Skocz do zawartości

lewarek( podnośnik), gdzie go szukac??


kuri

Rekomendowane odpowiedzi

VW nie będzie pasował, natomiast z AUDI prawdopodobnie tak, ale sam zobacz.

Masz chociaż zestaw naprawczy z kompresorem ?

 

Jeśli z VW nie pasuje to z AUDI raczej też nie... zarówno w Octavii jak i VW Jetta widziałem podnośniki z logo Audi, więc chyba wszystkie w grupie są takie same (ewentualnie A8 ma z chromowaną rączką albo coś takiego) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś oryginalny kompresorek/zestaw naprawczy BMW czy trzeba brać z Audi albo innego takiego?

Ja kupilem normalną dojazdówkę w zestawie od BMW

Oczywiscie, ze jest.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DE91&mospid=47550&btnr=71_0434&hg=71&fg=95

 

Na powyzszym rysunku glupio jest pokazany kompresorek, od dolu, gdzie upycha sie przewody. Na gornej sciance jest manometr, przycisk do spuszczania powietrza i gniazdo na butelke z uszczelniaczem.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiedziałem czy mam ponośnik , klucz do kół do dnia 18 lutego :) gdy wjechałem w dziurę i dwie felgi zrobiły mi się jajowate :) (jedna z przodu ,i jedna z tył) nie dało się jechać bo przednia tak się poddała że obcierała o zacisk hamulca i były skoki , martwiłem się że może to jednak nie koło a coś z zawieszeniem i dla własnego spokoju wytargałem z bagażnika dojazdówke i lewarek :( nie chciało mi się czekać na policje ( odszkodowanie za dwie felgi opony na szczęście całe) ale gdyby było coś z zawieszeniem to napewno bym dzwonił :)

I w takim przypadku koła RUN FLANT są do d.... bo co z tego że opona jest OK jak felga krzywa i jechać nawet pół kilometra się nie da . Wtedy tylko laweta :( cieszę się ze w e60 tego nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak orygianlne felgi

Nie mam RUN FLANTów zwykłe opony

Jechałem za tirem któremu siedziałem na "tyłku" i za tira ukazała mi się dziura w którą już nie miałem wyjścia i musiałem wjechać ale pocieszające było to że pare metrów dalej dwa samochody stały bez powietrza też się załawtili na tej dziurze i czekali na policje , ja nie miałem na to czasu chyba ze z zawieszniem by coś było wtedy bym sobie poczekał ale poza skrzywionymi dwiema felgami nic więcej się nie stało , opony naszczęście całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jeżdżę na komplecie zimowym, na który nie mogę patrzeć 225/55/r16, ale jak w sobotę jechałem Trasą Łazienkowską i zobaczyłem jak ok. 25/30 aut stoi na poboczy i zmienia koła na dojazdowe, lub czeka na lawetę przy udziale Policji.. to mi się odechciało zakładać 245-275/40/r18 z nowymi felgami, poczekam jak połatają dziury… Strolica… na wsi lepsze drogi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.