Skocz do zawartości

Poliuratan - warto zakładać? Jakie są Wasze opinie?


peya81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę Szanownych Kolegów o dobrą radę.

 

Wywaliły się gumy na tylniej belce, zastanawiam się nad wstawieniem poliuretanu. Tylko nie wiem czy faktycznie ten poliuretan jest trwalszy, lepszy. Jest na pewno droższy. Nasze BMW e30 318i służy głównie do zabawy - kjs, rallysprinty, itd. Chciałbym zrobić to raz a porządnie, aby znowu za pół roku tam nie zaglądać. Proszę o opinie tych z Was, którzy mają poli w swoich autach. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w 325 i tak Jak kupisz tandetne to gorzej jak seria jak masz dobrej jakosci to bedziesz zadowolony Wytrzymalosc oki i auto lepiej sie prowadzi

ja obecnie mam POWERFLEXY i nie zaluje ich wyzszej ceny :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nasze tuleje :) Od producenta jest taniej :mrgreen:

 

Śmiało je polecam, oferta do E30 niebawem będzie kompletna, na ten moment na oferujemy: KLIK

 

Proszę śmiało pytać/pisać, tutaj, na priv, czy mail mój [ olek@strong-flex.eu ] czy też mail firmowy [ biuro@bikopur.pl ]

 

Od siebie mogę zaproponować 5% rabatu dla klubowych fanów E30, a przy większym zamówieniu możliwa negocjacja większego rabatu.

 

Więcej o tym elastomerze: Zapraszam do lektury

 

Co do wytrzymałości mogę powiedzieć, że po 2 latach regularnego upalania i codziennej jazdy (inne auto, nasze tuleje) nie ma żadnych luzów :cool2:

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nasze tuleje :) Od producenta jest taniej :mrgreen:

 

No musze przyznac jakosc jest ok cena tez Jakbym wczesniej nie zainwestowal w powerflexy to bym mial wasze No ale coz do Alpiny trafia wasze tulejki

 

Na zamowienie pod konkretny wzor tez robicie?

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oferta powinna być w okresie max 2 tygodni, jak tylko się pojawi już do sprzedaży dam znać :cool2:

 

odnośnie zrobienia czegoś na wzór/zamówienie - w sumie nie ma problemu, kwestia elementu, no i ilości, wiadomo, ze jak sie robi dla jednej osoby cena musi być nieco inna, wszak zrobienie form, pomiary itd :wink:

 

Zawsze można zrobić listę chętnych jak już wsio będzie i się zrobi zakup zbiorowy, to coś opuścimy z ceny pewno :cool2:

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam kawałek już jest :wink:

http://www.strong-flex.eu/index.php?page=shop.browse&category_id=201&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

została mi tylko jeszcze do zrobienia tuleja belki tylnej i większość zawieszenia będzie dostępna, pracuję też nad mocowaniem dyfra, dla driftowców itd myślę przydatna część...

 

P.S. Dla KJS'owców,DRIFT'erów itp mam małe oferty sponsorskie, zainteresowanych zapraszam do współpracy :cool2: info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Update:

 

http://www.strongflex.eu/images/schematy/bmw/e30/bikopur_schemat_bmw_e30_poliuretan_zawieszenie_przednie_min.gif

 

http://www.strongflex.eu/images/schematy/bmw/e30/bikopur_schemat_bmw_e30_poliuretan_zawieszenie_tylne_min.gif

 

http://www.strongflex.eu/images/schematy/bmw/e30/bikopur_schemat_bmw_e30_poliuretan_dyferencjal_szpera_uklad_roznicowy_min.gif

 

http://www.strong-flex.eu/images/poliuretan/avg/bikopur-036104b-bmw-e30-m3-zestaw-poliuretanowy-kompletny_avg_bp.jpg M3

 

http://www.strong-flex.eu/images/poliuretan/avg/bikopur-036103b-bmw-e30-zestaw-poliuretanowy-kompletny_avg_bp.jpg seria

 

Szczegóły KLIK

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Zakładałem u siebie cały komplet poliuretanów (przednie wahacze, przedni stab, belka tylna i wachacze, łącznik wału, mocowanie dyfra) i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem komplet w Deuter Olkusz, czy jakoś tak. Tuleje nie mają jak gumowe takich dużych miejsc na "pracę" i jeździ się o wiele sztywniej, jak komuś nie zależy na utracie komfortu to zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witam, w celu ułatwienia składania zamówień z rabatem dla forumowiczów wprowadziliśmy kod rabatowy. Teraz podczas składania zamówienia na naszym sklepie www.strongflex.eu wystarczy wpisać "bmw5" w polu- pole rabatowe i automatycznie cena będzie obniżona. Przy większych zakupach lub przy zamówieniach grupowych prosimy o kontakt, pomyślimy nad czymś przyjemniejszym. Pozdrawiam i zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz zdrową budę co co ma się wyrwać??? No właśnie, jak sie ma ten poluteran do standardowego zawieszenia? Wiadomo ktos robi do sportu to auto jest twardsze i krótszy zakres pracy zawieszenia, ale jak na seryjnym? tuleje przednie nie padają szybciej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie zpojarzałem na opis, ale w e30 jest belka jest tylko na dwóch tulejach a w e46 na 4 tulejach wiec teretycznie prędzej coś pujdzie w e30 niz w e46. Zresztą nie słyszałem żeby w e46 wyrywała belke.

 

p.s. mówimy o tylnej belce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no nie wiedziałem o tym...masakra, A niby powinno być mocnijesze skoro na 4 tulejach a nie na dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam kolegów, mam pytanie, co sądzicie o poliuretanach z olkusza a co z STRONGFLEX'a. STRONGFLEX jest sporo droższy , a ja wymieniam tylko tuleje tylnej belki. (198zł STRONGFLEX, 150zł OLKUSZ)

Zastanawiam się też nad montażem poliuretanu na mocowaniu dyfra - CZY WARTO I CO TO DAJE ??

 

Może gdzieś jeszcze powinnienem dać nowe elementy z poli, jakies sugestie ?

 

Uprzedzę od razu, że niechcę pełnego zawiasu na poliuretanie bo buda nie jest mega zdrowa i chcę, żeby obciążenia częściowo zostały na gumach. ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na samym stabie pewnie nic. Kupisz Febiego to tyle samo wytrzymają co te poliuterany. Możę gdzie tam minimalnie wpłynie na pracę, ale wątpie by miało to wpływ na co kolwiek.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No musisz kolego poczekać, bo z tych osób co dość często się na forum udzielają, nikt nie porównyał tych dwóch firm.

Z tego co się orintuje użytkownika chwalą sobie jedne i drugie.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.