleeeeee ale retusz wszystko zalatwi jak wiele zdjec na tym forum

W gruncie rzeczy, to nie rozumiem o co Ci chodzi...

Zazdrościsz chłopakowi pasji, samochodu, współpracy z pięknymi dziewczynami czy po prostu odczuwałeś silną chęć napisania byle czego?

 

Pozdro

http://pkp.dnx.pl/bmw/pasek.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: seryjne masz zawieszenie i felgi 16" oryginały BMW?

Pytam bo chce w mojej powrócić do serii i zastanawiam się nad zmianą letnich 17" na 16" bo na tych co Ty masz fajnie to wygląda.

 

E32 to już nie jest auto do odmładzania 17-stkami ale do postarzania moim zdaniem :D

Teraz E38 się odmładza :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory kolego ale radze ci zmienic bmw widze ze nikt nie chce wypowiedziec sie nawet na ten temat rozumiem ich ale nie potrafilem sie powstrzymac ale dziura bllleeeeee ale retusz wszystko zalatwi jak wiele zdjec na tym forum :cool2:

 

 

wiem wiem, należysz do tych z telefonem komórkowym :P i piekielna jakością 5 megapikseli :mad2:

 

post został założony po to aby fani e32 mogli obejrzeć sobie samochód nie po to żeby komentowali nie oczekiwałem tego notabene x czasu temu gdy ty nie wiedziałeś co to e32 ja tutaj robiłem zdjęcia wszystkich napraw, nakreślałem innym w sposób wizualny budowę e32 ale nie muszę tego robić. Zdjęć z remontu 4HP24 też nie będzie bo po co...

BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: seryjne masz zawieszenie i felgi 16" oryginały BMW?

 

felgi są 15,5 cala oryginalne, zawieszenie nivo też oryginalne. Na felgach są kapcie 245/60 R15,5 :mad2: jena opona ok 1500zł (na zamówienie - ok. miesiąca czasu) więc masakra :D

BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopaki :cool2: będe delikatny by nikogo nie obrazić co do pkp retusz!!!zdjeć ciekawe jak na żywo wygląda?czy tak ładnie?

-do ciebie Nirvana-(jak login wskazuje)nie nie jestem z pokolenia pięciu megapikseli co do twojego video( i tych białych pokrowców na zagłówki z logo BMW) samochód pojawia się tam przez 30sekund gdzie ja posiadam i ładuje w swoj 5 lat i dziwie sie dlaczego nikt z was nie pokazuje wnętrza pięknego auta skóry wam popękały?.Chłopaki macie piękne furu zazdroszcze wam :cool2: pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.